głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochanawdeszczu Potrzebuję kogoś do kogo będę mogła zadzwonić o czwartej nad ranem i zacząć przeklinać na życie płacząc z bezsilności a on nie rzuci słuchawką tylko wyciągnie m

zakochanawdeszczu

zakochanawdeszczu.moblo.pl
Potrzebuję kogoś do kogo będę mogła zadzwonić o czwartej nad ranem i zacząć przeklinać na życie płacząc z bezsilności a on nie rzuci słuchawką tylko wyciągnie mnie
Potrzebuję kogoś  do kogo będę... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 12 grudnia 2010

Potrzebuję kogoś, do kogo będę mogła zadzwonić, o czwartej nad ranem i zacząć przeklinać na życie, płacząc z bezsilności, a on nie rzuci słuchawką tylko wyciągnie mnie na spacer. W piżamie, boso, po śniegu, w ramach pocieszenia.

Do mężczyzny powinien być... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 12 grudnia 2010

Do mężczyzny powinien być dołączony tłumacz, który by nam tłumaczył, co mężczyzna ma na myśli. Do każdego w dodatku osobny, niepowtarzalny, żadne tam ogólniki – ty z Marsa, ja z Wenus. Który by objaśniał, na przykład, co to znaczy, kiedy on milczy.

Nawet jeśli czasem trochę się... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 12 grudnia 2010

Nawet jeśli czasem trochę się skarżę – mówiło serce – to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one właśnie są takie. Obawiają się sięgnąć po swoje największe marzenia, ponieważ wydaje im się, że nie są ich godne, albo, że nigdy im się to nie uda. My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostały na zawsze niewidoczne pod piaskiem. Gdy tak się dzieje, zawsze na koniec cierpimy straszliwe męki.

Wariatek się nie kocha. Wariatki... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 12 grudnia 2010

Wariatek się nie kocha. Wariatki można lubić. Niektórzy je nawet uwielbiają. Wariatki śmieszą. Wkurzają. Rozbawiają. Są świetnymi kumpelami. Potrafią słuchać. Można im się zwierzać. Ale nigdy nie będą Najważniejsze. Bo przecież to tylko wariatki. I w końcu przestają być potrzebne. Są za głośne. I niewielu wie, że one też mają uczucia. I potrafią płakać. Wariatek się nie kocha. Nie od tego są. Może za mało im zwyczajności po prostu? Bo z wariatką trudno jest długo wytrzymać.Może dlatego są niekochane? Wariatek się nie da pokochać. Tak prawdziwie. Do bólu. Wariatki zawsze będą tylko wariatkami.

Każdy człowiek ma to  na co się... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 12 grudnia 2010

Każdy człowiek ma to, na co się odważy. ;)

Przez wszystkie te tysiąclecia... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 12 grudnia 2010

Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki, jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała, a na ile umysłu? Ile w niej przypadku, a ile przeznaczenia? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają, a te pozornie niemożliwe trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest, albo jej nie ma.

 Będę Cię kochać do końca... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 12 grudnia 2010

"Będę Cię kochać do końca życia. A jeżeli jest coś potem, będę Cię kochać także po śmierci. Czy mnie rozumiesz?" - Jonathan Carroll

Dlaczego mężczyźni są wyżsi od... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 11 grudnia 2010

Dlaczego mężczyźni są wyżsi od kobiet? W naturze chwasty też są wyższe od kwiatów.

 Pobiegła na stację PKP by Cię... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 11 grudnia 2010

"Pobiegła na stację PKP by Cię zatrzymać.W filmie by zdążyła."

nie oczekuj  że wysłucham w milczeniu. teksty

zakochanawdeszczu dodano: 11 grudnia 2010

nie oczekuj, że wysłucham w milczeniu.

To  że czasem płaczę nie znaczy... teksty

zakochanawdeszczu dodano: 11 grudnia 2010

To, że czasem płaczę nie znaczy, że jestem słaba! To, że nie zawsze się uśmiecham nie znaczy, że jestem nieszczęśliwa! To, że często marzę nie znaczy, że nie patrzę realnie! To, że nienawidzę nie znaczy, że jestem zła! To, że czasem milczę nie znaczy, że nie wiem co powiedzieć! To, że nie wiem co mam robić nie znaczy, że nie wiem jak mam żyć!

burczy mi w sercu . teksty

zakochanawdeszczu dodano: 11 grudnia 2010

burczy mi w sercu .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV