|
xxjulkaxx.moblo.pl
chciałabym mieć silną wolę i siedzieć przy książkach tak długo jak przy komputerze. :
|
|
|
chciałabym mieć silną wolę i siedzieć przy książkach tak długo, jak przy komputerze. :)
|
|
|
A może właśnie tak miało być? Może miała się w nim zakochać bez wzajemności, żeby zrozumieć, że nie zawsze to czego pragnie może należeć do niej? Przecież ona była tylko zwykłą, małą dziewczynką która zakochała się w jego cholernie zielonych oczach, w tym jego uśmiechu, w tym jego sposobie bycia i w tej jego minie. A on był tylko zwykłym małym chłopcem, który nie wiedział, że jest jej marzeniem..
|
|
|
jakbyś nie dawał mi tej jebanej nadziei, to może dawno już bym nic do Ciebie nie czuła!
|
|
|
Rozkochał, zranił, wyśmiał i nie dał zapomnieć. Czyli skrócona historia większości dziewczyn.
|
|
|
Oo, jesteś na Gadu. mógłbyś mi napisać jakieś kocham Cię czy coś..
|
|
|
Mam nadzieję, że niedługo na facebook'u pojawi się nowa opcja "mam na Ciebie wyjebane!"
|
|
|
chyba teraz moja kolej na brak czasu. poczekam, aż zatęsknisz.
|
|
|
Do niedawna aż skakałyśmy z radości, że w końcu każdej z nas zaczyna się układać.. a teraz ? Teraz nawet nie jestem w stanie określić tego, co się dzieje..
|
|
|
weź mnie kurwa nie wkurwiaj, bo jak się kurwa wkurwię, to cie kurwa rozkurwie.
|
|
|
ten ból, kiedy zdajesz sobie sprawę, że nie napisze, a nadal czekasz.
|
|
|
Uwielbiam jak bliscy mnie przytulają,ale to ON przytula najlepiej. ♥
|
|
|
wychodzę na dwór, wkładam słuchawki w uszy i włączam najsmutniejszą piosenkę, związaną z nami. do oczu cisną się łzy, jedna spływa po moim policzku. wycieram ją, obiecując sobie, że kiedy następnym razem usłyszę ten utwór nie dam zaszklić się oczom.
|
|
|
|