głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xswiatsiepomylilx jesteś zazdrosna a wiesz czemu ? bo nie umiałaś go docenić. nie umiałaś pojąć tego jakiego skarba masz przy sobie. mogłaś mieć go tylko dla siebie ale nie. Ty w

xswiatsiepomylilx

xswiatsiepomylilx.moblo.pl
jesteś zazdrosna a wiesz czemu ? bo nie umiałaś go docenić. nie umiałaś pojąć tego jakiego skarba masz przy sobie. mogłaś mieć go tylko dla siebie ale nie. Ty wolałaś
jesteś zazdrosna  a wiesz czemu ? bo... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 22 grudnia 2011

jesteś zazdrosna, a wiesz czemu ? bo nie umiałaś go docenić. nie umiałaś pojąć tego, jakiego skarba masz przy sobie. mogłaś mieć go tylko dla siebie, ale nie. Ty wolałaś chodzić z przyjaciółmi, gdy prosił o spotkanie - Ty zawsze byłaś zajęta. i co masz teraz z tego ? cierpienie i płacz w nocy do poduszki. czasem jeszcze modlitwa o to , aby wrócił. ale już nawet Bóg nie jest w stanie Ci pomóc.

żyjemy w erze przeterminowanej cnoty... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 22 grudnia 2011

żyjemy w erze przeterminowanej cnoty i depresji nastolatków, po niespełnionej miłości.

Pięcioletni chłopiec zapytał... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 22 grudnia 2011

Pięcioletni chłopiec zapytał swojego przyjaciela czym jest przyjaźń? On odpowiedział: Przyjaźń jest wtedy, gdy codziennie kradniesz czekoladki z mojej torby, jednak wciąż trzymam je w tym samym miejscu.

A jeżeli w nocy przyjdzie do Ciebie... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 22 grudnia 2011

A jeżeli w nocy przyjdzie do Ciebie gruby Pan, w czerwonym ubranku i będzie chciał Cię zapakować do worka, to nie przestrasz się. Powiedziałam Mikołajowi, że chce Cię pod choinkę.

  Puf puf   to dam?   Nif tam    jak... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 22 grudnia 2011

- Puf puf -to dam? -Nif tam - jak nif tam jak puf puf? -Otuś - nie otoże -otuś bo będę donić - to doń - din doń ;)

Cześć jestem facetem : najpierw z... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 21 grudnia 2011

Cześć jestem facetem : najpierw z tobą poflirtuje, potem zawrócę ci w głowie, będę z tobą pisał bo przecież na początku tak trzeba, będę zaczepiał twoje koleżanki i gadał z nimi o tobie, będę ci kłamał, potem będę cie zawracał w głowie do tego stopnia ze się we mnie zakochasz, uszczęśliwię cie na jedna noc, ale na następny dzień będę cie porostu ignorować, będę przychodził do ciebie tylko wtedy kiedy nie będę miał przyjaciół, a teraz najlepsza partia tego jest że, nie możesz nic zrobić nic kompletnie nic, a wiesz czemu bo się we mnie zakochałaś, głupia dziewczyno.

Uwierz  miałam . teksty xswiatsiepomylilx dodał komentarz: Uwierz, miałam . do wpisu 15 grudnia 2011
Przecież jesteś już dużą... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 15 grudnia 2011

Przecież jesteś już dużą dziewczynką prawda ? I powinnaś wiedzieć że życie każdego z Nas jest takie jakie sami sobie wybraliśmy, sami się na to zgodziliśmy nikt Nas do niczego nie zmuszał to jest tylko Nasz wybór Nasz i nikogo innego... / xswiatsiepomylilx

Kiedyś była inna  ciągle się... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 12 grudnia 2011

Kiedyś była inna, ciągle się śmiała, Zawsze powody do tego miała. Zakochana i szczęśliwa, Czasem trochę drażliwa. Miała tyle pomysłów na życie, Ciągle pisała coś w swym zeszycie, To co czuje tam opisywała, To jak bardzo go kochała. Teraz to się odwróciło Jej całe życie się zmieniło, Teraz pyta dlaczego tak się stało, Pisze o tym, że wszystko się rozleciało, Każdy poszedł w swoją stronę, Kochając nadal tą drugą osobę I nie wiadomo czy jeszcze się spotkają, Czy ta wielką miłość sobie wyznają. Może kiedyś spotka ich jeszcze szczęście, Może ona znów tak się uśmiechnie, Ale nigdy nie zapomni o nim, O tym, przez którego co noc łzę roni, Bo tyle planów wiązała z nim, Wspólny dom, rodzina, o tym nadal śni. Nadal ma jeszcze cichą nadzieję, Nadzieję, której czas już nie rozwieje, Bo tylko on dał jej szczęście jakiego nie miała I tylko jego na zawsze będzie kochała, Lecz już nigdy nie będzie taka sama, Ta dziewczyna, która kiedyś się śmiała...

Wstań kiedy upadniesz.Pokaż że nie... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 9 grudnia 2011

Wstań kiedy upadniesz.Pokaż że nie jesteś słaby.Nie pozwól się wykluczyć z życia,nie pozwól żeby ktoś cię skreślił.

Założę czarne szpilki... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 9 grudnia 2011

Założę czarne szpilki , najpiękniejszą kieckę jaka mam w szafie . pomaluje paznokcie na czerwono , zrobię mocny makijaż . wejdę na salę z uśmiechem na twarzy i pewna siebie . spojrzę na ciebie i przejdę tak blisko byś poczuł zapach moich perfum . będę się bawić z twoimi kolegami do białego rana , popijając twoje ulubione piwo . a ty będziesz stał ze swoją dziewczyną pożądając mnie wzrokiem z zazdrości .

Miłość  marzenia  uczucia i... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 9 grudnia 2011

Miłość, marzenia, uczucia i myśli. Jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt. By żyć, by być i istnieć dla szczęścia. Teraz Ty i my, czyli ludzie po przejściach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV