głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Żegnaj... https:  youtu.be toqay5e9xq8 teksty

zamkniety dodano: 9 marca 2017

Żegnaj... https://youtu.be/toqay5e9xq8

Ale wiem  że nie da się kogoś... teksty

zamkniety dodano: 9 marca 2017

Ale wiem, że nie da się kogoś zmusić do miłości. Wolę kochać niż być kochanym, nigdy nie chciałbym abyś przeżywał coś podobnego. Znów się powtarzam, ze wszystkim. Kurwa. Czasem myślę, może lepiej byłoby gdybym wtedy jednak poprzestał na zwykłej znajomości. Ale kurwa, Ty byłeś jak magnes, jedno spojrzenie w Twoje oczy wystarczyło już by wiedzieć, że nie dam rady sobie odpuścić. Na nikim ani niczym w życiu mi tak nie zależało. Nie zasłużyłem na Ciebie, jak widać życie ma dla Ciebie coś lepszego, mocno w to wierzę. Ja będę tego żałował już zawsze, mam nadzieję, że chociaż myślenie o tym kiedyś będzie łatwiejsze, że ból już nie będzie tak mocny jak teraz. Dziękuję Ci za te wszystkie piękne chwilę i wspomnienia, dziękuję Ci za Twoją bliskość i wsparcie, dziękuję Ci za wszystko co dla mnie zrobiłeś, za wszystkie miłe słowa, które wypowiedziałeś w moja stronę, chociaż większą część z nich mija się z prawdą, dziękuję Ci za każdą minutę szczęścia i uśmiechu w Twojej obecności. Przepraszam.

Jeśli chcesz możesz mnie wszędzie... teksty

zamkniety dodano: 9 marca 2017

Jeśli chcesz możesz mnie wszędzie zablokować tak jak zrobiłeś to na początku. Już nie będę zawracać Ci głowy tymi nic nie znaczącymi glupotami... Tu dziś również pisze po raz ostatni. Z mojej strony zaznasz całkowitego spokoju. Nawet nie wiesz ile bym dał żeby teraz o tym zapomnieć, oczyścić się. Ale kurwa nie potrafię, nie potrafię przestać Cię kochać nawet na sekundę. Wiem, mam 23 lata a zachowuje się jak 15-nastolatek, ale inaczej nie potrafię. Chciałbym żebyś chociaż przez chwilę mógł wejść w moje ciało, mój umysł, może wtedy byś mnie chociaż trochę zrozumiał. Mimo tego, że mam świadomość tego, że mnie nie kochasz i Ci na mnie nie zależy ja nie potrafię tak po prostu da sobie spokój z przeszłością, nie do końca umiem sobie z tym poradzić. I tak jak Ci mówiłem już wiele razy, podziwiam Cię za to, że Tobie to tak łatwo przyszło. Pamiętaj tylko, nigdy nie chciałem takiego zakończenia, nigdy nie chciałem Cię zranić. Gdybym miał jeszcze jedna maleńka szanse... ehh.

Ja naprawdę wiem  że już między... teksty

zamkniety dodano: 9 marca 2017

Ja naprawdę wiem, że już między nami nigdy nic nie będzie, wiem, że mnie nie chcesz i spotkanie ze mną to ostatnia rzecz na którą miałbyś ochote. Ja naprawdę Cię rozumiem. Miło było ostatnio z Tobą porozmawiać, usłyszeć Twój głos. Jezu, masz najpiękniejszy głos na świecie. Możesz sobie myśleć o mnie co chcesz ale dla Ciebie byłbym gotów całkowicie zmienić swoje życie, jesteś jedyną osobą za którą bym je nawet oddał. Chce Cię zapamiętać z uśmiechem na twarzy. Masz taki piękny uśmiech co mówiłem już wiele razy. Jeszcze raz przepraszam Cię za wszystko, za wszystkie złe chwilę, za zabranie Ci kilku miesięcy życia. Może w tym czasie poznał byś miłość swojego życia i bylibyście szczęśliwi. A może już teraz poznałeś, za co naprawdę mocno trzymam kciuki. Twoje szczęście jest dla mnie naprawdę ważne, moje w tej chwili się dla mnie nie liczy, może kiedyś dojdę z tym wszystkim do ładu. Jestem pewien, że mnie nie rozumiesz, chyba nie wiesz jak to jest nagle utracić wszystko, nawet chęci do życia.

Dziś po raz pierwszy od dłuższego... teksty

zamkniety dodano: 9 marca 2017

Dziś po raz pierwszy od dłuższego czasu kupiłem tabletki uspokajające. Muszę dać radę o Tobie zapomnieć, bardzo tego nie chce ale poniekąd jestem do tego zmuszony. Zobaczyłem też coś z Twojej strony co sprawiło mi przykrość i przez chwilę miałem ochotę zapaść się pod ziemię. Będę za Tobą tęsknił naprawdę bardzo, tak samo bardzo jak Cię kocham. Nigdy nie zaznałem niczego podobnego. Co do moich przemyśleń na temat Twoich uczuć nie miej do mnie pretensji, mam prawo by tak myśleć. Nie wiem i nigdy nie dowiem się co tak naprawdę do mnie czułeś. W każdym razie zasłużyłem sobie na wszystko co mnie spotkało, za to nie zasługuje na Twoją miłość, ani trochę. Jesteś zbyt cudownym chłopakiem, żeby marnować sobie życie z kimś takim jak ja. Są przypadki gdzie ludzie kochają kogoś całe życie mimo tego, że już dawno ich nie ma. Ja naprawdę całym sercem czuje, że ze mną będzie tak samo, może za kilka lat będzie okazja porozmawiać to się przekonamy.

Znów mnie naszło na to aby pisać... teksty

zamkniety dodano: 8 marca 2017

Znów mnie naszło na to aby pisać tu codziennie. Nic mi nie sprawia przyjemności, nawet nowy telefon. Mam ochotę wykrzyczeć całemu światu jak bardzo mocno Cię kocham, aż wszystko we mnie drży. Dziś gdy zobaczyłem, że wyświetliłeś mój dzień to od razu ciśnienie milion, serce o mało nie rozerwało mi klatki. Nie chce Ci już przeszkadzać, zwłaszcza teraz, kiedy jestem zacierającym się wspomnieniem. Im prędzej zniknę, tym będzie lepiej dla Ciebie. Ale tęsknię za Tobą. Szkoda, że tak późno to zrozumiałem. Nie chce bez Ciebie żyć.

 Czasem nie wiem  jak siedzieć. Jak... teksty

zamkniety dodano: 8 marca 2017

"Czasem nie wiem, jak siedzieć. Jak za Tobą tęsknić. Ile wypić muzyki na uspokojenie. Nie wiem, którą stroną okna wejdziesz. Albo świata. Takiego już nie ma, kiedy nie ma Ciebie. Czasem nie wiem, jak leżeć. Twarz ukrywać we włosach. Stawiać dwie szklanki zamiast jednej. Na ścianie. Całować Twoje zdjęcia. Tak na zmianę pór roku. Czasem nie wiem, jak płakać. I którymi łzami. Czym wycierać korale rozpaczy za Tobą. Czasem nie wiem, jak kochać. Może tylko oczami."

kochać będę Cie juz zawsze  do... teksty

zamkniety dodano: 8 marca 2017

kochać będę Cie juz zawsze, do końca swoich dni. Na zawsze pozostaniesz moim kochanym dzieciaczkiem którym trzeba sie opiekować. Bardzo sie cieszę, ze w końcu jestes spokojny i szczęśliwy ale też bardzo mi smutno, że nie mogę już uczestniczyć w Twoim życiu. Oddałbym wszystko za wieczność z Tobą. Żałuje, że juz nic nie mogę zrobić. Pragnę Twojego szczęścia bardziej niż swojego. Twoje szczescie jest moim szczęściem, liczy sie dla mnie tylko Twoje dobro. Czasami wciąż nie mogę uwierzyć w to, ze Ciebie juz ze mną nie ma i nigdy nie bedzie. Masz racje,mam nadzieje, czasami myśle, że może jeszcze kiedyś coś ale po chwili wracam do rzeczywistości i wiem, ze to sie nigdy nie stanie. Juz na zawsze będziesz moim marzeniem. Naprawdę nie chciałem aby to sie tak skończyło. Strasznie za Tobą tęsknie, czasami aż brakuje mi tchu gdy myśle o tym, ze juz nigdy nie wrócisz. Kocham Cie bardzo mocno.

Dzis w pracy zrobiło mi sie bardzo... teksty

zamkniety dodano: 7 marca 2017

Dzis w pracy zrobiło mi sie bardzo smutno. Przyjęli nowego chłopaka do pracy i dali mu tymczasowo ubrania, ktore były przeznaczone dla Ciebie, z Twoim imieniem i nazwiskiem. Aż mi łzy stanęły w oczach jak spojrzałem na naszywki. (Z chęcią bym te naszywki powycinał mu z tych ubrań i zostawił sobie na pamiątkę) Szkoda, że Cie tu ze mną nie ma, byłoby naprawdę fajnie. Gdybym tylko w porę sie ogarnął, byłoby nam idealnie. Każdego dnia żałuje swojego postępowania wobec Ciebie. Byłeś najpiękniejsza chwilą w moim życiu, szkoda tylko, ze tak krótko trwała. Bardzo chciałbym Cie odzyskać, bo z miłości wszystko warto. Nie wstydzę sie upokorzenia przed Tobą czy padnięcia na kolana. Ale wiem, ze juz za późno, ze juz nic nie mogę zrobić, nie chce Cie męczyć ani denerwować. Mojej miłości do Ciebie nic nie zabije, mimo upływu czasu nie przestałem Cie kochać nawet troszkę. Nigdy nawet nie myślałem, ze mogę kogoś tak mocno pokochać, to jest coś pięknego.

Wiesz o czym tak myślałem dziś w... teksty

zamkniety dodano: 7 marca 2017

Wiesz o czym tak myślałem dziś w pracy? Zastanawiałem się nad tym czy poprosić Cie o spotkanie, ale tego nie zrobiłem, bo wiem, że byś nie chciał więc postanowiłem, że dam sobie z tym spokój. Ja zrobiłbym wiele, niemalże wszystko by móc Cię odzyskać ale wiem, że cokolwiek bym zrobił, to i tak niczego nie zmieni. Pragnę Cie najbardziej na świecie. Jak usłyszałem dziś Twój głos, to serce o mal nie wyskoczyło mi z klatki mimo tego, że to tylko 3 sekundy. Jakikolwiek ruch z Twojej strony budzi we mnie tak wielkie emocje. Chciałbym teraz popatrzeć na Ciebie jak słodko spisz, jeden z najpiękniejszych widoków na świecie. Teraz leżę i nie mogę przestać myślec o Tobie. Chciałbym poczuć Twój dotyk, zapach, smak. Masz cudowną skórę. Marzę o tym eh. Kocham Cie, śpij spokojnie.

Nie wiem od czego zacząć  wszystko... teksty

zamkniety dodano: 7 marca 2017

Nie wiem od czego zacząć, wszystko co chciałbym Ci powiedzieć słyszałeś ode mnie juz setki razy, pewnie juz Cie to nudzi a mnie się wydaje, ze jestem żałosny. Nieważne cokolwiek powiem lub napisze, bo słowa niczego nie zmienią. Nie chce powtarzać w koło jak bardzo Cie kocham i ze żałuje tego co się wydarzyło. Tylko najgorsze jest to, że na ten moment nie umiem robić nic innego jak tylko wyznawać Ci miłość. Chciałbym też ją jakoś udowodnić ale wiem, że tego nie potrzebujesz. Naprawdę szczerze mogę powiedzieć, że jesteś moją pierwszą miłością, to co czuje do Ciebie jest czymś najwspanialszym na świecie, nie potrafię tego opisać słowami. Nawet nie masz pojęcia jakie to jest silne. Mówisz, że wciąż mam nadzieje. Mam i zawsze jakaś maleńka nadzieja będzie ale juz nie liczę na to, że do mnie wrócisz, wiem, że nie umiałbyś mnie pokochać po tym wszystkim. Zbyt wiele złego się wydarzyło.

Idzie wiosna  juz jest coraz cieplej... teksty

zamkniety dodano: 6 marca 2017

Idzie wiosna, juz jest coraz cieplej, często myśle o tym co moglibyśmy wtedy robić. Chciałbym z Tobą spacerować latem, spędzać noce pod gwiazdami, podróżować. Tak wiele mogliśmy zrobić, mogliśmy być tak bardzo szczęśliwi. Marzy mi sie całonocny spacer z Tobą po jakimś pięknym mieście, żałuje, ze wtedy w Gdańsku tak zepsułem dzien, teraz juz nigdy bym sie tak nie zachował. Chciałbym przeżyć jeszcze raz taką noc jak z Tobą w Rzeszowie, chciałbym milion takich nocy. Chciałbym wyjechać z Tobą, gdzieś daleko i niczym sie nie przejmować. Mogłem myślec wcześniej, teraz to czego chce juz sie nie liczy. Gdybym tylko mógł cofnąć czas uczyniłbym Cie najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Człowiek docenia coś tylko wtedy kiedy to straci, to jest tak bardzo prawdziwe. Zbyt wiele od Ciebie wymagałem zamiast cieszysz się Twoją obecnością, za bardzo naciskałem na rzeczy zupełnie nieistotne. Jestem po prostu głupcem. Zasłużyłem sobie na to wszystko.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 6 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV