głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zxcv1331 Twój rozwój nie pozostanie bez echa. Przygotuj się na falę obrzydliwej wręcz krytyki. Sukces i posiadanie własnego zdania drażnią innych. Jeżeli nie masz wrogów

zxcv1331

zxcv1331.moblo.pl
Twój rozwój nie pozostanie bez echa. Przygotuj się na falę obrzydliwej wręcz krytyki. Sukces i posiadanie własnego zdania drażnią innych. Jeżeli nie masz wrogów to znak
Twój rozwój nie pozostanie bez... teksty

zxcv1331 dodano: 1 marca 2019

Twój rozwój nie pozostanie bez echa. Przygotuj się na falę obrzydliwej wręcz krytyki. Sukces i posiadanie własnego zdania drażnią innych. Jeżeli nie masz wrogów, to znak, że idziesz przez życie zbyt ostrożnie.

Problem to nic innego jak złe... teksty

zxcv1331 dodano: 1 marca 2019

Problem to nic innego jak złe podejście do sytuacji.

Nikt nie rozkaże Ci byś mierzył... teksty

zxcv1331 dodano: 1 marca 2019

Nikt nie rozkaże Ci byś mierzył wyżej. Jeżeli będziesz małą,cichą i zakompleksioną kluską bojącą odezwać się w kluczowych momentach bwłasnego życia,owszem, może i bedziesz miał bardzo dużo znajomych. Znajomych ktorzy będą identyczni jak Ty. Ale to wszystko. Zastanów się jak daleko może zajść stado wystraszonych owieczek. Naprawdę taki chcesz być?

Kobiety  które mają klasę nie... teksty

zxcv1331 dodano: 1 marca 2019

Kobiety, które mają klasę nie potrzebują w swoim życiu nieszczerych uśmiechów, fałszywych obietnic, gównianych przyjaźni i tanich adoratorów. Takie kobiety jak Ty doskonale znają swoją wartość i wiedzą, że zasługują na więcej. Zrobisz krok do przodu, przekroczysz próg i zostawisz ich daleko za sobą. Jednak tym razem nie zamykaj za sobą spokojnie drzwi. Rąbnij nimi tak, by z hukiem wyleciały z futryny. Niech wszyscy ludzie, którzy nigdy nie zasługiwali na to, by być w Twoim życiu raz na zawsze zrozumieją, że nie ma w nim dłużej dla nich miejsca.

niewykorzystane szanse bolą bardziej... teksty

zxcv1331 dodano: 28 luty 2019

niewykorzystane szanse bolą bardziej niż popełnione błędy!

Ubierz buty na obcasie  sukienke i... teksty

zxcv1331 dodano: 28 luty 2019

Ubierz buty na obcasie, sukienke i bądź damą, a ja ubiorę czapke z daszkiem i okulary. Byś nie widziała jak nie mogę od Ciebie oderwać wzroku.

Robię najgorszą jajecznice świata... teksty

zxcv1331 dodano: 28 luty 2019

Robię najgorszą jajecznice świata, jestem niezły w łóżku. Inaczej jajecznica jest taka,że wyjdźmy na miasto zjeść śniadanie a w łóżku pozamiatam.

w głowie mam kosmoooos w ręku... teksty

zxcv1331 dodano: 25 luty 2019

w głowie mam kosmoooos w ręku gwiezdny pył

Nie odpuszczaj do momentu  w którym... teksty

zxcv1331 dodano: 22 luty 2019

Nie odpuszczaj do momentu, w którym nie wbijesz durniowi do głowy,że przez jego milczenie możecie sobie spieprzyć życie.

Pamietaj   ludzie mówią że się... teksty

zxcv1331 dodano: 22 luty 2019

Pamietaj - ludzie mówią,że się nie da, kiedy sami czegoś nie potrafią lub nie rozumieją.

Tak wiele osob mówi Ci na okrągło... teksty

zxcv1331 dodano: 22 luty 2019

Tak wiele osob mówi Ci na okrągło jak masz żyć. Powtarzają co się powinno, co można i czego nie wypada. Jednak czy oni robą to żeby Ci pomóc? Czy ktoś tak naprawdę wie co czujesz? Co Tobą kieruje i o czym nie potrafisz przesatć myśleć? Czy te osoby wspierają Cię i pomagają rozwiązywać problemy? Możesz na nich zawsze liczyć? Czy oni pomagają spełnić Twoje marzenia? Czy przezyją Twoje zycie za ciebie?

I zrozum w końcu kurwa  to nie są... teksty

zxcv1331 dodano: 22 luty 2019

I zrozum w końcu kurwa, to nie są jakieś cuda, wymysły czy pieprzona gwiazdka z nieba. Stary, to wszystko jest banalnie proste. Pod jednym warunkiem - że się kogoś naprawdę kocha..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV