głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
you_maim_me to co straciłeś kiedyś czego nie zauważyłeś wcześniej wykorzystaj teraz kiedy jesteś świadom tego co Cię ominęło ! Czasem sobie nawet nie zdajesz sprawy ile war

you_maim_me

you_maim_me.moblo.pl
to co straciłeś kiedyś czego nie zauważyłeś wcześniej wykorzystaj teraz kiedy jesteś świadom tego co Cię ominęło !
to co straciłeś kiedyś  czego nie... teksty

you_maim_me dodano: 24 kwietnia 2013

to co straciłeś kiedyś, czego nie zauważyłeś wcześniej wykorzystaj teraz kiedy jesteś świadom tego, co Cię ominęło !

Czasem sobie nawet nie zdajesz sprawy... teksty

you_maim_me dodano: 21 kwietnia 2013

Czasem sobie nawet nie zdajesz sprawy ile wart jest przyjaciel ... jeden a porządny ... nie potrzebujesz ich wtedy setki ... wystarczy tych trzech, dwóch albo nawet jeden .

' Życie jest jedno więc weź się w... teksty

you_maim_me dodano: 21 kwietnia 2013

' Życie jest jedno więc weź się w garść, doceń to co masz i dbaj o to każdego dnia '

wiedz  że może Ty nie masz takiego... teksty

you_maim_me dodano: 19 kwietnia 2013

wiedz, że może Ty nie masz takiego charakteru jak ja, ale czasem wypada . bo wiesz? można się zmienić , ale nie wymagam tego od ciebie, bo wiem, że moje gadanie i tak niczego nie wskóra. tylko postaw się na moim miejscu . Każdemu w czymś pomagam. kto tylko mnie o cos poprosi, ja mu nie odmówię, mimo, że jestem zawalona wieloma sprawami, problemami, o których się nie mówi, i innymi sprawami, pomagam. nigdy nie oczekuję niczego w zamian . ale też nie jestem jakąś marionetką, co jest tylko wtedy , i tylko wtedy się pojawia, gdy TAM pojawia się znak zapytania .

Nie mów mi  że nie dasz rady ! bo... teksty

you_maim_me dodano: 19 kwietnia 2013

Nie mów mi, że nie dasz rady ! bo ja wiem, że dasz . Wszystko jest do osiągnięcia. Chcieć to móc i mieć ! Zaciśnij pięści i weź się w garść. Dopnij swego ! Pokaż całemu światu, że nie jesteś ciapą i potrafisz więcej niż innym się wydaje ! nie słuchaj tych co mówią, że Ci się nie uda, no ale już jeśli tego chcesz to okej, ale weź to na klatę jak facet i potraktuj to jako mocną motywację do tego, żeby osiągnąć swój cel ! Może i tego nie wiesz, ale jest ktoś na świecie, co będzie się cieszył Twoim szczęściem i sukcesem. Wystarczy, że go odkryjesz, to uszczęśliwisz minimum dwie osoby? widzisz jakie to proste? dasz radę !:) Ja mogłam to i TY możesz !

http:  www.youtube.com... teksty

you_maim_me dodano: 17 kwietnia 2013

Bo widzisz ... ja nie mam wszystkich... teksty

you_maim_me dodano: 17 kwietnia 2013

Bo widzisz ... ja nie mam wszystkich markowych ciuchów, nie chodzę na tzw. shopping codziennie, mam trochę inne wartości niż Ty. i co ? jestem gorsza? nie sądzę ! ludzi nie osądza się po tym, co ma z zewnątrz tylko w środku ... ale teraz rzadko kto właśnie zwraca uwagę na to, co dany ktoś ma do zaoferowania ... ale od siebie od serca ...

http:  www.youtube.com... teksty

you_maim_me dodano: 17 kwietnia 2013

Życie? co to właściwie jest? jedni... teksty

you_maim_me dodano: 17 kwietnia 2013

Życie? co to właściwie jest? jedni mówią, że to nieustanna walka, drudzy, że życie jest jak nitka, której nie widać końca, która ciągnie się, a my nie wiemy kiedy się skończy lub przerwie... oni mają rację . to ciągła praca, marzenia, upadki i podniesienia, przez które musimy przejść... tego nie da się ominąć. każdego to dotknie. od tego nie ma ucieczki . Można jednak znaleźć takie rozwiązanie, że wybierzemy inną drogę ... może lepszą .. trzeba mieć tylko odwagę !

Masz czasem takie wrażenie  że... teksty

you_maim_me dodano: 16 kwietnia 2013

Masz czasem takie wrażenie, że potrzebujesz się cholernie mocno do kogoś przytulić ? Że wiesz, że to się nie stanie, choćbyś nie wiem jak chciał .. to mnie przeraża ....

Nigdy nie mów  ZACZNĘ OD JUTRA.... teksty

you_maim_me dodano: 16 kwietnia 2013

Nigdy nie mów, ZACZNĘ OD JUTRA. Wykorzystuj cały dzień ponad swoje możliwości i nie patrz w przyszłość. Żyj teraźniejszością, bo chwile są ulotne. Każdy kolejny dzień traktuj jak ten co był wczoraj - wykorzystany powyżej możliwości. Jeżeli chcesz osiągnąć sukces, nie odkładaj swoich pomysłów, marzeń na później. Zrób to !

W jednej chwili wszystko daje Ci do... teksty

you_maim_me dodano: 16 kwietnia 2013

W jednej chwili wszystko daje Ci do zrozumienia, że to właśnie TY jesteś częścią tego świata, która powinna zostać sobą i nie zmieniać się w żadnym calu. Niech cały świat krąży wokół Ciebie, niech wszystko wiruje , ale Ty zostań... to wszystko pcha się w jedną, wielką i tą samą czarną pustą przestrzeń ! W końcu nadejdzie taki dzień, że staniesz wśród tych wszystkich jednakowych twarzy, umalowanych tak samo, ubranych tak samo, palących i ćpających , z różnymi innymi nałogami ... oni będą już tacy sami... nie znajdziesz innego. więc choć Ty się nie zmieniaj ! odróżniaj się od tamtych !..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV