 |
xxjulkaxx.moblo.pl
To że o Tobie gadam ciagle nie znaczy ze mi na tobie zalezy.
|
|
 |
To , że o Tobie gadam ciagle nie znaczy ze mi na tobie zalezy.
|
|
 |
Mam nadzieje że nie zauważasz tego jak wariuję na twój widok .
|
|
 |
zamiast rysować czerwone serduszka na każdej stronie zeszytu wole rysować krzyże, na znak ze dla mnie juz umarłes.
|
|
 |
-Kim chcesz zostać w przyszłosci? -sekretarką. -byłabyś dobrą aktorką -dlaczego? -Bo niezle idzie Ci udawanie ze masz na niego wyjebane.
|
|
 |
Rodziców się nie wybiera - cóż prawda. Za to życie zostawiło nam wybór przyjaciół i swojej miłości, przecież o tym nikt nie moze za nas decydować.
|
|
 |
Dlaczego zawsze jest tak, że największy klasowy pasztet się we mnie zakochuje, a Ty obiekt moich westchnień rzucasz obojętne 'siema' na korytarzu i idziesz dalej,nie zauwazając mojej miłosci ?
|
|
 |
I teraz jestem z Siebie dumna, serio czuję sie zajebiscie. Dlaczego? Dlatego, że chociaż raz udało mi sie nie wjebać w nastepny żalosny zwiazek .
|
|
 |
- To dziwne... On w ogóle nie jest w moim typie, mój ideał urody jest zupełnie od niego odległy. Ale coś mnie w nim tak intryguje, że nie mogę przestać o nim myśleć. Pociąga mnie jak nikt nigdy dotąd. Nie wiem co się ze mną stało. - A ja wiem. Dorosłaś. Pokochałaś prawdziwie. Nie jego ciało, a jego duszę.
|
|
 |
może jestem niepoprawna. szurnięta bądź detalicznie odchylam się od pozostałych dziewczyn. ale nie marzę o wieczornych spacerach po plaży. o moczeniu swoich stóp w złotym piasku i patrząc na rozbijające się o brzeg spienione fale, wyznawanie sobie miłości. marzę realnie. pragnę porannej kawy w pośpiechu. krótkich i treściwych sms'ach od czasu do czasu. i pocałunkach. nie pod rozgwieżdżonym niebem w czasie deszczu. wystarczyły by mi te na szkolnym korytarzu podczas przerwy.
|
|
 |
`za bardzo wrażliwa, za mało twarda, dziecinnie naiwna głupio uparta .
|
|
 |
Codzienna wyliczanka ; 'napisze, nie napisze, napisze, nie napisze ? ' zaczyna Mnie nudzic .
|
|
 |
dobrze, więc nadal udawajmy, że wszystko jest okej. w końcu bawimy się w szczęście , nie ?
|
|
|
|