 |
zdecyduj.sie.moblo.pl
Jesteśmy beznadziejne. Tak. My wszystkie. Napawamy się nim wypełniamy nasze główki myślami o nim przyzwyczajamy się do tego że on jest. Aż w końcu on niespodziewa
|
|
 |
Jesteśmy beznadziejne. Tak. My, wszystkie. Napawamy się nim, wypełniamy nasze główki myślami o nim, przyzwyczajamy się do tego, że on jest. Aż w końcu on, niespodziewanie znika. Jesteśmy (zawsze) totalnie oszołomione. Nie wiemy co ze sobą zrobić. W końcu rzucamy się w objęcia Pani Poduszki, którą zalewamy morzem naszych czarnych łez. A zza zaciśniętych warg głośno przeklinamy życie.
reklama
|
|
 |
Prawdopodobieństwo spotkania osoby znajomej wzrasta kiedy znajdujemy się w towarzystwie osoby, z którą nie chcemy by nas widziano.
|
|
 |
Nikt nikogo nie może stracić, bo nikt nikogo nie może posiadać na własność. Ważne jest aby mieć najważniejszą osobę na świecie ale jej nie posiadać.. ; )
|
|
 |
Nieważne jak długo się jest razem. Ważne jak piękne są te wspólne chwile. ♥
|
|
 |
W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla ciebie świat nie jest już taki sam, jaki był do tej pory.
|
|
 |
zrób to, czego się boisz, a skończy się strach ( ;
|
|
 |
a co zrobisz gdy ktoś przyłoży Ci nóż do gardła, a Ty akurat dostaniesz czkawki.? ; D
|
|
 |
On zaczarowany - Ona czarodziejka.. On rozpalony-Ona iskierka... xd
|
|
 |
Słowa- ciepłe rzeki mętnej wody, słowa- jeśli uwierzysz to sie utopisz
|
|
 |
Człowiek zakochany jest takim, jaki powinien być człowiek w ogóle.
|
|
 |
Szukam Cię - a gdy Cię widzę, udaję, że Cię nie widzę. Kocham Cię - a gdy Cię spotkam, udaję, że Cię nie kocham. Zginę przez Ciebie - ale nim zginę, krzyknę, że ginę przypadkiem.
|
|
 |
Przyszłość jest dla tych, którzy nie boja się wierzyć w piękno marzeń...
|
|
|
|