głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xniemoralnax Wiesz.. Są osoby o których się nie zapomina przez całe życie. I właśnie Ty taką osobą jesteś. Jestem pewna że Cię nie zapomnę. Tego jak mnie zawsze rozbawiałeś

xniemoralnax

xniemoralnax.moblo.pl
Wiesz.. Są osoby o których się nie zapomina przez całe życie. I właśnie Ty taką osobą jesteś. Jestem pewna że Cię nie zapomnę. Tego jak mnie zawsze rozbawiałeś tego ja
Wiesz.. Są osoby o których się nie... teksty

xniemoralnax dodano: 8 czerwca 2011

Wiesz.. Są osoby o których się nie zapomina przez całe życie. I właśnie Ty taką osobą jesteś. Jestem pewna, że Cię nie zapomnę. Tego jak mnie zawsze rozbawiałeś, tego ja mnie raniłeś i tego jak później wszystko wracało do najlepszego porządku. i mimo tego, że to już koniec, to były najpiękniejsze chwile mojego życia.

Nie jestem nikim nadzwyczajnym. Tak... teksty

xniemoralnax dodano: 8 czerwca 2011

Nie jestem nikim nadzwyczajnym. Tak jak wszyscy inni budzę się każdego ranka i chodzę spać każdego wieczoru. Tak jak wszyscy inni czuję. Tak jak wszyscy inni cierpię. Tak jak wszyscy inni szukam szczęścia. Tak jak wszyscy inni po prostu żyję.

kolejne zmarnowane love story   moja... teksty

xniemoralnax dodano: 8 czerwca 2011

kolejne zmarnowane love story - moja specjalność.

Znasz to uczucie kiedy podobasz się... teksty

xniemoralnax dodano: 8 czerwca 2011

Znasz to uczucie kiedy podobasz się każdemu przystojniakowi? Kiedy kocha się w Tobie tylu facetów że nie masz pojęcia kogo wybrać? Spoko ja tez nie.

'miłość? to chęć bycia przy... teksty

xniemoralnax dodano: 8 czerwca 2011

'miłość? to chęć bycia przy drugiej osobie zawsze, bez względu na to co wydarzyło się między Wami. to ten stan, gdy szczęście ukochanej osoby jest ważniejsze niż Twoje, gdy jej marzenia są Twoimi marzeniami, jej smutek to Twój smutek, jej radość to Twój uśmiech. gdy nie ma dla Ciebie piękniejszej nagrody niż wygięcie przez tą osobę kącików ust ku górze i wymalowane szczęście na pięknej twarzy. miłośc to całkowite oddanie się drugiej osobie i dużo, dużo więcej - mogłabym wymieniać bez końca, a Ty i tak nie zrozumiesz, bo każdy ma swoją definicję.

Pyta miłość przyjaźni: A po co Ty... teksty

xniemoralnax dodano: 8 czerwca 2011

Pyta miłość przyjaźni: A po co Ty właściwie jesteś? Na to przyjaźń: Osuszam łzy, które ty powodujesz!

 za ile będziesz?     za 20 min... teksty

xniemoralnax dodano: 8 czerwca 2011

-za ile będziesz? -za 20 min -ok, to my już pijemy -to poczekajcie, będę za 10!

kiedyś byłam piękna i młoda... teksty

xniemoralnax dodano: 8 czerwca 2011

kiedyś byłam piękna i młoda, teraz zostało mi tylko "i"

nie będzie z Tobą mimo tego   że... teksty

xniemoralnax dodano: 8 czerwca 2011

nie będzie z Tobą mimo tego , że jesteś śliczna i masz wspaniały charakter . to tylko mężczyzna . wiadomo, że poleci na na tonę tapety i brak mózgu tamtej . wiesz dlaczego ? bo nie jesteś zwykłą szmatą, która myśli tylko o jednym .

o. jesteś online. napisz. napisz do... teksty

xniemoralnax dodano: 8 czerwca 2011

o. jesteś online. napisz. napisz do mnie. napisznapisznapisznapisz. w tym momencie, w tej chwili, teraz. proszęproszęproszę napisz. napisznapisznapisznapisz. bo zaraz się rozpadnę, bo zaraz mi serce pęknie, bo czekam na Ciebie. no napisz. przecież widzisz te żółte słoneczko przy moim imieniu, napisz. napisz pierwszy, bo ja już nie mam odwagi. napisznapisznapisznapisznapisznapisz . o, już Cię nie ma. kurwa..

bo widzisz ... prawdziwa przyjaźń... teksty

xniemoralnax dodano: 8 czerwca 2011

bo widzisz ... prawdziwa przyjaźń nie kończy się nigdy . nic nie jest w stanie jej zachwiać - żadne kłótnie , wątpliwości czy inne problemy . nawet odległość nie może być przyczyną do jej zerwania . kilometry nie są dobrą wymówką do zerwania znajomości . bo gdy zależy Ci na kimś starasz się niezależnie od tego , co was dzieli . najważniejsze jest to , co was łączy .

a ósmego dnia Bóg stworzył mnie i... teksty

xniemoralnax dodano: 8 czerwca 2011

a ósmego dnia Bóg stworzył mnie i krzyknął "LUBIĘ TO!" :D

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV