głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochanawnim Jest mi dzisiaj źle bardzo jest mi bardzo smutno Myśli mam zwiędłe chore jak kwiaty na grobie Za oknem wisi niebo niby szare płótno. Nie mogę cię dziś kochać i

zakochanawnim

zakochanawnim.moblo.pl
Jest mi dzisiaj źle bardzo jest mi bardzo smutno Myśli mam zwiędłe chore jak kwiaty na grobie Za oknem wisi niebo niby szare płótno. Nie mogę cię dziś kochać i myśle
Jest mi dzisiaj źle bardzo  jest mi... teksty

zakochanawnim dodano: 3 maja 2014

Jest mi dzisiaj źle bardzo, jest mi bardzo smutno, Myśli mam zwiędłe, chore, jak kwiaty na grobie, Za oknem wisi niebo niby szare płótno. Nie mogę cię dziś kochać i myśleć o tobie.

'Chciałbym obudzić się pogodnym i... teksty

zakochanawnim dodano: 3 maja 2014

'Chciałbym obudzić się pogodnym i uśmiechniętym lub przynajmniej obojętnym, ale jedyne, na co mogę liczyć, to wybór między trwogą a rozpaczą oraz nadzieja, że nie zwariuję do reszty.

Ile dałabym by zapomnieć Cię. teksty

zakochanawnim dodano: 3 maja 2014

Ile dałabym by zapomnieć Cię.

Chłopaku nie myśl że raz zdobyta... teksty

zakochanawnim dodano: 3 maja 2014

Chłopaku,nie myśl,że raz zdobyta dziewczyna będzie twoja na zawsze. Podczas,gdy ty ją ignorujesz,ktoś inny poświęca jej uwagę. Podczas,gdy dajesz jej powody do zmartwień,ktoś inny ją słucha. Podczas,gdy ty jesteś zbyt zajęty,by poświęcić dla niej chwilę,ktoś inny ma dla niej czas. Podczas,gdy ty doprowadzasz ją do płaczu,ktoś inny sprawia,że się uśmiecha. Podczas,gdy nie jesteś pewien czy nadal ją chcesz,ktoś inny jest już tego pewien. Pamiętaj,że dziewczynę zdobywa się przez całe życie.

Chcę się z nim kochać. Teraz.... teksty

zakochanawnim dodano: 3 maja 2014

Chcę się z nim kochać. Teraz. Dzisiaj. O każdej porze dnia i nocy. W aucie i w domu. Przy ścianie i na stole w kuchni. W łóżku i na podłodze. W głowie i w sercu. Chcę go mieć w sobie w każdym tego słowa znaczeniu, nie kochać się w jego złożoności, ale z nim ostro. Nie myśleć o tym, co będzie jutro, bo jutra może już nie być. Chcę być blisko niego. Jechać z nim gdzieś, rozmawiać o czymś nieistotnym i całować się na masce auta. Pić wódkę i mówić, że olejemy świat, choć i tak nie potrafimy tego zrobić, a rzeczywistość uderzy w nas potem ze zdwojoną siłą. Chcę się z nim kochać, zdjąć mu koszulkę i powiedzieć, że mam wyjebane na konsekwencje. Dziś jest nasz dzień i wszystkie nasze chwile będą smakować jak idealne życie, którego nigdy nie zaznamy. Piękne są tylko momenty, w których tracisz dech w piersiach i umierasz, by żyć naprawdę.

Obiecaj mi proszę  że ostatni raz... teksty

zakochanawnim dodano: 3 maja 2014

Obiecaj mi proszę, że ostatni raz płaczę przez ciebie

Nie przepraszaj  wiedząc  że i tak... teksty

zakochanawnim dodano: 3 maja 2014

Nie przepraszaj, wiedząc, że i tak ponownie mnie zranisz.

Znów mam ochotę pierdolnąć... teksty

zakochanawnim dodano: 3 maja 2014

Znów mam ochotę pierdolnąć uczuciami o ścianę.

 I co teraz ??   Mam wyjebane. Ide... teksty

zakochanawnim dodano: 3 maja 2014

-I co teraz ?? - Mam wyjebane. Ide zapalić.

Chcę Cię takiego jak kiedyś. teksty

zakochanawnim dodano: 3 maja 2014

Chcę Cię takiego jak kiedyś.

To źle  że chciałam poczuć się... teksty

zakochanawnim dodano: 3 maja 2014

To źle, że chciałam poczuć się najważniejsza? To źle, że potrzebowałam czułości jaką dać mi mógł tylko on? Może faktyczne to źle, że w zamian za to wszystko chciałam dać miłość, dać całą siebie i wszystko, co mogłam. To wszystko źle. Po prostu źle, że chciałam być szczęśliwa i chciałam dać szczęście.

czy Ty wiesz co ja czuję? gówno... teksty

zakochanawnim dodano: 3 maja 2014

czy Ty wiesz co ja czuję? gówno wiesz, bo Cię już nic z mojego życia nie interesuje. Przestałam się liczyć. Przestałam czuć, że jestem Ci potrzebna. Ty nadal niczego nie rozumiesz, prawda?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV