głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx Każdemu ufać nie można ale niestety ludzka głupota pod tym względem nie jest ostrożna. Najważniejszym najlepszym powierzać wszystkie kminy bo jak mówisz wszystk

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
Każdemu ufać nie można ale niestety ludzka głupota pod tym względem nie jest ostrożna. Najważniejszym najlepszym powierzać wszystkie kminy bo jak mówisz wszystki
Każdemu ufać nie można ale... teksty

xxlovestoryxx dodano: 23 stycznia 2012

Każdemu ufać nie można, ale niestety, ludzka głupota pod tym względem nie jest ostrożna. Najważniejszym, najlepszym, powierzać wszystkie kminy, bo jak mówisz wszystkim i coś się wyda, to i tak w sobie będziesz szukać winy.

Z osobami którym możesz... teksty

xxlovestoryxx dodano: 23 stycznia 2012

Z osobami, którym możesz powiedzieć ' pamiętasz ? ' łączy Cię więcej, niż jedno ' Cześć! ' na dzień. Łączą Cie chwile, wspólne chwile które nawet można zaliczyć do niektórych marzeń. Wspomnienia, te dobre, jak i złe. Ale też uczucia, te byłe, jak i te istniejące, te wzmacniające, jak i ginące. A po czym takie osoby poznasz ? Po tym, jak po powrocie do domu, szczerej tęsknoty doznasz.

Nie martw się nie zrobie scen tak... teksty

xxlovestoryxx dodano: 23 stycznia 2012

Nie martw się, nie zrobie scen, tak, spoko, wiem.

Smutek? Cierpienie? Owszem to... teksty

xxlovestoryxx dodano: 23 stycznia 2012

Smutek? Cierpienie? Owszem, to niszczy człowieka istnienie. Pomimo starania, i ciągłego gadania, nic się nie zmiania, i wtedy masz ochotę powiedzieć DOWIDZENIA. Ale nie im, nie jemu, tylko życiu, tak, zdecydowanie temu. Bo bez tego to nie to samo, ale wybieram chujową opcje życia w smuutku, rano, w rano.

Szczęście. Tak dobrze ujęte.... teksty

xxlovestoryxx dodano: 23 stycznia 2012

Szczęście. Tak, dobrze ujęte. Tylko, to jest troche nie do końca przez ludzi pojęte. Jedni Ci je dają, drudzy odbierają. Więc ogólnie rzecz biorąc to mega fajnie mają.

Jeśli zależy Ci na kimś walcz o... teksty

xxlovestoryxx dodano: 23 stycznia 2012

Jeśli zależy Ci na kimś walcz o niego do samego końca. Lepiej ponieść porażkę wiedząc że robiłeś co mogłeś niż żyć w poczuciu że zbyt szybko się poddałeś.

A co byś zrobił  gdybyś mógł... teksty

xxlovestoryxx dodano: 21 stycznia 2012

A co byś zrobił , gdybyś mógł cofnąć czas ? Zrobiłbyś to dobrze , czy spieprzył jeszcze raz ?

Mówią że ranie samą siebie samą... teksty

xxlovestoryxx dodano: 17 stycznia 2012

Mówią, że ranie samą siebie samą sobą, bo mam dziwny charakter- często ulegam prośbom. Chyba zbyt często zastanawiam się nad życiem, a najgorsze jest to, że zbyt często je niszczę. I mam wiele wad- najpierw robie, potem myślę. Potem uciekam i walczę z umysłem.

Może czujesz to co ja  Może masz... teksty

xxlovestoryxx dodano: 17 stycznia 2012

Może czujesz to, co ja, Może masz te same myśli, Może też czekasz na moment, w którym sen Ci się ziści. I może te chwile, które czas zamienia w pył są tylko chwilami nie znaczącymi nic! /

Dziś nie czuje nic głosy mówią... teksty

xxlovestoryxx dodano: 17 stycznia 2012

Dziś nie czuje nic, głosy mówią mi „zapomnij". I będę zaprzeczać do końca swoich dni, bo tego co mam w sercu nie zniszczy mi nikt! Nic nie jest w stanie zaprzeczyć moim faktom, Nie mówcie, co mam robić nie jesteście moją matką! I jeśli postanowię i wystarczy mi odwagi, to wezmę tylko jedno.. resztę mogę zostawić. Nie będę żałować.. żałować będą oni, a po dokonanym fakcie nawet Bóg mnie nie osądzi. Bo nie dam się zamknąć.. przecież jestem wolna, I gdzieś mam to, że nie jestem rozsądna!

Ja już nawet nie mogę myśleć o... teksty

xxlovestoryxx dodano: 17 stycznia 2012

Ja już nawet nie mogę myśleć o tym. Bo cokolwiek powiem to Tyi tak nic z tym nie zrobisz I chuj mnie obchodzi jakie masz do mnie podejście Chcesz wiedzieć? powoli zapominam, że jesteś. Rzygam tym co mówisz do mnie, to tylko kłamstwo.

Dziś mam w sobie tyle zła Wiem... teksty

xxlovestoryxx dodano: 17 stycznia 2012

Dziś mam w sobie tyle zła Wiem, że wszystko jest nie tak Znowu wali mi się świat a wy tylko kłamiecie, że wszystko gra .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV