głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zxcv1331 Chcesz przespać zycie? Siedzieć na kanapie pierdzieć w koc i tylk wnerwiać sie na swoje loenistwo? Odliczać czas od wypłąty do wypłaty narzekać na nudę i brak p

zxcv1331

zxcv1331.moblo.pl
Chcesz przespać zycie? Siedzieć na kanapie pierdzieć w koc i tylk wnerwiać sie na swoje loenistwo? Odliczać czas od wypłąty do wypłaty narzekać na nudę i brak perspekty
Chcesz przespać zycie? Siedzieć na... teksty

zxcv1331 dodano: 1 marca 2019

Chcesz przespać zycie? Siedzieć na kanapie, pierdzieć w koc i tylk wnerwiać sie na swoje loenistwo? Odliczać czas od wypłąty do wypłaty, narzekać na nudę i brak perspektyw w twoim byle jakim mieście? Naprawde chcesz tak żyć? Pamietaj, wazna jest sama droga, przygoda, aką przeżyjesz, zanim wejdziesz na szczyt.

Niestety nie przypominam sobie  aby... teksty

zxcv1331 dodano: 1 marca 2019

Niestety nie przypominam sobie, aby oprócz deszczu śniegu i ptasiego gówna coś innego spadało z nieba.

Z tak wielu rzeczy już... teksty

zxcv1331 dodano: 1 marca 2019

Z tak wielu rzeczy już zrezygnowałeś bo "nie wypadało". Wiesz czemu? Bo tak najłatwiej.

Optymiści mają wiekszą szanse na... teksty

zxcv1331 dodano: 1 marca 2019

Optymiści mają wiekszą szanse na spełnienie. Na pytanie, czy szkolanka jest w połowie pełnia czy pusta odpowiadają: ale bajer! mamy szklanke.

Opuszczają Cie znajomi  coraz... teksty

zxcv1331 dodano: 1 marca 2019

Opuszczają Cie znajomi, coraz częściej jesteś krytykowany, rodzą się plotki, ludzie przestają z tobą rozmawiać, nieznajomi zaczynają Cie nienawidzić? Brawo. Idziesz w dobrym kierunku. Teraz jeszcze jedna sprawa. Jak odpuścisz oni cię zniszczą. Także nie masz odwrotu!

Twój rozwój nie pozostanie bez... teksty

zxcv1331 dodano: 1 marca 2019

Twój rozwój nie pozostanie bez echa. Przygotuj się na falę obrzydliwej wręcz krytyki. Sukces i posiadanie własnego zdania drażnią innych. Jeżeli nie masz wrogów, to znak, że idziesz przez życie zbyt ostrożnie.

Problem to nic innego jak złe... teksty

zxcv1331 dodano: 1 marca 2019

Problem to nic innego jak złe podejście do sytuacji.

Nikt nie rozkaże Ci byś mierzył... teksty

zxcv1331 dodano: 1 marca 2019

Nikt nie rozkaże Ci byś mierzył wyżej. Jeżeli będziesz małą,cichą i zakompleksioną kluską bojącą odezwać się w kluczowych momentach bwłasnego życia,owszem, może i bedziesz miał bardzo dużo znajomych. Znajomych ktorzy będą identyczni jak Ty. Ale to wszystko. Zastanów się jak daleko może zajść stado wystraszonych owieczek. Naprawdę taki chcesz być?

Kobiety  które mają klasę nie... teksty

zxcv1331 dodano: 1 marca 2019

Kobiety, które mają klasę nie potrzebują w swoim życiu nieszczerych uśmiechów, fałszywych obietnic, gównianych przyjaźni i tanich adoratorów. Takie kobiety jak Ty doskonale znają swoją wartość i wiedzą, że zasługują na więcej. Zrobisz krok do przodu, przekroczysz próg i zostawisz ich daleko za sobą. Jednak tym razem nie zamykaj za sobą spokojnie drzwi. Rąbnij nimi tak, by z hukiem wyleciały z futryny. Niech wszyscy ludzie, którzy nigdy nie zasługiwali na to, by być w Twoim życiu raz na zawsze zrozumieją, że nie ma w nim dłużej dla nich miejsca.

niewykorzystane szanse bolą bardziej... teksty

zxcv1331 dodano: 28 luty 2019

niewykorzystane szanse bolą bardziej niż popełnione błędy!

Ubierz buty na obcasie  sukienke i... teksty

zxcv1331 dodano: 28 luty 2019

Ubierz buty na obcasie, sukienke i bądź damą, a ja ubiorę czapke z daszkiem i okulary. Byś nie widziała jak nie mogę od Ciebie oderwać wzroku.

Robię najgorszą jajecznice świata... teksty

zxcv1331 dodano: 28 luty 2019

Robię najgorszą jajecznice świata, jestem niezły w łóżku. Inaczej jajecznica jest taka,że wyjdźmy na miasto zjeść śniadanie a w łóżku pozamiatam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV