głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Przepraszam dawną miłość  że... teksty

zamkniety dodano: 29 luty 2016

Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą.

Nadszedł czas by przestać się... teksty

zamkniety dodano: 28 luty 2016

Nadszedł czas by przestać się łudzić, że cokolwiek się zmieni. Wczoraj się z nim spotkałem, porozmawialiśmy, wytłumaczyliśmy sobie kilka spraw. Po tym spotkaniu poczułem pustkę, tak jakby kolejna część mnie umarła. To straszne uczucie. Nie chce o nim zapominać, lecz nie pozostawił mi wyboru. Stałem się dla niego zupełnie obojętny, to tak strasznie boli, nie potrafię się pozbierać. Nienawidzę się tal czuć, nie chce juz kochać, nigdy więcej...

Tęsknię za nim  tak cholernie... teksty

zamkniety dodano: 25 luty 2016

Tęsknię za nim, tak cholernie bardzo za nim tęsknię. Chciałbym go zobaczyć, dotknąć, móc przytulić. Wiem, że już nigdy nie będę miał do tego okazji. On pewnie już nawet o mnie nie myśli, nie obchodzi go to, że ja każdej nocy wypłakuje za nim miliony łez. Tak bardzo chciałbym by wrócił, by powiedział, że kocha i juz nigdy nie odejdzie... Warto chociaż pomarzyć. Nadzieja umarła. On już podjął decyzję, że lepiej mu beze mnie. Co ja takiego zrobiłem, że ludzie zawsze mnie ranią i odrzucają? Czy ja naprawdę nie zasługuje na nic więcej? Zawsze staram się być jak najlepszy, staram się ze wszystkich sił by było dobrze a i tak zawsze przegrywam. Już za dużo wycierpiałem w swoim dość krótkim życiu, jak pomyślę co mnie jeszcze czeka, ile jeszcze przede mną cierpienia i niepowodzeń, to odechciewa mi się tego życia. Nie chce juz kochać, nigdy więcej.

Nadszedł kolejny smutny  pełen... teksty

zamkniety dodano: 25 luty 2016

Nadszedł kolejny smutny, pełen wspomnień wieczór. Po raz kolejny zastanawiam się co nim kierowało, nie potrafię tego pojąć jak jednego dnia może kochać a na drugi dzień, porzucić mnie bez podania jakiejkolwiek przyczyny? Czy kiedykolwiek przez chwile poczuł do mnie coś więcej niż pożądanie? Czuje się tal strasznie rozbity, czuje się jakby ktoś skoczył mi na klatkę i zmiażdżył mi serce. Potraktował mnie chyba najgorzej jak potrafił. Dobija mnie ta pieprzona bezsilność, nie mogę już zrobić nic by go odzyskać. Skreślił mnie, od tak sobie, w ciągu chwili stałem się dla niego zupełnie obcy i niepotrzebny. Nikomu nigdy nie życzę by znalazł się w takiej sytuacji, to najgorsze co może być, trzeba być silnym człowiekiem by móc się z tego pozbierać. Ja nie potrafię.

On mimo tak krótkiego czasu stał... teksty

zamkniety dodano: 22 luty 2016

On mimo tak krótkiego czasu stał się dla mnie na prawdę bardzo ważną osobą w moim życiu. Wiele byłbym w stanie dla niego poświęcić, niemalże wszystko i co z tego mam? Propozycje przyjaźni, znajomości? Nie dziękuję. Ja który szczerze kocham mam zostać przyjacielem i patrzeć na jego poczynania? Doradzać mu w dobrze nowego partnera? Nie wyobrażam sobie tego, jestem na to za słaby. To wszystko za szybko się potoczyło, wiedziałem, że to znów ja będę tym, który będzie cierpiał. Chyba tylko do tego zostałem stworzony, do wiecznych porażek. Ciągle o nim myślę, nie potrafię sobie wyobrazić, że już nigdy więcej nie wtule się w jego ramiona, że już nigdy nie zasne u jego boku, że już nigdy ten jego piękny uśmiech nie będzie dla mnie. To wszystko tak bardzo boli, nie potrafię sobie z tym poradzić.

Wracam po przerwie  znów zraniony... teksty

zamkniety dodano: 22 luty 2016

Wracam po przerwie, znów zraniony, oszukany, porzucony. Poznałem chłopaka, cudownego chłopaka. Jest przystojny, czarujący, ma przepiękny uśmiech. Na początku wszystko było piękne, zaczęło nam się układać, do momentu pierwszej kłótni. Postanowiliśmy zrobić sobie przerwę, wszystko spokojnie przemyśleć. Miał odezwać się po tygodniu, napisał po dwóch, uznał, że nie możemy być ze sobą ponieważ do siebie nie pasujemy. Serio? Z powodu jednej kłótni o rzecz zupełnie nie istotną zostawia się osobę która się rzekomo tak bardzo kocha? Czemu nie potrafię tego zrozumieć, może jestem na to za głupi. Ale wiem, że jeśli się kogoś szczerze kocha to się walczy o te miłość a nie po pierwszym lepszym niepowodzeniu wszystko się skreśla. Nie wiem czym sobie zasłużyłem na takie traktowanie...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV