głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xjuulcia Każdego dnia kiedy wstaję mówię do siebie :' Tak to właśnie dzisiaj będzie Twój dzień będziesz starała się dużo o nim nie myśleć zapalisz papierosa weźmiesz but

xjuulcia

xjuulcia.moblo.pl
Każdego dnia kiedy wstaję mówię do siebie :' Tak to właśnie dzisiaj będzie Twój dzień będziesz starała się dużo o nim nie myśleć zapalisz papierosa weźmiesz butelkę w
Każdego dnia  kiedy wstaję mówię... teksty

xjuulcia dodano: 17 września 2010

Każdego dnia, kiedy wstaję mówię do siebie :' Tak, to właśnie dzisiaj będzie Twój dzień,będziesz starała się dużo o nim nie myśleć, zapalisz papierosa,weźmiesz butelkę wina i usiądziesz w parku z dala od innych,będziesz na swój sposób szczęśliwa ' .

Czasem po prostu nie warto  wiesz ? teksty

xjuulcia dodano: 17 września 2010

Czasem po prostu nie warto, wiesz ?

Czy ja mam na czole wypisane:... teksty

xjuulcia dodano: 17 września 2010

Czy ja mam na czole wypisane: "możesz się mną bawić, pocierpię, ale jakoś to będzie?" Chyba kurwa jednak nie!

aż chce mi się śmiać  gdy widzę... teksty

xjuulcia dodano: 17 września 2010

aż chce mi się śmiać, gdy widzę tych wszystkich 'osiedlowych kozaków' którzy zamienili chwdp na jp bo mieli problemy z ortografią .

W dniu dzisiejszym uświadomiłam... teksty

xjuulcia dodano: 17 września 2010

W dniu dzisiejszym uświadomiłam sobie, że nie ma rzeczy trwałych. Prawdziwa miłość w tych czasach opiera się na sexie, przedstawiciele JP, którzy jak sądzą 'są jak bracia' wożą się po ulicach w szerokich bluzach, czują się ważni, ale gdy ci 'bracia' są potrzebni leczą kaca. Puste tapeciary kręcą dupą, by zawrócić w głowie facetowi i czują satysfakcję z tego, że olewają gości, który ślinią się na ich widok. Więc lepiej zastanów się kogo nazywasz bratem, przyjacielem czy swoją miłością.

Rozkmiń  nie jestem grzeczną... teksty

xjuulcia dodano: 17 września 2010

Rozkmiń, nie jestem grzeczną dziewczyną, z którą chciałbys być. Nie umiem gotować, jedyna moja specjalność to pakowanie się w kłopoty. Nie wierzę w uczucia, i nie będę na każde Twoje zawołanie. To, że z Tobą pisze z Tobą oznacza, że potrzebuje na chwilę towarzystwa, nic więcej

Wiesz jak to jest budzić się... teksty

xjuulcia dodano: 17 września 2010

Wiesz jak to jest budzić się każdego ranka z poczuciem, tej pieprzonej beznadziejności? Jak to jest, gdy nawet kawa nie jest w stanie postawić Cię na nogi? Nie. więc, nie mów, że wiesz jak się czuję .

czemu nie mogę zapomnieć  ten... teksty

xjuulcia dodano: 17 września 2010

czemu nie mogę zapomnieć ,ten rozdział z mojego życia ,już dawno został zamknięty, ale w myślach totalnie cały czas siedzisz mi Ty. Strasznie cholernie obrzydliwie tęsknie. Ale mimo wszystko brzydzę się Tobą i tym uczuciem które cały czas we mnie siedzi.

Czego teraz chcę?    żebyś... teksty

xjuulcia dodano: 17 września 2010

Czego teraz chcę? żebyś przytulił mnie KUREWSKO MOCNO.

Uwielbiam pić drinki. palić... teksty

xjuulcia dodano: 17 września 2010

Uwielbiam pić drinki. palić papierosy, a potem spacerować w takim cudownym stanie, po mieście. nie przejmować się nikim, ani niczym. mieć w dupie zdanie innych. ale nienawidzę kazań matki, więc rzadko to robię. zdecydowanie za rzadko.

Codziennie robię makijaż  układam... teksty

xjuulcia dodano: 17 września 2010

Codziennie robię makijaż, układam włosy, przybieram swój najpiękniejszy uśmiech, staram się wyglądać idealnie. Czemu ? Ponieważ próbuję przekonać świat i samą siebie, że bez Ciebie też jestem szczęśliwa.

Miała te kilkanaście lat  zero... teksty

xjuulcia dodano: 17 września 2010

Miała te kilkanaście lat, zero życia prywatnego, kilka nałogów, masę problemów i rudego kota, dumnie zajmującego miejsce na ciemnozielonej kanapie..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV