głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xjuulcia przychodzi taki dzień kiedy nawet żelki nie są w stanie Cię uszczęśliwić. kiedy stając przed lustrem potrafisz bez ogródek wykrzyczeć że nienawidzisz samej sieb

xjuulcia

xjuulcia.moblo.pl
przychodzi taki dzień kiedy nawet żelki nie są w stanie Cię uszczęśliwić. kiedy stając przed lustrem potrafisz bez ogródek wykrzyczeć że nienawidzisz samej siebie.
przychodzi taki dzień  kiedy nawet... teksty

xjuulcia dodano: 1 listopada 2010

przychodzi taki dzień, kiedy nawet żelki nie, są w stanie Cię uszczęśliwić. kiedy stając przed lustrem, potrafisz bez ogródek wykrzyczeć, że nienawidzisz samej siebie.

Chciała tylko czasem z kimś wyjść... teksty

xjuulcia dodano: 1 listopada 2010

Chciała tylko czasem z kimś wyjść wieczorem, czuć że jest dla kogoś ważna i komuś potrzebna.

wiem coś o tym .. Śliczne teksty xjuulcia dodał komentarz: wiem coś o tym .. Śliczne do wpisu 31 października 2010
Ludzie mówią  że bardzo się... teksty

xjuulcia dodano: 31 października 2010

Ludzie mówią, że bardzo się zmieniłam. Prawda jest taka, że dorosłam, przestałam pozwalać ludziom mną dyrygować, nauczyłam się, że nie zawsze można być szczęśliwym. Zaakceptowałam rzeczywistość.

ile razy  można umierać z miłości? teksty

xjuulcia dodano: 31 października 2010

ile razy można umierać z miłości?

z wspomnieniami można walczyć... teksty

xjuulcia dodano: 31 października 2010

z wspomnieniami można walczyć, lecz trzeba być odpornym na porażkę.

siedzieliśmy na skate parku z... teksty

xjuulcia dodano: 31 października 2010

siedzieliśmy na skate parku z chłopakami i nabijaliśmy browary. kumple wkręcili sobie temat o laskach, więc siedziałam cicho nie odzywając się. każdy wymieniał laskę której nie cierpi, bądź która coś dla Niego znaczy. gdy przyszła kolej na Ciebie - pod kobietą którą nienawidzisz podpisałeś własną matkę , wcale mnie to nie zdziwiło. a gdy przyszło do powiedzeinia coś o byłych lub aktualnych panienkach popatrzyłeś na kumpli mówiąc 'jebać eks laski, zresztą te przyszłe też' i przytulając mnie dokończyłeś 'to jest jedyna kobieta mojego życia, jestem jej pewnien w stu procentach'. kumple stali zaskoczeni, a ja z satysfakcją na twarzy przytuliłam się do Ciebie. i fakt, zawsze możemy na sobie polegać.

widziałam Cię niedawno : blada... teksty

xjuulcia dodano: 31 października 2010

widziałam Cię niedawno : blada, niewyspana twarz, kac, papieros w ręku i śliwa pod okiem. - tak można było opisać Twój wygląd. a mówiłeś, że nasze rozstanie będzie dla Ciebie lepsze, pamiętasz?

Mam cały poraniony nadgarstek. a w... teksty

xjuulcia dodano: 31 października 2010

Mam cały poraniony nadgarstek. a w pokoju odpadł mi tynk, ze ściany.uderzam pięścią w ścianę za każdym razem, gdy o Tobie pomyślę. taka moja osobista terapia szokowa. miałeś zacząć mi się kojarzyć z bólem. -poskutkowało. ale nawet w formie cierpienia jesteś zachwycający

Drętwo leżała na ulicy z coraz... teksty

xjuulcia dodano: 31 października 2010

Drętwo leżała na ulicy z coraz płytszym oddechem. było za ciemno, aby ktokolwiek mógł ją zauważyć. za późno, aby ktokolwiek tamtędy przechodził. ostatkami sił przyłożyła swoją dłoń do ucha. nasłuchując swojego ustającego tętna, zagryzała wargi z przeszywającego ją bólu.boso z rozmazanym makijażem i splątanymi włosami, leżała na chodniku ulicy w kałuży krwi. deszcz zaczął padać jak opętany, straciła przytomność. następnego dnia tuż o świcie znaleziono jej ciało. obok niej leżał pistolet umazany krwią. w jednej z dłoni trzymała kartkę papieru. przechodzień przystanął i podniósł świstek ówcześnie dzwoniąc na policje. było na nim napisane, małymi niezgrabnymi literkami ;'sprawca - miłość.

Chciałabym  by każda sekunda... teksty

xjuulcia dodano: 31 października 2010

Chciałabym, by każda sekunda spędzona z Tobą trwała tyle, co trwa w teleturniejach, gdy odliczają do końca programu! / Complicated

You're all I want    You're allI need... teksty

xjuulcia dodano: 31 października 2010

You're all I want, You're allI need, You're everything. / jesteś wszystkim czego pragnę, jesteś wszystkim czego potrzebuję,

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV