głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xssij trzymam dłoń cenniejszą dla mnie niż diament wtedy jej obiecałem przysięgam daję słowo amen. I widzę ją jakby nic się nie zmieniło uśmiech na jej twarzy ciągle

xssij

xssij.moblo.pl
trzymam dłoń cenniejszą dla mnie niż diament wtedy jej obiecałem przysięgam daję słowo amen.
trzymam dłoń cenniejszą dla mnie... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

trzymam dłoń cenniejszą dla mnie niż diament, wtedy jej obiecałem, przysięgam, daję słowo, amen.

I widzę ją jakby nic się nie... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

I widzę ją jakby nic się nie zmieniło, uśmiech na jej twarzy ciągle daje mi miłość, stare dłonie ciągle głaszczą mnie po głowie, czuje się jak małe dziecko nie poradzę z tym sobie. Nienawidzę siebie za te wszystkie przykre chwilę, za te wszystkie przykre słowa za to że nie doceniłem, ile znaczy dla niej ile ona znaczy dla mnie, chciałbym cofnąć czas o więcej czasu błaganie.

Uciekam  biegnę jak by to miało... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

Uciekam, biegnę jak by to miało coś zmienić, pęd powietrza suszy łzy napływające z moich źrenic, nie zatrzymuje się póki funkcjonują mięśnie, po to by w końcu klęknąć osamotniony w mieście.

Gdy zgaśnie słońce nie czuj się... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

Gdy zgaśnie słońce nie czuj się osamotniony, bo w mroku czekam ja niosę światło, bądź spokojny, w obliczu zła pokaż że dobra jesteś godny, przestań się bać weź do serca ognia z mej pochodni.

Mijają chwilę wracają powoli... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

Mijają chwilę wracają powoli zmysły, niech ktoś mnie uszczypnie może to tylko mi się śni, gdybym mógł, gdybym tylko cofnął czas, gdybym mógł urodził bym się jeszcze raz, ziomeczku wierz mi.

nie ma we mnie ruchu jak w umarłym... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

nie ma we mnie ruchu jak w umarłym ciele trupa, dłoń jedna z drugą skuta, rozluźniły się pięści, godzę się z tym co będzie nie odczuwam agresji. W mojej piersi serce pulsuje wolno, przestawia się na rytm miejsca gdzie czas płynie wolno, chciałbym się pożegnać z kimś ale mi nie wolno, po fakcie zrozumiałem znaczenie słowa wolność.

Piękny poranek  siódma rano  dzień... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

Piękny poranek, siódma rano, dzień zwyczajny, ludzie idą do pracy, wszystko w ruchu jednostajnym, jak Witkacy maluję w umyślę obraz, nie zobaczę tego długo czeka z betonu krajobraz. Widzę wróblę pląsające na gałęzi, intensywność, zieleń trawy, liście nie w kolorze miedzi, zwolnione tempo, rzeczywistość płynie lekko, pochłonięty przez getto nie widziałem tego żyjąc na krawędzi.

Chodź  krok w krok  biodro w biodro... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

Chodź, krok w krok, biodro w biodro Nie jest nam chłodno w ten ziąb To jemu jest gorąco przy nas Uwierz, wytrzymaj, umiesz zatrzymać rezygnację i zrezygnować z niej, zamiast rezygnować z nas. Nie trać mnie, nawet jeśli chcesz końca i masz rację.

Słońce nie wschodzi  jesteś moją... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

Słońce nie wschodzi, jesteś moją gwiazdą- płoń!

Nie trać mnie  jestem Twoim... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

Nie trać mnie, jestem Twoim marzeniem, Nie trać jej, nadziei na nasze spełnienie, Nie trać mnie...

Nie trać mnie  rozpal mnie wokół... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

Nie trać mnie, rozpal mnie wokół Nie jestem przypadkiem w Twoim życiu - jest powód i znasz go, i to lepiej niż ja o wiele.

Tu  gdzie każda doba przeżyta razem... teksty

xssij dodano: 16 kwietnia 2013

Tu, gdzie każda doba przeżyta razem to mały cud. Nie trać mnie, możesz myśleć, że to koniec, ale nie mów 'zniosę mróz', ale zamarzłbym w tym słowie. To nie koniec i nawet jeśli nie wiem co to jest, to nie pozwolę nam zamknąć powiek.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV