głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xssij Gdy zgaśnie słońce nie czuj się osamotniony bo w mroku czekam ja niosę światło bądź spokojny w obliczu zła pokaż że dobra jesteś godny przestań się bać weź do s

xssij

xssij.moblo.pl
Gdy zgaśnie słońce nie czuj się osamotniony bo w mroku czekam ja niosę światło bądź spokojny w obliczu zła pokaż że dobra jesteś godny przestań się bać weź do ser
Gdy zgaśnie słońce nie czuj się... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

Gdy zgaśnie słońce nie czuj się osamotniony, bo w mroku czekam ja niosę światło, bądź spokojny, w obliczu zła pokaż że dobra jesteś godny, przestań się bać weź do serca ognia z mej pochodni.

Mijają chwilę wracają powoli... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

Mijają chwilę wracają powoli zmysły, niech ktoś mnie uszczypnie może to tylko mi się śni, gdybym mógł, gdybym tylko cofnął czas, gdybym mógł urodził bym się jeszcze raz, ziomeczku wierz mi.

nie ma we mnie ruchu jak w umarłym... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

nie ma we mnie ruchu jak w umarłym ciele trupa, dłoń jedna z drugą skuta, rozluźniły się pięści, godzę się z tym co będzie nie odczuwam agresji. W mojej piersi serce pulsuje wolno, przestawia się na rytm miejsca gdzie czas płynie wolno, chciałbym się pożegnać z kimś ale mi nie wolno, po fakcie zrozumiałem znaczenie słowa wolność.

Piękny poranek  siódma rano  dzień... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

Piękny poranek, siódma rano, dzień zwyczajny, ludzie idą do pracy, wszystko w ruchu jednostajnym, jak Witkacy maluję w umyślę obraz, nie zobaczę tego długo czeka z betonu krajobraz. Widzę wróblę pląsające na gałęzi, intensywność, zieleń trawy, liście nie w kolorze miedzi, zwolnione tempo, rzeczywistość płynie lekko, pochłonięty przez getto nie widziałem tego żyjąc na krawędzi.

Chodź  krok w krok  biodro w biodro... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

Chodź, krok w krok, biodro w biodro Nie jest nam chłodno w ten ziąb To jemu jest gorąco przy nas Uwierz, wytrzymaj, umiesz zatrzymać rezygnację i zrezygnować z niej, zamiast rezygnować z nas. Nie trać mnie, nawet jeśli chcesz końca i masz rację.

Słońce nie wschodzi  jesteś moją... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

Słońce nie wschodzi, jesteś moją gwiazdą- płoń!

Nie trać mnie  jestem Twoim... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

Nie trać mnie, jestem Twoim marzeniem, Nie trać jej, nadziei na nasze spełnienie, Nie trać mnie...

Nie trać mnie  rozpal mnie wokół... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

Nie trać mnie, rozpal mnie wokół Nie jestem przypadkiem w Twoim życiu - jest powód i znasz go, i to lepiej niż ja o wiele.

Tu  gdzie każda doba przeżyta razem... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

Tu, gdzie każda doba przeżyta razem to mały cud. Nie trać mnie, możesz myśleć, że to koniec, ale nie mów 'zniosę mróz', ale zamarzłbym w tym słowie. To nie koniec i nawet jeśli nie wiem co to jest, to nie pozwolę nam zamknąć powiek.

Gdy masz serce do niczego i do... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

Gdy masz serce do niczego i do niczego nie masz serca Instynkt samozachowawczy nie wystarczy, by przetrwać. Nie pytaj komu bije dzwon, bije on tobie, Ale póki słyszysz go to jeszcze nie koniec.

Drogę do domu zostawiam za sobą... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

Drogę do domu zostawiam za sobą, nie mogę pomóc nikomu, Bo sobie pomóc nie mogę. Piekielny bruk układam co dzień.

Nad głową gęste chmury.  Moje... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

Nad głową gęste chmury. Moje serce to serce burzy, szukanie wiecznej zguby. Te same wieczne próby, te same śmieszne próby, Odwagę pierwszej próby mam, nie mam gdzie jej użyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV