głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xssij Ja kocham Cię pragnę o Tobie śnię Marzę choruję na Ciebie wiem Zjebałem zmarnowałem tyle razy Co może wiedzieć gówniarz o miłości bez skazy Przepraszam nie chci

xssij

xssij.moblo.pl
Ja kocham Cię pragnę o Tobie śnię Marzę choruję na Ciebie wiem Zjebałem zmarnowałem tyle razy Co może wiedzieć gówniarz o miłości bez skazy
Ja kocham Cię  pragnę  o Tobie... teksty

xssij dodano: 28 listopada 2014

Ja kocham Cię, pragnę, o Tobie śnię Marzę, choruję na Ciebie, wiem Zjebałem, zmarnowałem tyle razy Co może wiedzieć gówniarz o miłości bez skazy

 Przepraszam  nie chciałam się w... teksty

xssij dodano: 24 listopada 2014

"Przepraszam, nie chciałam się w Tobie zakochać.Tak wyszło." Cecelia Ahern

To jakieś szaleństwo. Idę do... teksty

xssij dodano: 13 listopada 2014

To jakieś szaleństwo. Idę do łóżka, myśląc o nim, budzę się, myśląc o nim, myślę o nim przez cały dzień. Moje poczucie tęsknoty jest tak ogromne, że aż dosłownie, fizycznie bolesne.

Co robiłaś wieczorem?  Siedziałam... teksty

xssij dodano: 13 listopada 2014

Co robiłaś wieczorem? Siedziałam i gapiłam się w zegar, aż wydawało mi się, że już mogę do ciebie zadzwonić, żeby nie wyszło, że za bardzo mi zależy. Śmieję się. A ty co robiłeś? Siedziałem i czekałem na twój telefon i zastanawiałem się, co powiedzieć, żeby nie wyszło, że za bardzo mi zależy.

Jestem sam. Sam tutaj i sam na... teksty

xssij dodano: 13 listopada 2014

Jestem sam. Sam tutaj i sam na świecie. Sam w sercu i sam w głowie. Sam wszędzie przez cały czas, od kiedy pamiętam. Sam w Rodzinie, sam z przyjaciółmi, sam w Pokoju pełnym Ludzi. Sam, kiedy się budzę, sam każdego koszmarnego dnia, sam, kiedy w końcu nadchodzi ciemność. Jestem sam na sam z przerażeniem. Sam na sam z przerażeniem. Nie chcę być sam. Nigdy nie chciałem być sam. Kurewsko tego nienawidzę. Nienawidzę tego, że nie mam z kim porozmawiać, nienawidzę tego, że nie mam do kogo zadzwonić, nienawidzę tego, że nie mam nikogo, kto potrzyma mnie za rękę, przytuli mnie, powie mi, że wszystko będzie w porządku. Nienawidzę tego, że nie mam nikogo, z kim mógłbym dzielić nadzieje i marzenia, nienawidzę tego, że przestałem mieć nadzieje i marzenia, nie znoszę tego, że nie mam nikogo, kto powiedziałby mi, żebym się trzymał, że jeszcze kiedyś je odnajdę.

Chcę ją kochać. Chcę się jej... teksty

xssij dodano: 13 listopada 2014

Chcę ją kochać. Chcę się jej od­dać. Chcę ją po­siąść pod każdym względem chcę zacho­wywać się nor­malnie wo­bec dru­giego człowieka pro­wadzić z nim nor­malne życie. Nie chcę bać się miłości nie chcę bać się kochać i być kocha­nym. Mam już cho­ler­nie do­syć sa­mot­ności. Nie daję ra­dy i jest mi wstyd.

Wstaję i zaczy­nam chodzić po... teksty

xssij dodano: 13 listopada 2014

Wstaję i zaczy­nam chodzić po Łazien­ce w tę i z pow­ro­tem. Krzyżuję ra­miona i zaczy­nam po­cierać ciało. Ro­bi mi się zim­no i czuję chłód w krzyżu. W jed­nej se­kun­dzie chce mi się płakać, w jed­nej chce mi się za­bijać, w jed­nej chce mi się um­rzeć. Roz­ważam biega­nie, ale nie ma gdzie biegać, więc chodzę szyb­kim kro­kiem, po­cieram ciało i jest mi zimno.

Trud­no jest do­paso­wać się do... teksty

xssij dodano: 13 listopada 2014

Trud­no jest do­paso­wać się do spo­sobu życia i myśle­nia ludzi, którzy zaw­sze chcą więcej, nig­dy nie są usatysfakcjonowani.

Chcę uciec al­bo um­rzeć al­bo... teksty

xssij dodano: 13 listopada 2014

Chcę uciec al­bo um­rzeć al­bo się roz­je­bać. Chcę być śle­py i niemy i nie mieć ser­ca. Chcę się wczołgać do dziury i nig­dy nie wyjść. Chcę zmieść swo­je is­tnienie z po­wie­rzchni ziemi. Z po­wie­rzchni je­banej ziemi. Biorę głębo­ki oddech. Trze­ba iść.

Chcę drinka. Chcę pięćdziesiąt... teksty

xssij dodano: 13 listopada 2014

Chcę drinka. Chcę pięćdziesiąt drinków. Chcę butelkę najczystszego, najmocniejszego, najbardziej niszczycielskiego najbardziej trującego alkoholu na Ziemi. Chcę pięćdziesiąt butelek. Chce cracku, brudnego i żółtego i wypełnionego formaldehydem. Chcę kopę metamfy w proszku, pięćset kwasów, worek grzybków, tubę kleju większą od ciężarówki, basen benzyn tak duży, żeby się w nim utopić. Chcę czegoś wszystkiego czegokolwiek jakkolwiek ile tylko się da, by zapomnieć.

Chodź  nadrobimy zaległości  masz... teksty

xssij dodano: 13 listopada 2014

Chodź, nadrobimy zaległości, masz na sobie tyle miejsc niewycałowanych

 Co dziś robisz ze sobą? Nie... teksty

xssij dodano: 12 listopada 2014

"Co dziś robisz ze sobą? Nie zaprosiłbyś mnie na herbatę?"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV