głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xconfusedx W życiu każdego człowieka są takie momenty kiedy okazuje się że jesteśmy na rozstaju dróg.Decyzje które wtedy podejmiemy mogą zaważyć na całej naszej przyszłośc

xconfusedx

xconfusedx.moblo.pl
W życiu każdego człowieka są takie momenty kiedy okazuje się że jesteśmy na rozstaju dróg.Decyzje które wtedy podejmiemy mogą zaważyć na całej naszej przyszłości. O
W życiu każdego człowieka są... teksty

xconfusedx dodano: 26 października 2013

W życiu każdego człowieka są takie momenty, kiedy okazuje się, że jesteśmy na rozstaju dróg.Decyzje, które wtedy podejmiemy mogą zaważyć na całej naszej przyszłości. Oczywiście, kiedy stajemy twarzą w twarz z czymś nieznanym, większość z nas woli odwrócić się i zawrócić. Są takie momenty w naszym życiu, kiedy znajdujemy siebie na tym rozstaju dróg. Ale co jakiś czas ludzie dążą do czegoś lepszego. Czegoś, co znajduje się poza bólem samotności i poza odwagą i śmiałością, by wpuścić kogoś do swojego życia. Lub by dać komuś drugą szansę. Coś poza cichą sferą marzeń. ’Bo tylko wtedy, gdy jesteś poddany próbie masz szansę dowiedzieć się, kim tak naprawdę jesteś. I tylko wtedy, gdy jesteś poddany próbie masz szansę dowiedzieć się, kim możesz być. Osoba, którą chciałbyś być, istnieje. Gdzieś po drugiej stronie ciężkiej pracy, nadziei i wiary. I poza bólem serca i strachem przed tym, co nas czeka.

Wszyscy jesteśmy architektami... teksty

xconfusedx dodano: 26 października 2013

Wszyscy jesteśmy architektami naszego losu żyjącymi w ścianach czasu.

 Więc spójrz w lustro i przypomnij... teksty

xconfusedx dodano: 26 października 2013

"Więc spójrz w lustro i przypomnij sobie, aby być szczęsliwym, bo zaslugujesz na to. Uwierz w to".

 Spójrz na siebie w lustrze. Kogo... teksty

xconfusedx dodano: 26 października 2013

"Spójrz na siebie w lustrze. Kogo widzisz? Czy to osoba, którą chcesz być? Czy może to ktoś inny, kim miałeś być? Osoba, która powinieneś być, ale nie udało się"

 Życie jest do bani  a później sie... teksty

xconfusedx dodano: 26 października 2013

"Życie jest do bani, a później sie umiera"

 Czasami ludzie muszą wypłakać... teksty

xconfusedx dodano: 26 października 2013

"Czasami ludzie muszą wypłakać wszystkie łzy, by zrobić miejsce dla samego uśmiechu"

 Wiem  że jest późno  tylko że...... teksty

xconfusedx dodano: 26 października 2013

"Wiem, że jest późno, tylko że... co sie z nami stało? Nie wiem już kim jestem albo jak sie tu znalazłam. Tęsknię za tym kim byłam. Chcę mieć znowu dom i prawdziwych przyjaciół. Tęsknię za tym wszystkim...'

Jeśli mógłbyś się cofnąć i... teksty

xconfusedx dodano: 13 października 2013

Jeśli mógłbyś się cofnąć i zmienić jedną rzecz w swoim życiu, zrobiłbyś to? A jeśli tak, to czy ta zmiana zmieniłaby twoje życie na lepsze? Czy może złamałaby ci serce? Albo złamałaby serca innych? Czy wybrałbyś całkowicie inną ścieżkę? Czy zmieniłbyś jedną rzecz, tylko jedną chwilę? Jedną chwilę, którą zawsze chciałeś cofnąć.

Szczęście przychodzi w różnych... teksty

xconfusedx dodano: 13 października 2013

Szczęście przychodzi w różnych formach. W towarzystwie dobrych przyjaciół. W tym, co czujesz, gdy spełniasz czyjeś marzenia, albo w obietnicy przyszłej pomocy. W porządku jest, pozwolić sobie na szczęście. Bo nigdy nie wiesz, jak ulotne to szczęście może być.

Czasami ból stanowi tak dużą... teksty

xconfusedx dodano: 13 października 2013

Czasami ból stanowi tak dużą część naszego życia, że uważamy, że zawsze tak będzie. Bo nie możemy przypomnieć sobie czasów, gdy go nie było. Ale potem, pewnego dnia, czujemy coś innego. Coś miłego, bo wydaje się znajome. W tamtej chwili zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy szczęśliwi.

Nadchodzi czas  kiedy życie schodzi... teksty

xconfusedx dodano: 13 października 2013

Nadchodzi czas, kiedy życie schodzi z kursu. W tej beznadziejnej chwili, musisz wybrać swój kierunek. Będziesz walczyć, żeby pozostać na ścieżce? Inni powiedzą ci, kim jesteś? Czy sam się określisz? Będziesz prześladowany przez swoją decyzję? Czy ogarniesz swoją nową ścieżkę? Każdego ranka decydujesz, czy iść dalej, czy po prostu się poddać

W życiu każdego człowieka są... teksty

xconfusedx dodano: 13 października 2013

W życiu każdego człowieka są takie momenty, kiedy okazuje się, że jesteśmy na rozstaju dróg. Decyzje, które wtedy podejmiemy mogą zaważyć na całej naszej przyszłości. Oczywiście, kiedy stajemy twarzą w twarz z czymś nieznanym, większość z nas woli odwrócić się i zawrócić. Są takie momenty w naszym życiu, kiedy znajdujemy siebie na tym rozstaju dróg. Ale co jakiś czas ludzie dążą do czegoś lepszego. Czegoś, co znajduje się poza bólem samotności i poza odwagą i śmiałością, by wpuścić kogoś do swojego życia. Lub by dać komuś drugą szansę. Coś poza cichą sferą marzeń. ?Bo tylko wtedy, gdy jesteś poddany próbie masz szansę dowiedzieć się, kim tak naprawdę jesteś. I tylko wtedy, gdy jesteś poddany próbie masz szansę dowiedzieć się, kim możesz być. Osoba, którą chciałbyś być, istnieje. Gdzieś po drugiej stronie ciężkiej pracy, nadziei i wiary. I poza bólem serca i strachem przed tym, co nas czeka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV