głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochanawdeszczu Gdybym mogła to wyciągnęłabym Cię ze zdjęcia. Niestety takie rzeczy tylko w Erze a ja w Orange jestem . dziewczyno co Cię tak do niego ciągnie? nie wiem. oczy u

zakochanawdeszczu

zakochanawdeszczu.moblo.pl
Gdybym mogła to wyciągnęłabym Cię ze zdjęcia. Niestety takie rzeczy tylko w Erze a ja w Orange jestem .
Gdybym mogła to wyciągnęłabym... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 14 kwietnia 2011

Gdybym mogła to wyciągnęłabym Cię ze zdjęcia. Niestety takie rzeczy tylko w Erze, a ja w Orange jestem . ;]
Autor cytatu: youstee

  dziewczyno co Cię tak do niego... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 14 kwietnia 2011

- dziewczyno co Cię tak do niego ciągnie? - nie wiem. oczy, uśmiech, usta, styl, gadka ... to coś.
Autor cytatu: onajestkurwa

 Czułem jej zapach tak intensywnie... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 14 kwietnia 2011

"Czułem jej zapach tak intensywnie jakby stała przy mnie." /Małpa

 życia nie pokolorował Disney.   Pezet teksty

zakochanawdeszczu dodano: 14 kwietnia 2011

"życia nie pokolorował Disney." /Pezet

chcę być jedyną  która sprawia... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 14 kwietnia 2011

chcę być jedyną, która sprawia, że jesteś szczęśliwy.

Kiedyś o mnie zapomnisz  tak jak... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 14 kwietnia 2011

Kiedyś o mnie zapomnisz, tak jak zapomina się jak smakowała wczorajsza kawa albo tak jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu. Zapomnisz jaki ból był wmieszany z pierwiastkami szczęścia i jak przyśpieszał oddech. Zapomnisz pojedyncze słowa, gesty, myśli. Wszystko uleci z Ciebie, jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę. I okaże się, że scenarzysta który to wszystko poskładał w swojej malutkiej główce, nie zrobił kariery, nie zarobił milionów, a zamarzł w parku z butelką taniego wina w ręku. Ty kiedyś zapomnisz jak smakowało moje imię, oddasz serce w depozyt komuś innemu, komuś lepszemu. Szczęście wypełni Cię po brzegi, od paznokci u stóp, do końcówek rzęs. Życzę Ci tego, wiesz. I będziesz żyć w spokoju, łykać złudzenia w pigułkach każdego pojedynczego ranka, ale nic nie będzie takie samo jak nasza samotność we dwójkę, JAK NASZE BYCIE RAZEM OSOBNO.

 Rzuciła Go dziewczyna  którą... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 14 kwietnia 2011

"Rzuciła Go dziewczyna, którą pokochał bez granic i całkiem zaufał. Może miała innego, może nie kochała. Znienawidził Ją jednocześnie wzbudził w sobie nienawiść do innych kobiet. Postanowił się bawić nimi tak jak Ona to zrobiła. Jedyne co mnie boli to to, że takich typów jest na świecie bardzo wiele. Zastanawia mnie tylko jedno. Dlaczego inne dziewczyny mają cierpieć za błędy tej, która odeszła? Zastanówcie się, każdy jest inny, nie wszyscy są tacy sami..."

Czekam tylko na to kiedy znów Cię... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 14 kwietnia 2011

Czekam tylko na to kiedy znów Cię zobaczę i kiedy będę mogła na Ciebie patrzeć. Patrzeć tak, żebyś nie widział, ale czuł mój wzrok. Czuł ciepło i był szczęśliwy.

rozpamiętując to co było  możesz... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 14 kwietnia 2011

rozpamiętując to co było, możesz stracić to co się rodzi.

Dorastając uczymy się  że nawet ta... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 14 kwietnia 2011

Dorastając uczymy się, że nawet ta jedyna osoba, po której byś się nie spodziewał nigdy, że cię zdołuje, prawdopodobnie zrobi to. Będziesz miał złamane serce prawdopodobnie więcej niż jeden raz i silniej za każdym razem. Będziesz także łamał serca więc pamiętaj jak się czułeś, gdy twoje było złamane. Będziesz walczył z najlepszym przyjacielem. będziesz oskarżał nową miłość o rzeczy, które zrobiła poprzednia. Będziesz płakał, bo czas ucieka za szybko i być może stracisz kogoś, kogo kochasz. Więc rób za dużo zdjęć, śmiej się za często i kochaj jakbyś nigdy nie był skrzywdzony, ponieważ każde 60 sekund, które spędzasz smutny, to minuta radości, której nigdy nie odzyskasz.

Mieli bardzo prosty plan: być razem... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 14 kwietnia 2011

Mieli bardzo prosty plan: być razem do końca życia. Plan, co do którego wszyscy z ich kręgu zgodziliby się, że jest jak najbardziej realny. Byli najlepszymi przyjaciółmi, kochankami i bratnimi duszami i wszyscy uważali, że bycie razem jest ich przeznaczeniem.

piszę ze świadomością  że... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 14 kwietnia 2011

piszę ze świadomością, że brakuje słów które byłyby w stanie opisać moje uczucie względem Ciebie. wdzięczność za każdy poranek, kiedy wstaję ze świadomością posiadania Twojej miłości. brak słów, aby opowiedzieć o moim szczęściu, którego sam jesteś autorem. ostatnie pół roku, które było dane mi spędzić w Twoich ramionach, było tymi najpiękniejszymi miesiącami jakie kiedykolwiek było mi dane przeżyć. słowa 'kocham Cię', mogą się tutaj wydać błahe, proste i nic nie znaczące. jednak właśnie przez te 2 zwyczajne słowa chciałabym wyrazić moje potężne uczucie względem Ciebie. uczucie, które jest tym najpiękniejszym. tym, które chcę aby trwało wiecznie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV