głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Dziś w pracy miałem strasznie  złe... teksty

zamkniety dodano: 1 tydzień temu

Dziś w pracy miałem strasznie, złe przeczucie, ciągle nachodziły mnie myśli, że coś Ci się stało, że nie... Jak o tym pomyśle to od razu zaczynam się denerwować, nie wiem co bym zrobił gdyby cos Ci się stało. To było strasznie dziwne uczucie, trafiło mnie tak nagle, jakiś impuls, aż mi się łzy pojawiły w oczach. Miałem napisać i zapytać czy wszystko u Ciebie w porządku, bo serio jakoś się martwię. Mam nadzieję, że wszystko jest z Toba dobrze, że jesteś zdrowy.

Ciągle zastanawiam się nad tym co u... teksty

zamkniety dodano: 1 tydzień temu

Ciągle zastanawiam się nad tym co u Ciebie słychać, jak żyjesz, czy coś ciekawego się wydarzyło w Twoim życiu. Bardzo żałuję, że nie mogę już w nim uczestniczyć. Mam nadzieję, że wszystko w porządku, że jesteś zdrowy, szczęśliwy, bo naprawdę nie pragnę niczego bardziej niż Twojego szczęścia. Wiem, między nami już nigdy nic nie będzie, dotarło to do mnie ale ja wciąż Cię kocham i chce dla Ciebie wszystkiego co najlepsze. Ja nie umiałem Ci tego dać, za to mam wielką nadzieję, że ktoś inny będzie miał wiele oleju w głowie i zadba o wasz związek tak jak się należy. Już mu zazdroszczę, kimkolwiek on będzie. Dodałbym wszystko za życie z Tobą. Chciałbym Cię zobaczyć, porozmawiać z Tobą, brakuje mi Twojego śmiechu i żartów, naprawdę. Zawsze będę Cię dobrze wspominał, wiele się od Ciebie nauczyłem, a mogłem jeszcze więcej. Teraz odwiedzasz mnie tylko w snach, o dziwo to są bardzo miłe sny. Kocham Cię.

Nasz historia była zbyt piękna... teksty

zamkniety dodano: 2 tygodnie temu

Nasz historia była zbyt piękna żeby moc liczyć na szczęśliwe zakończenie. Połączyła mnie z Tobą cholernie dziwna więź, jest to coś czego nie potrafię opisać, jest to coś czego nie da się zapomnieć nigdy. Próbować odejść od kogoś kogo kochasz, to jak próbować utonąć. Wiem, ze muszę ale to wbrew naturze nie pragnąc powietrza. Moje ciało i umysł się Ciebie domagają. Pragnę się Tobie oddać całym sercem, bez Ciebie czuje się bardzo samotny. Moja miłość do Ciebie nie umrze mimo tego, ze odszedłeś. Chciałbym móc położyć się obok Ciebie i porozmawiać, zebys mi coś opowiedział, jak kiedyś. Naprawdę bardzo lubiłem jak coś opowiadałeś, byłeś wtedy taki słodki. Dla mnie juz zawsze będziesz słodkim dzieciaczkiem, którym trzeba się opiekować. Nie potrafiłem docenić tego co miałem, teraz oddałbym wszystko by do tego wrócić, posłuchać jak "piszczysz", zawsze zwracałem Ci uwagę a teraz straszne mi tego brakuje. Jestem kompletnym idiota. Tęsknie za Tobą bardzo, brakuje mi Ciebie.

Nawet nie  myślałem  że mogę... teksty

zamkniety dodano: 2 tygodnie temu

Nawet nie  myślałem, że mogę kogoś tak bardzo pokochać, ponad granice swojego egoizmu, moja miłość i tęsknota są silniejsze niż duma, nieważne, że straciłem trochę godności, że w pewnych momentach się upokorzyłem. Cholernie mi Ciebie brakuje, nie potrafię tego opisać, jeszcze dokładnie 3 tygodnie temu ostatni raz zasypiałem przytulony do Ciebie, przepraszam, że zrobiłem to wtedy wbrew Twojej woli. Ja już naprawdę nie wytrzymuje, jeszcze trochę i będę potrzebował leczenia zamkniętego. Nigdy sobie tego nie wybacze, rozumiesz? Nigdy. Nawet gdy przez chwilę poczuje się lepiej to po chwili wszystko wraca, tym bardziej dzisiaj, nawet jeszcze nie zacząłem się pakować. Tylko proszę Cię, nie denerwuj się już na mnie ani przeze mnie. Nie zważając na mnie idź do przodu, zapomnij, z całego serca chce abyś był szczęśliwy, mimo wszystko. Cząstka Ciebie już na zawsze zostanie we mnie, dziękuję Ci za to. Kocham Cię.

Nawet nie mam pewności czy... teksty

zamkniety dodano: 2 tygodnie temu

Nawet nie mam pewności czy kiedykolwiek mnie kochałeś, podejrzewam, że nie, że to było tak jakby tylko złudzenie, iluzja szczęścia, przypływ emocji, zauroczenie ale na pewno nie miłość. Mogłeś mieć chwilę zwątpienia w swoje uczucia, zastanawiać się nad nim, w złości mogło Ci się wydawać, że nie czujesz nic ale prędzej czy później by Ci przeszło i nie przestał byś mnie tak szybko kochać. Jeszcze w grudniu, w święta, byłeś taki inny... aż sam się dziwilem, że piszesz, że dzwonisz, że aż tak mocno za mną tęsknisz, to było cudowne uczucie, Tydzień później mi powiedziałeś "nie kocham Cie" i już wtedy wiedziałem, że to prawda. Tak tylko Ci się wydawało w chwilach kiedy było dobrze a gdy tylko coś się zepsuło w jednej chwili czar prysł. Przepraszam, że to pisze ale naprawdę takie są moje przemyślenia. Pewnie znów się na mnie zezłościsz, naprawdę przepraszam.

Dziś ostatni dzień w tym mieszkaniu... teksty

zamkniety dodano: 2 tygodnie temu

Dziś ostatni dzień w tym mieszkaniu, jest mi bardzo smutno, gdziekolwiek spojrzę, wszędzie masa wspomnień. Szkoda jest mi je opuszczać. Jednocześnie tak mało i tak dużo Cię w moim życiu. Sam siebie zraniłem. Ty chciałeś o mnie zapomnieć to po prostu zapomnij, nie przejmuj się niczym. Naprawdę nie oczekuję od Ciebie niczego, a już na pewno nie chce litości. Zasłużyłem sobie na to poczucie winy. Dziś znów pokłóciłem się z mamą, aż wzajemnie doprowadziliśmy się do płaczu, to jest ostatnia rzecz której potrzebuje. Ciągle na mnie krzyczy a ja nie wiem co mam zrobić w takim momencie i od razu zaczynam wyć. Jestem niestabilny emocjonalnie. Nie chce tam wracać, bardzo nie chce ale nie mam innego wyjścia. Zupełnie nikt mnie nie rozumie, nawet Ty. Przepraszam ale po tym co mi piszesz jestem pewien, że nawet nie masz pojęcia jak się czuje, co się dzieje w mojej głowie, jak moje uczucia szaleją.

W końcu ten dzień nadszedł  w... teksty

zamkniety dodano: 2 tygodnie temu

W końcu ten dzień nadszedł, w poniedziałek do 18 muszę się wyprowadzić. Nie wiem od czego mam zacząć, najchętniej usiadł bym na podłodze i zaczął płakać. Zostawiam tu swoje najpiękniejsze wspomnienia. Nie wiem co mam dalej zrobić, ze swoim życiem. Dzięki Tobie zrobiłem wielki krok do przodu a teraz przez swoją głupotę się cofam. Nawet nie wiesz jak bardzo siebie teraz nienawidzę, jestem kompletnym zerem. Chciałbym, żebyś teraz przy mnie był. Wszystko zniszczyłem, nie wiem jak sobie teraz poradzę. Nie umiem wrócić do wcześniejszego życia a nawet chce. Nikt przez całe życie nie dał mi tyle szczęścia co Ty w tak krótkim czasie. To była miłość od pierwszego wejrzenia, nigdy wcześniej w to nie wierzyłem. Teraz będę do końca życia żałował tego co zrobiłem, że zniszczyłem nasz związek. Razem mogliśmy zajść naprawdę daleko, bez Ciebie jestem nikim. Nie mogę przestać o Tobie myśleć. Dziękuję Ci, że chociaż przez tą krótką chwilę mogłem się cieszyć Twoim towarzystwem, dziękuję Ci za wszystko.

Czasie weryfikuje  powoli zaczynam... teksty

zamkniety dodano: 2 tygodnie temu

Czasie weryfikuje, powoli zaczynam rozumieć, że nie mam dla Ciebie znaczenia, ze wszystko co ze mną związane jest dla Ciebie nic nie warte. Jak sam powiedziałeś, to było dla Ciebie tylko przejściowe. Zastanawiam się czy w ogóle jeszcze o mnie myślisz, czym wspominasz wieczorami to co było. Minęły niespełna trzy tygodnie a ja wciąż mam przed oczami Ciebie odjeżdżającego w pociągu bez żadnych emocji na twarzy. Juz wtedy wiedziałem, ze to prawdziwy koniec, juz wtedy wiedzialem, ze mnie nie kochasz. Naprawdę bardzo chciałbym cofnąć czas i sprawić, by wszystko potoczyło się inaczej, sprawić, zebys mnie pokochał, wystarczyłoby, żebym czasem po prostu się zamknął. Wiem, ze z kimś innym będzie Ci lepiej, ze będziesz szczęśliwszy, nie zasłużyłem na Twoja miłość, na żadna milosc nie zasługuje. Naprawdę chciałbym zniknąć, zmarnowałem, życie które może ktoś inny by lepiej wykorzystał. Przepraszam.

Czuję się strasznie samotny  czytam... teksty

zamkniety dodano: 2 tygodnie temu

Czuję się strasznie samotny, czytam małego księcia z którym bardzo się utożsamiam. Ta książka zawsze będzie mi o Tobie przypominała Tracąc Ciebie, straciłem wszystko. Zostawiłeś po sobie taką pustkę, że teraz nie potrafię się odnaleźć, nie wiem co mam ze sobą zrobić. Moje serce rozbiło się na milion kawałków, nie potrafię tego poskładać. Nigdy Ci niczego nie zazdrosciłem ale teraz, zazdroszczę Ci takiego podejścia, chciałbym choć w części być tak obojętny, masz naprawdę silny charakter. Ja tak nie potrafię, nie umiem tak po prostu o Tobie zapomnieć. Bardzo chciałbym z Tobą porozmawiać ale wiem, że nie chcesz mnie znać, więc milcze. Nie chce dopuścić do siebie myśli, że już nigdy więcej Cię nie zobaczę, choć wiem, że to nieuniknione, że nasze drogi rozeszły się raz na zawsze. Zamiast być lepiej jest ciągle coraz gorzej. Nieodwzajemnione uczucie bardzo boli, tak bardzo chciałbym Ci je okazywać, troszczyć się o Ciebie. Kurwa, mogłem to mieć ale jak zwykle wszystko zniszczyłem.

Dziś złożyłem wypowiedzenie o... teksty

zamkniety dodano: 2 tygodnie temu

Dziś złożyłem wypowiedzenie o wynajem mieszkania, będzie mi naprawdę bardzo cieżko się stąd wyprowadzić, mam tu jedne z najpiękniejszych wspomnień w swoim marnym życiu ale nie mogę dłużej przebywać sam, bo to się źle skończy. Dziś zapisałem się do psycholog, bo inaczej nie dam rady, tak bardzo nienawidzę siebie. Nie mogę przestać o Tobie myślec. Wiem, ze nie chcesz mieć ze mną nic wspólnego, przegrałem życie, przegrałem swoją przyszłość. Samotność strasznie boli, brakuje mi Ciebie całego, chciałbym usłyszeć Twój głos. Na zawsze pozostajesz w moim sercu, w tajemnicy będę Cie przytulał, żebyś był szczęśliwy. Nie musisz być obok mnie żebym Cie kochał. Bardzo chciałbym znaczyć coś w Twoim życiu, coś więcej niż przelota znajomość. Dla mnie jesteś wszystkim, jesteś moim życiem. Teraz pozostała mi wieczna tęsknota, juz nigdy Cie nie zobaczę, nie dotknę, nie spojrzę w Twoje oczy, będzie mi tego brakowało. Mam nadzieje, ze chociaż Ty teraz jesteś szczęśliwy, bardzo mi na tym zależy, żebyś był.

Gdy w nocy pisałeś mi o wszystkim... teksty

zamkniety dodano: 31 stycznia 2017

Gdy w nocy pisałeś mi o wszystkim co się dzieje w Twojej głowie miałem ochotę w jednej chwili ze sobą skończyć. Nie potrafię znieść tego co Ci zrobiłem, że przez ten cały ból który Ci zadałem musisz teraz doświadczać takich przykrych sytuacji. Nie użalam się nad sobą i nie oczekuję żadnego pocieszenia, taka jest prawda, nie powinno mnie tu być, nie zasłużyłem na życie, jest mi już wszystko jedno co się ze mną stanie. Nie wiem jak bardzo musiało być Ci ze mną źle, że teraz dzieją się z Tobą takie rzeczy, zniszczyłem Cię, zniszczyłem tak cudownego człowieka. Nie masz najmniejszego powodu aby myśleć o śmierci, to ja za to wszystko powinienem już dawno zginąć, żebyś uniknął tego wszystkiego. Przepraszam, za te wszystkie złe wspomnienia, nie masz nawet podstaw do tego by choć przez chwilę dobrze o mnie myśleć, starasz się ale nie ma co się oszukiwać, bo jak sam widzisz, złe wspomnienia są silniejsze. Bardzo chciałbym cofnąć czas.

Upadłem  nie wiem czy znajdę siłę... teksty

zamkniety dodano: 31 stycznia 2017

Upadłem, nie wiem czy znajdę siłę, żeby się podnieść. Czuję się taki pusty w środku i zupełnie niepotrzebny. Nie mam nic, straciłem wszystko, na własne życzenie. Gdybym w porę wziął się za siebie dziś byłoby inaczej. Strasznie jest mi przykro, że nie wierzysz w moje słowa i jakąkolwiek chęć zmiany. Ciągle myślisz, że moje słowa to ściema, że pewnie myślę inaczej nóż mówię i pisze. Otóż nie, bo naprawdę żałuję każdego obraźliwego słowa którym Cię nazwałem, zawsze będę tego żałował. Nie dziwię się, że Ty masz złe zdanie o mnie. Dlatego zawsze powtarzam abyś nie mówił dobrych słów na mój temat, bo wcale tak nie myślisz i bardzo dobrze o tym wiem. Przepraszam, że zmusiłem Cię do spędzenia ze sobą czasu, wiem, że tak naprawdę nie chciałeś przyjść. Ostatnie wspomnienie miało być miłe a znów wyszło jak zawsze, tylko Cię zdenerwowałem. Nic mi w życiu nie wychodzi, wszystko niszcze i do niczego się nie nadaje. Byłem, jestem i pozostanę nikim.

Poprzednia
1
2 3 4 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV