głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochananawieki Ktoś kiedyś powiedział: jeśli pomyślisz sobie życzenie które nie może się spełnić niebo będzie płakać .Pewnej nocy zapragnęła by ten którego kocha był jej. Uśmi

zakochananawieki

zakochananawieki.moblo.pl
Ktoś kiedyś powiedział: jeśli pomyślisz sobie życzenie które nie może się spełnić niebo będzie płakać .Pewnej nocy zapragnęła by ten którego kocha był jej. Uśmiechnęł
Ktoś kiedyś powiedział: jeśli... teksty

zakochananawieki dodano: 24 kwietnia 2014

Ktoś kiedyś powiedział: jeśli pomyślisz sobie życzenie, które nie może się spełnić, niebo będzie płakać .Pewnej nocy zapragnęła, by ten którego kocha, był jej. Uśmiechnęła się i zrobiła się śpiąca. I nigdy nie dowiedziała się że padało całą noc.

Ból klatki piersiowej zdawał się... teksty

zakochananawieki dodano: 11 września 2012

Ból klatki piersiowej zdawał się być niczym, w stosunku do bólu w głowie, miliony myśli, które przechodziły przeze mnie były jak strzały wbijane prosto w serce. Przebijały mnie na wylot, gdy uświadamiałam sobie jak jest na prawdę, każda kolejna myśl sprawiała, że moja psychika rozpadała się na malutkie kawałeczki, nie mając szans na pozbieranie jej w jedną całość ..

miłość jest jak narkotyk. na... teksty

zakochananawieki dodano: 11 września 2012

miłość jest jak narkotyk. na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. a następnego dnia chcesz więcej. i choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. a Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość. ♥

Wspomnienia są czymś wspaniałym.... teksty

zakochananawieki dodano: 9 września 2012

Wspomnienia są czymś wspaniałym. Pomimo, iż nie wszystkie z nich są przyjemne. Jedne sprawiają, że na twarzy pojawia się uśmiech, drugie wywołują łzy. Warto jednak do nich wracać, bo wspomnienia to jedyne ślady przeszłości, jakie nam pozostały.

I już sama nie wiem czy to miłość... teksty

zakochananawieki dodano: 9 września 2012

I już sama nie wiem czy to miłość czy zwykłe zauroczenie, ale boje się, że gdy odpuszczę, okaże się, że to była miłość mojego życia

Pozostaje mi tylko wiara w to  że... teksty

zakochananawieki dodano: 6 września 2012

Pozostaje mi tylko wiara w to, że kiedyś jednak będzie lepiej. Że kiedyś wszystko się zmieni. Nie będzie już tylu problemów, nie będzie już tylu wrogów, nie będzie już ciebie w moim życiu.

nie będę się przywiązywać do... teksty

zakochananawieki dodano: 6 września 2012

nie będę się przywiązywać do ludzi bo za każdym razem pokazują mi że nie warto

Mimo wszystko jakoś nie mogę... teksty

zakochananawieki dodano: 5 września 2012

Mimo wszystko jakoś nie mogę zapomnieć.

Pozwól odejść tym  którzy nigdy... teksty

zakochananawieki dodano: 10 sierpnia 2012

Pozwól odejść tym, którzy nigdy nie będą przy Tobie szczęśliwi.

Nigdy nie wiedziałam czego chcę. W... teksty

zakochananawieki dodano: 10 sierpnia 2012

Nigdy nie wiedziałam czego chcę. W jednym momencie potrzebowałam miłości, a następnie ją odrzucałam tłumacząc, że wolę cieszyć się wolnością i niezależnością.

Brakuje Ci tylko jednej osoby. A... teksty

zakochananawieki dodano: 8 sierpnia 2012

Brakuje Ci tylko jednej osoby. A wydaję się jakby nikogo nie było ..

Wiele rzeczy i miejsc wciąż... teksty

zakochananawieki dodano: 8 sierpnia 2012

Wiele rzeczy i miejsc wciąż przypomina mi o Nim. Wiele osób także. To nie jest takie proste by zapomnieć w parę minut, godzin .. na to potrzeba czasu. Zbyt często wracają mi wspomnienia .. zbyt często chcę mi się płakać. Nie radzę sobie bo to także moja wina. Nie potrafiłam zatrzymać chociażby tej przyjaźni. Wiele rzeczy i osób nas poróżniło. Nie dostałam szansy do walki. On jednym ruchem zamknął wszystko. Nasze wspomnienia, zabawy jak brat i siostra, przyjaźń.. miłość ? Rozumiesz ? A ja mimo tego wciąż Go kocham, mimo tego, że Jego nie ma tutaj, że mnie nie ma dla niego .. Minie sporo czasu gdy Jego imię przestanie się kojarzyć ze szczęściem, niespełnionym szczęściem ..

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 17 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV