głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochananawieki to nie jest tak że mam Cię gdzieś. ja po prostu udaję mocniejszą niż jestem. udaję że nie zwracam na Ciebie uwagi próbuję Cię nie zauważać i staram się o Tobie

zakochananawieki

zakochananawieki.moblo.pl
to nie jest tak że mam Cię gdzieś. ja po prostu udaję mocniejszą niż jestem. udaję że nie zwracam na Ciebie uwagi próbuję Cię nie zauważać i staram się o Tobie nie
to nie jest tak   że mam Cię... teksty

zakochananawieki dodano: 4 kwietnia 2011

to nie jest tak , że mam Cię gdzieś. ja po prostu udaję mocniejszą niż jestem. udaję , że nie zwracam na Ciebie uwagi , próbuję Cię nie zauważać i staram się o Tobie nie myśleć. nie wiążę z Tobą żadnych nadziei , Twój wzrok zlewam jak nigdy dotąd , ale w głębi serca nie mogę bez Ciebie żyć..

Było około 22  weszłam na gadu aby... teksty

zakochananawieki dodano: 4 kwietnia 2011

Było około 22, weszłam na gadu aby sprawdzić czy jesteś. Byłeś, jak zawsze na mnie czekałeś, jednak tym razem pisałeś ze mną jakoś dziwnie. Zapytałam – coś się stało kochanie? – nic, ale strasznie za tobą tęsknie – odpisałeś. – skarbie, ale widzieliśmy się kilka godzin temu. – wiem, że chcę znowu cię zobaczyć. Spotkajmy się za 10 minut na stacji. – napisałeś. Zdziwiło mnie to, ponieważ odkąd byłam z Tobą nigdy nie chciałeś się spotkać o tej porze, ale zgodziłam się, chociaż na dworze było -15 stopniu. Ubrałam się szybko i pędziłam na stację. Gdy dochodziłam, ty już tam byłeś, chociaż miałeś dłuższą drogę niż ja. Podeszłam do Ciebie. – no już jestem skarbie. – powiedziałam. – przepraszam, że wyciągnąłem cię na taki mróz o tej porze, ale musiałem cię zobaczyć i znowu poczuć zapach twoich perfum. – powiedziałeś i mocno mnie przytuliłeś…

Może jeszcze do Ciebie  wrócicie... teksty

zakochananawieki dodano: 4 kwietnia 2011

Może jeszcze do Ciebie wrócicie nie umiecie żyć razem ale też nie umiecie żyć bez siebie !!

Któregoś dnia zapragnę obudzić... teksty

zakochananawieki dodano: 3 kwietnia 2011

Któregoś dnia zapragnę obudzić się ponad gwiazdami,gdzie chmury będą daleko za mną,gdzie problemy rozpływają się ,jak cytrynowe krople,wysoko ponad kominami,tam mnie znajdziesz.gdzieś nad tęczą.

ktoś spytał czy go znam. milion... teksty

zakochananawieki dodano: 3 kwietnia 2011

ktoś spytał czy go znam. milion wspomnień przebłysnęło w mojej głowie. jedyne co potrawifłam wyszeptać to ''nigdy więcej'.

I nawet kapsel z tymbarka powiedział... teksty

zakochananawieki dodano: 3 kwietnia 2011

I nawet kapsel z tymbarka powiedział nam, że to będzie przyjaźń na zawsze .

kiedyśnie byłam w stanie nawet... teksty

zakochananawieki dodano: 3 kwietnia 2011

kiedyśnie byłam w stanie nawet marzyć o Twoim 'kocham'. dzisiaj kiedywypowiedziałeś to magiczne słowo, w dodatku stojąc w gronie kolegówpełna pruderyjności w ramach odpowiedzi, rzuciłam - 'fajnie',wzruszając ramionami. kobieta zmienną jest. a słodyczy czerpanej zchciwej zemsty nigdy nie będzie w stanie sobie odmówić. nawet za cenęmiłości.

Wczoraj około godziny szesnastej... teksty

zakochananawieki dodano: 3 kwietnia 2011

Wczoraj około godziny szesnastej zaginęła moja nadzieja. Stało się to akurat wtedy, gdy dowiedziałam się, że są razem.

cholernie mocno pokłóciliśmy... teksty

zakochananawieki dodano: 3 kwietnia 2011

cholernie mocno pokłóciliśmy, twierdząc , że to nie ma sensu , trzasnąłeś drzwiami krzycząc że to nie ma sensu , dziwnie miałam wyjebane na tą sytuacje, byłam pewna , że zaraz zadzwonisz, z przeprosinami jak to zawsze bywało. odwróciłam się z uśmiechem, i poszłam w stronę pokoju, na stole leżała karteczka z napisem ' jeszcze kiedyś tu wrócę - miłość' zdałam sobie sprawę, że odszedłeś na zawsze..

wydałam 2.70 na tymbarka. na kapslu... teksty

zakochananawieki dodano: 3 kwietnia 2011

wydałam 2.70 na tymbarka. na kapslu pisało 'powiedz co czujesz'. poszłam na spontan, napisałam. cztery dni później usłyszałam ,że kocha, tylko bał się powiedzieć.

Jeżeli kogoś kocha się tak na... teksty

zakochananawieki dodano: 3 kwietnia 2011

Jeżeli kogoś kocha się tak na prawdę, to tęskni się za nim przez całe życie, mimo tego iż jest daleko, ale zawsze ma się tą osobę w głowie, i nigdy się jej nie zapomina.

Chodź  poszukamy te milion powodów... teksty

zakochananawieki dodano: 2 kwietnia 2011

Chodź, poszukamy te milion powodów, które utwierdzą nas w przekonaniu, że nie warto rzucać się pod poociąg

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV