głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochanawdeszczu nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia ale kiedy zobaczyłam Cię poczułam jak miękną mi nogi i serce przyśpiesza. 10 03 2011 Nie jestem jedną z tych które m

zakochanawdeszczu

zakochanawdeszczu.moblo.pl
nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia ale kiedy zobaczyłam Cię poczułam jak miękną mi nogi i serce przyśpiesza. 10 03 2011
nie wierzę w miłość od pierwszego... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 11 kwietnia 2011

nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia, ale kiedy zobaczyłam Cię poczułam jak miękną mi nogi i serce przyśpiesza. [10/03/2011]

Nie jestem jedną z tych  które... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 10 kwietnia 2011

Nie jestem jedną z tych, które możesz przedstawić rodzicom. Jestem tą, której Twoi rodzice nie pozwolą Ci opuścić.

o tym  że tęskni poznasz po... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 10 kwietnia 2011

o tym, że tęskni poznasz po włosach związanych ciasno.

kiedyś Ci opowiem  jak puste były... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 10 kwietnia 2011

kiedyś Ci opowiem, jak puste były wieczory bez Ciebie. gdy za towarzystwo robiła muzyka, kawa, koc i Twoje zdjęcie.

jeżeli ktoś pojawia się w Twoich... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 10 kwietnia 2011

jeżeli ktoś pojawia się w Twoich snach, to znaczy, że za Tobą tęskni ...

Prawdziwa miłość to nie są kwiaty... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 10 kwietnia 2011

Prawdziwa miłość to nie są kwiaty, prezenty i fajerwerki, tylko codzienna wzajemna troska i obecność. To jest istotą miłości, tej prawdziwej miłości. Łatwo rozpoznać ludzi, którzy się naprawdę kochają, a wiesz dlaczego? Bo są dla siebie najważniejsi i nie ma na świecie niczego co mogłoby tę uwagę od nich odwrócić.

wiesz  że kocham jak się... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 10 kwietnia 2011

wiesz, że kocham jak się uśmiechasz ? tak bardzo kocham widzieć Twój uśmiech. kocham Cię; za ten śmiech, który rozbrzmiewa wokół. uwielbiam Twój śmiech. jest taki szczery. kocham Cię; za te oczy którymi patrzysz na mnie, i płaczesz nimi razem ze mną, gdy jest mi źle. kocham Cię; za to, że akceptujesz mnie i nie chcesz zmieniać. dla Ciebie jestem idealna. kocham Cię; za to, że nigdy nie pozwalasz mi się poddać. gdy upadam, pomagasz mi wstać i walczyć. kocham Cię; po prostu za to, że jesteś. przy Tobie nie muszę nikogo udawać, mogę wybuchnąć płaczem. nie zapomnę niczego co dla mnie robisz. a robisz tak wiele. jesteś takim moim promyczkiem nadziei. tak bardzo uwielbiam spędzać z Tobą czas. z dnia na dzień uczymy się czegoś nowego. uczymy się na błędach. choć nie zawsze razem.

Chciałabym być Twoją ulubioną... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 10 kwietnia 2011

Chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną, chciałabym byś myślał, że jestem powodem, dla którego żyjesz tutaj, na tym świecie i chciałabym, aby mój uśmiech był Twoim ulubionym rodzajem uśmiechu, a sposób w jaki się ubieram, najbardziej Ci się podobał. Chciałabym, abyś mnie nie pojmował, a jednak wiedział doskonale, jaka jestem. Chciałabym, byś trzymał mnie za rękę, kiedy jestem zdenerwowana i zła i chciałabym, abyś zawsze pamiętał jak wyglądałam, kiedy pierwszy raz Cie ujrzałam, ale przede wszystkim chciałabym, abyś mnie kochał, abyś mnie potrzebował i abyś wiedział, że kiedy mówię, że chce 2 kostki cukru, tak naprawdę mam na myśli 3 i chce, abyś beze mnie czuł się niekompletny i żeby beze mnie Twoje serce było złamane i abyś beze mnie spędził wszystkie noce bezsennie, abyś beze mnie nie mógł jeść i żeby myśl o mnie była ostatnią myślą przed Twoim snem ponieważ, tak naprawdę jesteś najlepsza rzeczą jaka mi się w życiu przytrafiła..

leżała bezwładnie na podmokniętej... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 10 kwietnia 2011

leżała bezwładnie na podmokniętej przez tanie wino, podłodze. na jej policzkach widniały rumieńce. ciśnienie skoczyło jej z powodu niekontrolowanego wybuchu płaczu. włosy miała rozczochrane jak nigdy wcześniej. rękawy sukienki miała całe mokre, umazane resztkami tuszu po ocieraniu łez. zapalając kolejnego papierosa, starała wbić sobie do głowy, że nie słusznie jej na nim zależy. że nie warto robić sobie złudnej nadziei. że bezsenne noce, nie są tego warte. właśnie wtedy, usłyszała ciche skrzypnięcie drzwi jej pokoju. podnosząc delikatnie głowę, próbowała zobaczyć, co się dzieje. łzy, przez które niemal oślepła, wcale jej w tym nie pomagały. usłyszała ciche 'witaj'. doskonale znała ten głos. podnosząc się gwałtownie, starała się okiełznać. opuszkami palców, przejechała po brzegach ust, żeby zetrzeć rozmazaną szminkę. otworzyła szeroko oczy z niedowierzania. zobaczyła jego uśmiech. jedyny w swoim rodzaju. podszedł do niej. wplątując palce w jej blond loki, wyszeptał: wróciłem.

tak bardzo nienawidzisz siebie gdy... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 10 kwietnia 2011

tak bardzo nienawidzisz siebie gdy płaczę.

najbardziej uwielbiam patrzeć Ci w... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 10 kwietnia 2011

najbardziej uwielbiam patrzeć Ci w oczy i uśmiechać się do Ciebie , wtedy kiedy Ty uśmiechasz się do mnie i Twoje oczy wpatrują się w moje.

60 sekund smutku odbiera ci minutę... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 10 kwietnia 2011

60 sekund smutku odbiera ci minutę szczęścia !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV