głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xswiatsiepomylilx nie nie jestem mściwa. ja tylko lubie wynagrodzić swój ból. A Ssij Ty Bata kurwo szczerbata! DD xswiatsiepomylilx Siedziała na szpitalnym korytarzu ściskając dł

xswiatsiepomylilx

xswiatsiepomylilx.moblo.pl
nie nie jestem mściwa. ja tylko lubie wynagrodzić swój ból.
nie  nie jestem mściwa. ja tylko... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 1 września 2011

nie, nie jestem mściwa. ja tylko lubie wynagrodzić swój ból.

A Ssij Ty Bata kurwo szczerbata!   DD... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 29 sierpnia 2011

A Ssij Ty Bata kurwo szczerbata! ; DD / xswiatsiepomylilx

Siedziała na szpitalnym korytarzu... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 29 sierpnia 2011

Siedziała na szpitalnym korytarzu,ściskając dłonie tak, że kostki jej pobielały. Czuła strach, odbijał się on w okolicach serca, między żebrami. Kiedy wyszedł lekarz nie była w stanie opanować oddechu. Nie powiedział nic. Zdołał tylko pokręcić przecząco głową. Zrozumiała. Krzyk rozdzierał jej gardło, ból rani łpłuca. Idąc do jego sali potykała się o własne nogi, na prostej drodze nie była w stanie utrzymać równowagi. Leżał przykryty białą kołdrą,która tak cholernie kontrastowała z jego twarzą. Przytulała go,dotykała ust, nosa, dłoni. Zabijał ją chłód jego ciała. Położyła się obok, kładąc głowę na jego klatce piersiowej. Nie spała. Wciąż miała nadzieję, że pod jej uchem rozbrzmi echo bijącego serca.

Ludzie myślą  że ćpam. Problem w... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 29 sierpnia 2011

Ludzie myślą, że ćpam. Problem w tym, ze cholernie się boję ćpania i dlatego jestem czysta. Ale fascynują mnie ćpuny, dziwki, wariaci i inni ułomni. Nie bez powodu. Być może ludzie mają rację, zachowuję się jak ćpun. Jestem nieobecna, nie mam planów tylko marzenia. Reaguję rozdrażnieniem na wszystko. Wszyscy mnie wkurwiają i czuję się jakbym miała 30 lat więcej niż mam. I też uciekam od rzeczywistości. Ale nie niszczę swojego ciała, przynajmniej tak mi się wydaje. Moim narkotykiem jest wyobraźnia i faceci. Wklejam siebie do filmów, książek i przekształcam rzeczywistość Jestem 8 cudem świata, pięknością, mam głos anioła i zbawiam świat. Problem w tym, że tak bardzo przyzwyczaiłam się do życia w środku mojej głowy, ze nie mogę żyć w realnym świecie.(...)Może ćpanie byłoby jednak wyjściem?

Nie wiem  dlaczego odkładamy rzeczy... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 29 sierpnia 2011

Nie wiem, dlaczego odkładamy rzeczy na później, ale gdybym miała zgadywać, to chyba powiedziałabym, że ma to wiele wspólnego ze strachem. Strachem przed porażką, strachem przed odrzuceniem, czasami po prostu ze strachem przed podejmowaniem decyzji, bo co jeśli się mylisz.? Co jeśli popełniasz błąd, którego nie naprawisz.? ?

owszem  należę do tych dziewczyn... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 29 sierpnia 2011

owszem, należę do tych dziewczyn, które się szanują. nie kupisz mnie drinkiem na imprezie. nie złapiesz mnie za tyłek podczas tańca, jeśli jesteś obcym kolesiem. nie jestem laską 'na szybki numerek'. ale są dni, gdy mam ochotę poczuć się jak dziwka. mam ochotę zajebać się dobrą whiskey w klubie, wciągnąć kokę, i przespać się z przypadkowym facetem. tak, to te dni w których gubię sens, i troszeczkę siebie. na drugi dzień śmieję się z tego , że mógł mi wpaść do głowy tak durny pomysł, i jestem dumna - że na szczęście pozostał tylko pomysłem.

Siedzę na chmurze machając nogami... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 26 sierpnia 2011

Siedzę na chmurze machając nogami...

Kiedy krzyczysz  wszyscy cię... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 25 sierpnia 2011

Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.

Gdyby wszyscy moi przyjaciele... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 25 sierpnia 2011

Gdyby wszyscy moi przyjaciele chcieliby skoczyć z mostu, ja nie skakałabym z nimi, zeszłabym na dół i próbowała ich wszystkich złapać.

Nieważne czy stoisz daleko czy... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 25 sierpnia 2011

Nieważne czy stoisz daleko czy blisko, jeśli jesteś człowiekiem to zrozumiesz to wszystko!

Na ulicy słowo  droższe od... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 25 sierpnia 2011

Na ulicy słowo, droższe od pieniędzy. Biznes jest biznes. Każdy za czymś pędzi.

Mam coś wspaniałego  coś... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 25 sierpnia 2011

Mam coś wspaniałego, coś wyjątkowego... Dla NICH tylko żyję, z NIMI tylko piję... Zrobiłabym wszystko, by być przy NICH blisko... oddałabym wiele, bo to PRZYJACIELE!!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV