głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
  teksty zakochanawnim dodał komentarz: ;* do wpisu 4 sierpnia 2011
Odzywał sie?  Nie.  Widziałaś go... teksty

zakochanawnim dodano: 4 sierpnia 2011

Odzywał sie? - Nie. - Widziałaś go ? - Nie. - Jesteś smutna ? - Nie. - Jasne. - Do czego dążysz ? - Bo widzisz, nienawidzę tego, jak dusisz te uczucia w sobie. złap go wreszcie za szmaty, zaciągnij w kąt i wykrzycz mu w twarz co czujesz. - Nic nie czuje. - Oj już przestań. Gdybyś nic nie czuła, to nie sprawdzałabyś po kryjomu co 5min telefonu i nie krzyczała już na wejściu do szkoły że masz wyjebane i nic cie nie rusza. //embrace-me

Dobrze że nie widzisz moich reakcji... teksty

zakochanawnim dodano: 3 sierpnia 2011

Dobrze, że nie widzisz moich reakcji gdy widzę na pulpicie mrugającą kopertę, a jeszcze lepiej, że nie widzisz tego jak nagle nogi się pode mną uginają, oczy dostają zeza rozbieżnego, a ręce trzęsą się jak u kobiety po siedemdziesiątce, a to wszystko tylko dlatego bo widzę, że ta wiadomość jest od ciebie.

Gdybyś napisał o 3 w nocy że... teksty

zakochanawnim dodano: 3 sierpnia 2011

Gdybyś napisał o 3 w nocy, że chcesz mnie zobaczyć, ja bez namysłu wybiegłabym z domu. pokonałabym w kilkanaście minut dzielące nas kilometry. Nawet boso. Uwierz..

Oj uwierz mi. Głupia i naiwna to... teksty

zakochanawnim dodano: 3 sierpnia 2011

Oj uwierz mi. Głupia i naiwna to chyba moe drugie imiona. Ja zrobiłabym dla Ciebie wszystko a ty co możesz dla mnie zrobić? Kochanie zrozum, że jestem tą jedyną i pokochaj mnie tak mocno jak ja kocham Ciebie.

I daj sobie wmówić  że to lato... teksty

zakochanawnim dodano: 3 sierpnia 2011

I daj sobie wmówić , że to lato też będzie miało historię , po której nie będziesz mogła się ogarnąć przez kolejną zime .

Nie chce mi się już siedzieć na... teksty

zakochanawnim dodano: 3 sierpnia 2011

Nie chce mi się już siedzieć na dostępnym na gg, by mieć nadzieję, że może akurat się odezwie. Nie chcę już co dziesięć minut sprawdzać telefonu, bo może akurat napisał sms. Nie chcę za każdym razem wychodząc ze szkoły rozglądać się we wszystkie strony, bo może on akurat tam stoi. Nie chcę idąc przez miasto trzymać non stop uniesioną głowę, bo może akurat skończyło Ci się kakao i postanowiłeś iść do tego sklepu, obok którego właśnie przechodzę. No nie chcę, to boli.

Nie ważne jest to że nie możesz... teksty

zakochanawnim dodano: 3 sierpnia 2011

Nie ważne jest to, że nie możesz być mój , ważne jest to ile razy byłeś tylko dla mnie.

I kiedy tylko usłyszę naszą... teksty

zakochanawnim dodano: 3 sierpnia 2011

I kiedy tylko usłyszę naszą piosenkę wychodzę, lub każe ją wyłączyć.. wystarczy ze usłyszę sam początek, samą melodie, w oczach pojawiają się łzy, i wracają wspomnienia ,

no i co mam Ci cholera powiedzieć ?... teksty

zakochanawnim dodano: 3 sierpnia 2011

no i co mam Ci cholera powiedzieć ? , że zależy mi jak kilka lat temu na śniegu w święta Bożego Narodzenia ? , że cieszę się na Twój widok jak niegdyś na szóstego grudnia ? , że myślę o Tobie tak często jak każdy facet o nagich kobietach , - czyli bez przerwy ? , że tęsknie za Tobą i tak bardzo pragnę znów zobaczyć Twój uśmiech ?

Ona znów udawała że ma go... teksty

zakochanawnim dodano: 3 sierpnia 2011

Ona znów udawała, że ma go głęboko w nosie. Jak najdalej odsuwała od siebie myśl, że tak bardzo pragnęła z nim być. Nigdy nie potrafiła przyznać się do błędu. Do tego, że taki drań mógł zawładnąć całym jej światem.

 masz marzenia ?  no jasne.  a... teksty

zakochanawnim dodano: 3 sierpnia 2011

- masz marzenia ? - no jasne. - a zdradzisz kilka ? - więc tak, chcę dostać nowy telefon, lustrzankę, codziennie być wyspaną i nie dostawać tych jedynek w szkole na matmie. - a masz takie abstrakcyjne ? - tak, jest jedno. chce żeby on mnie kochał .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV