głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xdlovelygirlxd 'Bogactwo może przyjść do Ciebie ale po mądrość musisz iść sam ' teoretycznie nie można być zazdrosnym o kogoś z kim się nie jest. no właśnie teoretycznie. To s

xdlovelygirlxd

xdlovelygirlxd.moblo.pl
'Bogactwo może przyjść do Ciebie ale po mądrość musisz iść sam '
'Bogactwo może przyjść do Ciebie... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 29 września 2015

'Bogactwo może przyjść do Ciebie , ale po mądrość musisz iść sam '

teoretycznie nie można być... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 29 września 2015

teoretycznie nie można być zazdrosnym o kogoś z kim się nie jest. no właśnie teoretycznie.

To silniejsze niż te paranoje na... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 28 września 2015

To silniejsze niż te paranoje na zjeździe. — Brahu

oderwać się od tego co przyziemne i... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 28 września 2015

oderwać się od tego co przyziemne i wzbić się ponad granicę przeciętności.

Czasem po prostu coś pójdzie nie... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 28 września 2015

Czasem po prostu coś pójdzie nie tak, pewne rozrzucone kawałki przestają do siebie pasować tak jak wcześniej. Teraz jesteśmy tylko rozsypanką. Rozsypanką zbędnych słów, ale i tych niewypowiedzianych. Rozsypanką uczuć, które wymywają w naszych wnętrzach to co wcześniej liczyło się ponad wszystko inne. Rozsypanką gestów, które wcześniej mówiły więcej niż słowa. Jesteśmy własną rozsypanką, której jeśli nie my, nikt nigdy więcej nie będzie w stanie złożyć od nowa. To trudne, prawda? Gdy z rąk wymyka nam się coś, czego przecież byliśmy tak bardzo pewni. Coś, za coś zabiłbyś wcześniej. Tu czas jest zabójcą. Przemijanie? Proszę, nie mów nigdy więcej, że czasem coś musi się zmienić, by przyszło coś lepszego, miłość nigdy się nie zmienia.

Dzisiaj jestem już starsza  o te... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 28 września 2015

Dzisiaj jestem już starsza, o te kilka przygód, kiedy krew buzowała w żyłach w napięciu i strachu, że może się nie udać. O kilka niezałatwionych spraw, które pokazały, że mogą wrócić za jakiś czas ze zdwojoną siłą. O tych ludzi, którzy zarzekając się, że będą zawsze, nie przewidzieli, że ich 'zawsze' będzie miało swój koniec w dniu, kiedy okaże się, że nie jestem taka prosta, jak myśleli. Jestem starsza o te zawiedzione zaufanie i wystawianą na próby wiarą nie tylko w siebie, ale też innych ludzi. O wszystkie błędy, które popełniłam i mówiłam, że już nigdy więcej, a potem i tak robiłam to samo. O tych kilka zauroczeń, które mogę określić szczeniackimi miłościami i o wszystkie litry łez z ich powodu wylane. Dziś jestem starsza i silniejsza ! :)

pamiętasz to   gdy   spadaj... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 28 września 2015

pamiętasz to , gdy " spadaj " , było najwulgarniejszym słowem w dzieciństwie. albo to , jak zjedzenie za kogoś zupy pomimo zakazu nauczycielki największym hardcorowym przeżyciem. pamiętasz, te dyżury w przedszkolu i wołanie kogo mama przyszła. pamiętasz pierwszą naganę ? już w podstawówce za uderzenie koleżanki z klasy za to , że nie chciała oddać kumplowi gąbki, żeby mógł umyć tablicę. a później sąd klasowy i zero uniewinnienia dla Twojej osoby. pamiętam tę chwilową złość mamy i uśmiech taty zza stołu. a zakończenie podstawówki ? płacz na naszych oczach , ostatnie wiersze i rozdanie kwiatów nauczycielom . co się stało z tym życiem ? gdzie lizaki za każdą piątkę ? gdzie radość mamy po wyróżnieniu na apelu ? gdzie ta szkoła pomiędzy podstawówką a gimnazjum ?

Nothing happens without a reason... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 28 września 2015

Nothing happens without a reason / Nic się nie dzieje bez powodu :)

Dziś mi wstyd za to ile czasu na... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 28 września 2015

Dziś mi wstyd za to ile czasu na Ciebie zmarnowałam. Poświęciłam tak wiele energii na kochanie Cię, że ledwo starczyło aby żyć już samotnie. Nie mam pretensji do Ciebie. Jak mogę nienawidzić kogoś, kto po prostu nie ma serca? Nawet jeśli są jakieś śladowe ilości to nie bierzesz ich pod uwagę. Wstyd mi za to, ile razy spalałam się w tej miłości, a Ciebie nie było stać na najmniejszy płomyk. Pchałam się jak ćma do ognia, a potem płakałam, że boli. Miało boleć, miało parzyć i miałam teraz uciekać. Miałam umrzeć, żeby dowiedzieć się jak niewiele jesteś wart.

Z przyjaciółmi z tamtych czasów... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 28 września 2015

Z przyjaciółmi z tamtych czasów dziś się mijam bez słowa. A wtedy wiem, mogłabym za nich zamordować.

Jak mi napiszesz sms'a żebym wpadła... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 28 września 2015

Jak mi napiszesz sms'a żebym wpadła do Ciebie na kawę , to przyjdę wcześniej niż raport .

' nigdy za wszelką cenę  bo nie... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 28 września 2015

' nigdy za wszelką cenę, bo nie wszystko jest na sprzedaż '

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV