głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xswiatsiepomylilx Pamiętam cię jako chłopaka który wpatrywał się we mnie z czułością gdy nie było kolegów. Za to pamiętam też jak chamsko się zachowywałeś w ich obecności. Leżała

xswiatsiepomylilx

xswiatsiepomylilx.moblo.pl
Pamiętam cię jako chłopaka który wpatrywał się we mnie z czułością gdy nie było kolegów. Za to pamiętam też jak chamsko się zachowywałeś w ich obecności.
Pamiętam cię jako chłopaka  który... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 26 listopada 2011

Pamiętam cię jako chłopaka, który wpatrywał się we mnie z czułością, gdy nie było kolegów. Za to pamiętam też, jak chamsko się zachowywałeś w ich obecności.

Leżała myśląc o tym wszystkim... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 26 listopada 2011

Leżała myśląc o tym wszystkim, Dalej żyła wspomnieniami. Chciała to wszystko zapomnieć. Szczególnie to co łączyło ją i jego, ale nie potrafiła. Jakaś siła nie pozwalała jej na to. Uznała, że najlepszym wyjściem będzie się zabić. Poszła do parku stanęła pod drzewem, którym zawsze leżeli. Powiesiła się. W tym samym momencie dostała sms od niego "kocham cię kochanie i bardzo przepraszam" .

czasami jestem chamska  bo trzeba.... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 26 listopada 2011

czasami jestem chamska, bo trzeba. czasami przesadzam z ocenami, bo nie daje rady. czasami o tobie nie myślę, bo nie mam ochoty. czasami zamykam się w swoim pokoju ze swoimi problemami, bo lubię.

delikatnie mówiąc mam wyjebane na... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 26 listopada 2011

delikatnie mówiąc mam wyjebane na wszystkie te fałszywe twarze. mam w dupie co robią, z kim i po co. zwisa mi fakt, czy ktoś się na mnie obraził, czy jeszcze nie ... nieliczne osoby są całym moim światem. reszta może iść się pierdolić .

Nie chcę ideału. Chcę człowieka z... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 26 listopada 2011

Nie chcę ideału. Chcę człowieka z rysami, wadami, bliznami. Z doświadczeniami. Żeby móc je zrozumieć, zaakceptować i pokochać. Niektóre wyeliminować. Człowieka jednocześnie identycznie postępującego ze mną i moimi niedoskonałościami

Potraktował mnie jak zabawkę. Taką... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 26 listopada 2011

Potraktował mnie jak zabawkę. Taką beznadziejnie, spieprzoną zabawkę. A ja nie odmawiałam mu przyjemności. Dziecku nic się nie odmawia. I wyszło, że jest największym chujem, a ja nadal mam ochotę powiedzieć mu prosto w oczy "Pobaw się mną."

O trzeciej nad ranem krew płynie w... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 26 listopada 2011

O trzeciej nad ranem krew płynie w żyłach wolniej niż zwykle, a sen jest wyjątkowo głęboki. Dusza jest wówczas albo pogrążona w błogosławionej nieświadomości, albo miota się rozpaczliwie, rozglądając się z przerażeniem wokół siebie. Nie istnieją żadne stany pośrednie. Wesołość staje się płytka i krucha. Nie ma grozy, bo zniszczyła ją nuda, a miłość jest tylko snem.

Szła na spotkanie z... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 26 listopada 2011

Szła na spotkanie z przyjaciółkami. W słuchawkach leciał rap. Chociaż była już spóźniona, skręciła w jego ulicę, żeby choć przez chwilę go zobaczyć. Nie widzieli się od tygodnia. Był chory. Z uśmiechem na twarzy odbierała telefon od koleżanek, ciesząc sie na spotkanie z nim. Nagle komórka wypadła jej z ręki i rozbiła się na ziemi. Zobaczyła go z nią. Z tą plastikową lalą do której podobno już nic nie czuje. Obróciła się i zaczęła biec w strone ulicy. Zobaczył ją lecz było już za późno..

Już trzy lata minęły odkąd po raz... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 26 listopada 2011

Już trzy lata minęły odkąd po raz pierwszy zapłonęły znicze na granitowej płycie, wiesz? Tak , trzy lata blednie jej czarno białe zdjęcie na nagrobku, pamiętasz? To od trzech lat łzy jej matki rozbijają się na ciemnych płatkach chryzantem w dniu 1 listopada, rozumiesz? to całe trzy lata temu na naszych oczach zamykano ją w dębowej trumnie , dlaczego? Dlatego, że od najmłodszych lat uczono ją kochać , ale nikt jej nigdy nie powiedział jak przestać.

Mówią że szczęście dostaję ten... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 26 listopada 2011

Mówią że szczęście dostaję ten kto go nie szuka. Ale ile można czekać w niepewności. W końcu trzeba podnieść dupe, ogarnąć się i poszukać tego chodzącego szczęścia z cudownymi oczami i słodkim zapachem perfum.

Nie ogarniam swojego życia   nie... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 26 listopada 2011

Nie ogarniam swojego życia , nie ogarniam ludzi którzy życzą mi jak najgorzej a mijają mnie na ulicy mówiąc 'siema' nie ogarniam fałszywej przyjaźni , która ostatnio zdarza mi się często , nie ogarniam tej miłości która ciągle wystawia mnie do wiatru . nie ogarniam siebie , życia , problemów . jestem słaba , strasznie słaba . nie daję rady więc odsuwam się na bok.

dobra wróżko  daj mi troszkę siły... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 26 listopada 2011

dobra wróżko, daj mi troszkę siły, księcia zostaw sobie na później, najpierw muszę stać się księżniczką a najwyraźniej zgubiłam pantofelek, wybiła północ i znowu odgrywam pierdoloną role Kopciuszka. Więc chuj na razie z księciem, daj mi tylko troszkę siły. A potem to księcia sama sobie ogarnę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV