głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochanawnim To dziwne patrzeć na własne marzenia które spełniają się komuś innemu. A w oczach miał takie coś czego nie da określić się słowem. Coś co znaczyło dla Niej więc

zakochanawnim

zakochanawnim.moblo.pl
To dziwne patrzeć na własne marzenia które spełniają się komuś innemu.
To dziwne  patrzeć na własne... teksty

zakochanawnim dodano: 2 stycznia 2010

To dziwne, patrzeć na własne marzenia, które spełniają się komuś innemu.

A w oczach miał takie coś  czego... teksty

zakochanawnim dodano: 1 stycznia 2010

A w oczach miał takie coś, czego nie da określić się słowem. Coś, co znaczyło dla Niej więcej niż ciepła gwieździsta noc i słoik nutelli na własność.

Dlaczego myślisz ze go kocham??... teksty

zakochanawnim dodano: 1 stycznia 2010

Dlaczego myślisz ze go kocham?? - Widzę to w twoich oczach, nie potrafisz sie na jego widok nie uśmiechać, gdy słyszysz jego imie przygryzasz delikatnie wargi, i gdy patrzysz w jego stronę tooczy świecą Ci jak gwiazdy. - To jeszcze nic nie znaczy. - Ja znam Cie zbyt dobrze żeby od tak dać sie oszukać

Nie zapomniałam.. Nie przestałam... teksty

zakochanawnim dodano: 1 stycznia 2010

Nie zapomniałam.. Nie przestałam kochać.. Nie przestałam tęsknić i myśleć o Tobie. I wcale się nie pogodziłam z myślą, że już nie wrócisz. I tylko jakoś dziwnie mi gdy widząc Cię daleko gdzieś nadal czuję te motylki w brzuszku i łzy cisnące się do oczu. Kocham Cię wciąż.. Tak bardzo mi Ciebie brakuje.. Nauczyłam się już udawać przed innymi, że nic do Ciebie nie czuję. Lecz w środku nic się nie zmieniło bo nadal jesteś najważniejszą osobą w moim życiu.

Kolejna noc nieprzespana.. Czyzbys... teksty

zakochanawnim dodano: 1 stycznia 2010

Kolejna noc nieprzespana.. Czyzbys bala sie spac? Boisz sie ze on znow przyjdzie w Twoim snie? Nie bój sie. On nie jest wart Twojego strachu nie jest wart Twoich lez! Nic co nalezy do Ciebie nie jest warte jego. Pózna godzina juz nie sadzisz? Cale miasto zasnelo tylko Ty zostalas. Wtulasz sie w poduszke.. Czujesz sie zalosnie poniewaz znowu myslisz o nim.. I znowu bladzisz.. To bez sensu! Sama wiesz doskonale o tym wiesz. Znowu postanawiasz ze to ostatni raz. Jak dlugo mozna tak?

Czas zapomnieć  że był. Zniszczyć... teksty

zakochanawnim dodano: 1 stycznia 2010

Czas zapomnieć, że był. Zniszczyć w sobie wspomnienia, które wciąż jeszcze ranią. Wyrzucić z serca wszystkie słowa, wszystkie gesty, najsłodsze pocałunki i najpiękniejsze spojrzenia. Pozbyć się widocznych śladów jego obecności. Czas żyć życiem. Nie nim.

Możesz mówić że Go nie ma ale w... teksty

zakochanawnim dodano: 1 stycznia 2010

Możesz mówić że Go nie ma ale w Twoich smutnych oczach jest

  Kim był dla ciebie?   zapytał.... teksty

zakochanawnim dodano: 1 stycznia 2010

- Kim był dla ciebie? - zapytał. Zamyślona wpatrywała się w okno, powstrzymywała od płaczu mimo, że jej oczy szkliły się. - Kim był...? Był moją duszą. - odparła, wtedy pierwszy raz nie mogła powstrzymać łez.

Dla niej wszystkie dni były... teksty

zakochanawnim dodano: 1 stycznia 2010

Dla niej wszystkie dni były jednakowe. A wszystkie dni są takie same wtedy, kiedy ludzie przestają dostrzegać to wszystko, czym obdarowuje ich los, podczas gdy słońce wędruje po niebie.

Siedząc na środku pokoju sklejam... teksty

zakochanawnim dodano: 1 stycznia 2010

Siedząc na środku pokoju sklejam swoje malutkie popękane serce ze szkła.

 bo ona czeka na jeden głupi sms... teksty

zakochanawnim dodano: 1 stycznia 2010

`bo ona czeka na jeden głupi sms, nic więcej. zobacz tak niewiele a tak bardzo może kogoś uszczęśliwić.

wiesz spotkałam go wczoraj.   i co... teksty

zakochanawnim dodano: 1 stycznia 2010

wiesz spotkałam go wczoraj. - i co,wyznałaś mu miłość? - tak powiedziałam,że jest dla mnie wszystkim ,że kocham , i pocałowałam go. - a on? - odwzajemnił pocałunek. - i? - zniknął. - jak to zniknął? tak po prostu? - tak. - nie wierze, no powiedz... - zniknął, bo sny znikają od razu jak sie obudzisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV