głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Teraz pisaliśmy  powoli zaczynam... teksty

zamkniety dodano: dziś o 01:33

Teraz pisaliśmy, powoli zaczynam się załamywać. Pytasz mnie skąd we mnie ta złudna nadzieja? Ona jest zawsze w każdym, nawet jeśli świat legł w gruzach zawsze pozostaje ten maleńki promyczek nadziei i ja go właśnie mam. Pytasz co to ma do rzeczy czy kochasz czy nie? To ma wielkie znaczenie, jeśli się kogoś kocha to trwa się przy nim bez względu na przeciwności losu, nie wszystko jest takie piękne i kolorowe. Czasami szczęściu trzeba pomoc. Nie wierze w to, ze tak szybko przestałeś mnie kochać, ze juz Cie nie obchodzę, ze przestało Ci w jakikolwiek sposób zależeć. Albo to po prostu nie na moja głowę, może jestem za głupi żeby to zrozumieć. Jest to dla mnie bardzo Ciężka sytuacja, nie potrafię sobie wyobrazic życia bez Ciebie, a Ty mnie tak po prostu ze swojego wyrzucasz, właśnie zauważyłem, ze zacząłeś mnie wszędzie usuwać i blokować, dlaczego? Co Ci to da? Ja naprawdę nie umiem tego zrozumieć. Coraz cześciej myśle o tym, ze to był błąd gdy w sylwestra zadzwoniłeś po karetkę...

Przed chwila z Tobą rozmawiałem... teksty

zamkniety dodano: dziś o 00:14

Przed chwila z Tobą rozmawiałem, powiedziałeś, ze nie wrócisz. Po raz kolejny poczułem jak mój świat spada w dół i umiera kolejna cześć mnie. Wiem, ze boisz się ponownie zaufać, boisz się, ze znów będzie tak samo. Otóż nie, obiecuje Ci, przysięgam, ze od teraz będę takim człowiekiem jakiego poznałeś, takim samym jak wtedy nad Wisłą. Takim którego pokochałeś. Ja wierze w siebie i wiem, ze zdołam się zmienić, wierze w nas. Bardzo tego chce, bardzo chce Cie odzyskać i jestem gotów zrobić dosłownie wszystko. Nawet do Ciebie pojadę, tak. Uznałeś mnie przez to za psychopatę, a z mojej strony jest to dowód miłości, determinacji i chęci do zmiany. Nie odpuszczę sobie dopóki nie spróbuje zrobić wszystkiego co w mojej mocy, bo gdy nie spróbuje to będę żałował, ze jeszcze coś mogłem zrobić a nie zrobiłem. Możesz mnie przez to nazywać jak chcesz ale wiedz, ze kieruje się tylko uczuciami. Zaszliśmy tak daleko a jeszcze tyle drogi przed nami, nie musimy ich rozdzielać.

Dziś zaczynam pracę do której... teksty

zamkniety dodano: wczoraj o 10:26

Dziś zaczynam pracę do której mieliśmy iść razem. Strasznie się boję, z Tobą byłoby mi raźniej. Tak bardzo mi Ciebie brakuje w każdej chwili mojego życia, chciałbym żebyś był obok. Bez Ciebie jest mi bardzo ciężko, to nie jest uzależnienie, to jest miłość. Kocham Cię tak mocno jak jeszcze nigdy przed tem i wiem, że jeśli przyjdzie mi zapomnieć o tym co nas łączyło już nigdy nikogo mocniej nie pokocham. Czekam na Ciebie z utęsknieniem, skarbie.

Dokładnie widzę swoje wady  wiem co... teksty

zamkniety dodano: przedwczoraj o 22:58

Dokładnie widzę swoje wady, wiem co robiłem źle, chce nad tym pracować i jestem gotów zrobić wszystko żeby takie sytuacje nigdy więcej się nie powtórzyły. Chce się zmienić, dla nas ale tez i dla samego siebie, nikt mnie do tego nie zmusza bo wiem, ze to jest konieczne. Naprawdę z całych sił chce Twojego szczęścia, mogę Ci to szczęście dać. Nie poddawajmy się jeszcze, proszę. Bardzo Cie kocham, nigdy w to nie zwątpiłem, ze może jest inaczej. Kocham Cie coraz mocniej, nawet jeśli Cie tu nie ma. Proszę wróć.

Kolejna noc bez Ciebie. Dzień... teksty

zamkniety dodano: przedwczoraj o 22:52

Kolejna noc bez Ciebie. Dzień przetrwałem z trudem, nieustannie o Tobie myśląc. Dziś siedziałem z rodzicami i wspominałem śmieszne sytuacje które przeżyliśmy, np to jak siedziałeś w szafie. Ciagle próbuje sobie Ciebie wyobrazić, ze jesteś gdzieś blisko, ze zaraz wrócisz. W tym momencie to jest moje największe marzenie żebyś znów był przy mnie. Teraz gdy Cię tracę uświadamiam sobie masę rzeczy ale to zawsze tak jest, ze dopiero po utracie zaczyna się wszystko dostrzegać. Wiem, ze jestem beznadziejny, cyniczny, wredny, arogancki, mściwy, uparty i jeszcze wiele mógłbym tak wymieniać. Zbyt często nie przyznawałem Ci racji, kłóciłem się o rzeczy nieistotne marnując czas, bo w tym czasie mogłem po prostu się zamknąć i Cię przytulić. Żałuje wszystkich złych słów które wypowiedziałem w Twoja stronę, nie zasłużyłeś na to a ja nie miałem takiego prawa żeby w jakikolwiek sposób Cie obrazić, bo nic mi nie zrobiłeś.

Dziś pierwsza noc bez Ciebie.... teksty

zamkniety dodano: 2 dni temu

Dziś pierwsza noc bez Ciebie. Kładę się do łóżka w którym jeszcze wczoraj zasypialiśmy razem, ściskam i wącham pościel by jeszcze chociaż przez chwile poczuć Twój zapach, poczuć Twoja bliskość. Boje się tego, ze od teraz będę musiał sobie Ciebie wyobrażać, ze już nigdy Cię nie ujrzę. Chciałbym żebyś śnił mi się każdej nocy, żebyś chociaż tam mnie odwiedzał. Jestem rozbity i bezsilny, wiem, ze sobie na to zasłużyłem ale mimo wszystko naprawdę bardzo się starałem. Wiem, ze tez cierpisz i, ze nie była to dla Ciebie łatwa decyzja ale skarbie, jeszcze nie wszystko stracone, jeszcze możemy to naprawić. Wystarczy, ze tylko wrócisz a ja zadbam o to żeby było Ci dobrze. Całym sercem wierze w to, ze nam się uda.

Zasnąłem na krótką chwile. Jest... teksty

zamkniety dodano: 2 dni temu

Zasnąłem na krótką chwile. Jest tu tak pusto i cicho jakby wszystko umarło. Brakuje mi chęci nawet na wstanie z łóżka. Już nie mogę Cię przytulić, odezwać się do Ciebie, przygotować Ci kolacji. Wraz z Twoim wyjazdem umarła pewna cześć mnie, czuje się bezużyteczny i nikomu już niepotrzebny. Chciałbym moc znów robić dla Ciebie to wszystko co w ostatnich dniach kiedy tu byłeś, wbrew pozorom naprawdę dawało mi to szczęście, chciałbym znów moc o Ciebie dbać. Wystarczy tylko jedno słowo i pojadę po Ciebie gdziekolwiek będziesz. Jesteś dla mnie najważniejszą osobą na świecie a z takich osób przecież się nie rezygnuje, dlatego ja tez będę walczył do samego końca, póki starczy mi sił.

 2  Nie zmienię wszystkiego tak od... teksty

zamkniety dodano: 2 dni temu

[2] Nie zmienię wszystkiego tak od razu, na to potrzeba czasu ale my go przecież mamy, nic nas nie goni. Moje uczucie jest tak silne, ze jestem gotów zrobić wszystko abyś był szczęśliwy. Jeśli już nie wrócisz to nie będę miał Ci tego za złe, postaram się uszanować Twoją decyzje. W każdym razie ja będę tu cały czas na Ciebie czekał, nigdzie się stąd nie ruszam. Proszę pamiętaj o tym, że Cię kocham.

 1  Wracam do pustego domu  nie ma... teksty

zamkniety dodano: 2 dni temu

[1] Wracam do pustego domu, nie ma Cię zaledwie od kilku godzin, a ja czuje już tak wielką pustkę, jakby mi ktoś coś odebrał, zabrał bezpowrotnie jakaś cześć mnie. Czuje jakby cały świat mi się zawalił, ze nie mam już po co wracać do tego mieszkania bo ono i tak zawsze będzie czekało puste, bez Ciebie. Wiem, zawaliłem na całej linii, zniszczyłem wszystko, mogę teraz tylko przeprosić bo czasu nie cofnę choć tak bardzo bym chciał. Ciągle próbuje sobie wmówić, że wrócisz, że przecież mnie kochasz, że to tylko chwilowe rozwiązanie i w głębi serca czuje ze tak jest. Nienawidzę siebie za każdą krzywdę którą Ci wyrządziłem. Miałeś rację nazywając mnie śmieciem bo jak inaczej można nazwać człowieka, który tak rani osobę którą kocha. Nie mam Ci niczego za złe ani o nic żalu. Już i tak wystarczająco ze mną wytrzymałeś. Mam wielką nadzieje, że to jeszcze nie koniec naszej wspólnej drogi, jeszcze tyle możemy razem zrobić, jeszcze wszystko możemy naprawić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV