głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xdlovelygirlxd szalenie Go kochała ON miał wyjebane... nasze drzewo i ławka. po naszej kłótni która była dotąd największą z naszych kłótni myślałam że już nie da się nic napr

xdlovelygirlxd

xdlovelygirlxd.moblo.pl
szalenie Go kochała ON miał wyjebane...
 szalenie Go kochała ON miał... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 24 kwietnia 2011

` szalenie Go kochała, ON miał wyjebane... `

nasze drzewo i ławka. po naszej... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 24 kwietnia 2011

nasze drzewo i ławka. po naszej kłótni, która była dotąd największą z naszych kłótni , myślałam, że już nie da się nic naprawić, że padło za dużo słów. Któregoś wieczora , poszłam do parku, siadła na naszej ławce koło naszego drzewa razem z przyjaciółką. Na drzewie wyryłam serce a w nim nasze inicjały,napisałam że i tak będę cię kochać, na zawsze. kilka dni potem przyszłam tu z powrotem, a na drzewie był nowy napis ' ja ciebie też będę kochał zawsze , księżniczko.

dyskoteka. siedziałam na wróżbach... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 24 kwietnia 2011

dyskoteka. siedziałam na wróżbach, zajmowałam się 'co powie Ci tymbark?' przyszedłeś. bałam się tego, jakiego kapsla wylosujesz. bałam się Ci go przeczytać. na mój pech trafiłeś ' powiedz, że kochasz' spojrzałeś na mnie i powiedziałeś, najbardziej się tego bałam. tak, bałam się tego cholernego 'kocham Cię' , które wypowiedziałeś patrząc mi w oczy. nie wiem czy bolało bardziej Ciebie to, że nie odpowiedziałam, czy mnie to, że to wszystko się zjebało. patrzyłeś na mnie jeszcze przez chwilę i wstałeś, wyszedłeś. potem już Cię nie widziałam..

 ..i będziemy mieć kaca. latać po... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 24 kwietnia 2011

` ..i będziemy mieć kaca. latać po mlecznym niebie i kraść bitą śmietanę z chmur.`

jestem uodporniona na dasz radę .... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 24 kwietnia 2011

jestem uodporniona na "dasz radę" . mam alergie na "będzie dobrze" . wstręt do "wszystko się ułoży". również awersję na "nie martw się".

Było około 22 weszłam na gadu aby... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 24 kwietnia 2011

Było około 22, weszłam na gadu aby sprawdzić czy jesteś. Byłeś, jak zawsze na mnie czekałeś, jednak tym razem pisałeś ze mną jakoś dziwnie. Zapytałam – coś się stało kochanie? – nic, ale strasznie za tobą tęsknie – odpisałeś. – skarbie, ale widzieliśmy się kilka godzin temu. – wiem, że chcę znowu cię zobaczyć. Spotkajmy się za 10 minut na stacji. – napisałeś. Zdziwiło mnie to, ponieważ odkąd byłam z Tobą nigdy nie chciałeś się spotkać o tej porze, ale zgodziłam się, chociaż na dworze było -15 stopniu. Ubrałam się szybko i pędziłam na stację. Gdy dochodziłam, ty już tam byłeś, chociaż miałeś dłuższą drogę niż ja. Podeszłam do Ciebie. – no już jestem skarbie. – powiedziałam. – przepraszam, że wyciągnąłem cię na taki mróz o tej porze, ale musiałem cię zobaczyć i znowu poczuć zapach twoich perfum. – powiedziałeś i mocno mnie przytuliłeś…

A może na tym to właśnie polega ?... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 24 kwietnia 2011

A może na tym to właśnie polega ? Ty musisz przestać kochać żeby jemu zaczęło zależeć.

Kochasz kogoś... tracisz go...... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 24 kwietnia 2011

Kochasz kogoś... tracisz go... zostają Ci zdjęcia. Są dwa wyjścia - przypominasz sobie tą osobę oglądając je - jest Ci lepiej. Tęsknisz za nią i wiesz, że nie wróci - jest Ci gorzej.

możliwe. teksty xdlovelygirlxd dodał komentarz: możliwe. do wpisu 24 kwietnia 2011
 Widzisz jej łzy?  Nie  I na tym... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 24 kwietnia 2011

- Widzisz jej łzy? - Nie - I na tym polega obojętność

A i zapomniałabym. Żałosny jesteś. teksty

xdlovelygirlxd dodano: 24 kwietnia 2011

A, i zapomniałabym. Żałosny jesteś.

Mijamy się ulicą .  Cześć .... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 24 kwietnia 2011

Mijamy się ulicą . - Cześć . - Cześć . - Jak tam ? - Nijak . - Może porozmawiamy ? - Przecież rozmawiamy . - No tak ale wiesz , może kawa ? - Nie pijam kawy . - Ale ... - Nie ! Słyszysz ?! NIE . - Chciałem znów z Tobą być . - Nie da się . - Dlaczego ? - Bo nie będę wstanie znów Cię pokochać . - Damy radę . - Nie damy ! - Nie krzycz . - Będę ! - Uspokój się ! - Nie krzycz . - Przepraszam . - Za co ? - Za to że krzyknąłem . - Tylko ? - A za co jeszcze ? - Powiedzieć Ci ? - Tak , bo nie rozumiem . - Za to że z zimną krwią wyrwałeś i pociąłeś nożem moje serce , za to że zabrałeś mi radość życia , za to że zostawiłeś mnie samą , za to że nigdy nikogo nie będę potrafiła już kochać ! - Nie wiedziałem .. - To już wiesz . Cześć . - Cześć .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV