głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xswiatsiepomylilx Daj mi spokój zostaw puść mnie nie potrafię odpowiadać uśmiechem na uśmiech wiem ta melodia zabija serca zobaczysz zapomnisz czas to morderca. Zapomnij o mnie n

xswiatsiepomylilx

xswiatsiepomylilx.moblo.pl
Daj mi spokój zostaw puść mnie nie potrafię odpowiadać uśmiechem na uśmiech wiem ta melodia zabija serca zobaczysz zapomnisz czas to morderca. Zapomnij o mnie
Daj mi spokój  zostaw  puść mnie... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 16 kwietnia 2014

Daj mi spokój, zostaw, puść mnie, nie potrafię odpowiadać uśmiechem na uśmiech, wiem ta melodia zabija serca, zobaczysz, zapomnisz - czas to morderca. Zapomnij o mnie, nie ma mnie od teraz, to rzeczywistość ten przymus wywiera. Wykasuj mój telefon - to proste jest, widzisz? Wczoraj mnie kochałeś, dziś mnie znienawidzisz.

 Mała  Ty wstajesz każdego dnia... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 16 stycznia 2014

"Mała, Ty wstajesz każdego dnia rano. Ty się ubierasz, malujesz, zabierasz swoje rzeczy i wyruszasz do szkoły, na uczelnię, do pracy lub do znajomych. Ty się uśmiechasz. Ty jesteś niesamowitą gadułą. Ty świetnie się bawisz. Ty zgrywasz pozory. Wyjaśnij mi - po co? Przecież każdy widzi Twoje oczy. Wszyscy dostrzegają to jak zmęczona jesteś, jak opadasz z sił, jak katujesz się przeszłością. Ty, Mała, jesteś cholerną pozorantką. I nikt nie potrafi do Ciebie dotrzeć ani Ciebie zmienić."

Idziesz na dno skurwielu jak... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 16 stycznia 2014

Idziesz na dno skurwielu jak pieprzony Titanic.

Ból każe mi bredzić a Ty musisz ze... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 3 grudnia 2013

Ból każe mi bredzić a Ty musisz ze mną przejść to, być tego częścią musisz moja droga nawet gdy od nowa znów będziemy to budować.

Wszędzie  gdzie nie spojrzę Twoja... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 3 grudnia 2013

Wszędzie, gdzie nie spojrzę Twoja podobizna, moja myśl nie chce Cię ode mnie wygnać, wybacz, moja wyobraźnia widzi Cię co chwila, moja osoba się od Ciebie już uzależniła.

Tusz na rękach bez ciebie nie ma mnie teksty xswiatsiepomylilx dodał komentarz: Tusz na rękach-bez ciebie nie ma mnie do wpisu 2 sierpnia 2013
Pamiętam jak zapytałem czy mnie... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 2 sierpnia 2013

Pamiętam jak zapytałem czy mnie kochasz jeszcze, odpowiedziałaś: Nie wiem, przeszły mnie dreszcze pomyślałem, że nie ma mnie bez Ciebie. Z drugiej strony są pozory i codzienne rzygam nią, jak w Twoich oczach widzę, że jesteś daleko stąd. Twoje łzy, na ich widok, mam ochotę skoczyć z okna, bo nie mogę znieść, że jesteś dla mnie coraz bardziej chłodna. Każdy dzień oddala nas, odliczam czas, do momentu w którym, znów zostanę sam, kurwa mać! Znów nie mogę sobie spojrzeć w twarz, bo się boję, że zobaczę ten sam emocji brak. Jak wtedy gdy ostrzegałaś mnie, że wszytko jest nie tak, a ja czułem, że wgniata mnie w ziemie ten pieprzony świat. Choć łączy nas piękno spadających gwiazd, stoję w drzwiach, ostatni raz życie traci smak, pryska czar. Idzie burza, wiem, wiatr rozwiewa mgłę, a ja uczę się żyć, każdym kolejnym dniem.

szczera jestem  uprzejma bywam teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 2 sierpnia 2013

szczera jestem, uprzejma bywam

Miej tą świadomość  że moja... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 2 sierpnia 2013

Miej tą świadomość, że moja czarna lista zaczyna się kurwo od twojego nazwiska.

Na pytanie co słychać? chciałam... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 2 sierpnia 2013

Na pytanie co słychać? chciałam zabijać.

Tak  tak. Kiedyś płakałam... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 2 sierpnia 2013

Tak, tak. Kiedyś płakałam, krzyczałam, waliłam pięściami w ścianę, piłam,ćpałam. Kiedyś. Teraz nauczyłam się milczeć, milczeć cały czas.

Propsy od Ciebie to dla mnie obelga... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 2 sierpnia 2013

Propsy od Ciebie to dla mnie obelga, więc milcz suko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV