głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wypierdalajzchamstwem potrafię idealnie spieprzyć wszystko mieć kompletnie wyjebane niszczyć na swej drodze wszystko krzywdzić słowami bawić się uczuciami. Perfidna chamska beszczeln

wypierdalajzchamstwem

wypierdalajzchamstwem.moblo.pl
potrafię idealnie spieprzyć wszystko mieć kompletnie wyjebane niszczyć na swej drodze wszystko krzywdzić słowami bawić się uczuciami. Perfidna chamska beszczelna d
potrafię idealnie spieprzyć... teksty

wypierdalajzchamstwem dodano: 17 maja 2013

potrafię idealnie spieprzyć wszystko mieć kompletnie wyjebane, niszczyć na swej drodze wszystko, krzywdzić słowami, bawić się uczuciami. Perfidna chamska, beszczelna dama. Wiem czego chcę,

nie poczujesz szczęścia  jeśli nie... teksty

wypierdalajzchamstwem dodano: 10 maja 2013

nie poczujesz szczęścia, jeśli nie zrozumiesz bólu .

bywa  że Go cholernie pragnę  a... teksty

wypierdalajzchamstwem dodano: 28 kwietnia 2013

bywa, że Go cholernie pragnę, a zarazem nienawidzę. chcę Go dotknąć, ale później brzydzę się Nim. mam ochotę spojrzeć w głębie Jego oczu, ale też nie chcę na Niego patrzeć. tęsknię za Jego wrażliwością i skromnością, lecz naprawdę wcale Mi tego nie brak. chcę by przytulił, ale zamierzam Go odepchnąć. tak, mam wątpliwości, co do niektórych działań w Jego kierunku. ale w kwestii uczucia jeszcze nigdy się nie zawahałam.

Pamiętasz dawne czasy ? pierwsze... teksty

wypierdalajzchamstwem dodano: 28 kwietnia 2013

Pamiętasz dawne czasy ? pierwsze wagary, pierwsze zaciąganie się papierosem i kaszlenie, łzy i śmiechy kumpli, pierwszy melanż, pierwszy zgon i powrót do domu, wkurwieni rodzice, łażenie po wiosce w nocy z piwem w ręku, ucieczki przed psami, wymykanie się w nocy przez okno, pierwsza miłość, pierwsze randki i te początkowe zakochania. mimo wszystko chce wrócić do tych chwil.

za co jestem mu tak cholernie oddana... teksty

wypierdalajzchamstwem dodano: 28 kwietnia 2013

za co jestem mu tak cholernie oddana mimo wszystkich smutków jakie mnie przez niego spotkały ? Bo tak na prawdę to on mnie nauczył żyć. To dzięki Niemu teraz jestem tą pojebaną dziewczyną, która jakoś ogarnia ten cały syf. On mi otworzył oczy na prawdziwy świat. Pokazał mi jego dwie strony. Tą idealną , piękną , pełną szczęścia i miłości. Ale też pokazał mi życie na osiedlu, pokazał większość Jego życia, które nie kojarzy się z niczym różowym. Osiedlowy syf wpierdalał go całego. Ja dziękuję mu za pokazanie problemu, On za wyciągnięcie go z tego.

wredne  wścibskie metr... teksty

wypierdalajzchamstwem dodano: 28 kwietnia 2013

wredne, wścibskie metr siedemdziesiąt zwykłego skurwysyństwa , urodzone by siać zagładę, ale kochać umie , Bóg stworzył , szatan wychował , zakochane, niebieskookie , lubiące tymbarka i te kapselki , czasem mające wyjebane na cały świat ♥ .

według doświadczenia  to co tracisz... teksty

wypierdalajzchamstwem dodano: 28 kwietnia 2013

według doświadczenia, to co tracisz, doceniasz.

To były wieczory   wieczory pełne... teksty

wypierdalajzchamstwem dodano: 28 kwietnia 2013

To były wieczory , wieczory pełne alkoholu , marihuany i narkotyków. To były noce , noce przepełnione seksem , melanżami i nieustającą chochlą. To były poranki gdy budziłeś się nie wiadomo gdzie , nie wiadomo obok kogo , kompletnie nie wiedząc jak się tam znalazłeś. To były popołudnia gdy jakimś cudem wreszcie udawało Ci się dotrzeć do domu i musiałeś w końcu spojrzeć w lustro. To było życie , niekoniecznie legalne , niekoniecznie dobre , ale jednak życie , twoje własne. Nie zapomnisz o tym , nie wymażesz tego z pamięci , to nie jest takie łatwe.

Z moich wszystkich sukcesów   Ty... teksty

wypierdalajzchamstwem dodano: 28 kwietnia 2013

Z moich wszystkich sukcesów - Ty będziesz moim mistrzostwem.

to co prawdziwe nigdy nie przestanie... teksty

wypierdalajzchamstwem dodano: 28 kwietnia 2013

to co prawdziwe nigdy nie przestanie istnieć.

to co się wydarzyło u mnie w życiu... teksty

wypierdalajzchamstwem dodano: 15 kwietnia 2013

to co się wydarzyło u mnie w życiu zawdzięczam swoim czynom i myślom. nie obwiniając nikogo, przecież nikt nie ma wpływu na to o czym myśle i co zdziałam pod wpływem tych myśli.

nie nawidzę histori miłosnych tych... teksty

wypierdalajzchamstwem dodano: 15 kwietnia 2013

nie nawidzę histori miłosnych tych zgorzkniałych i pełnych nienawiści, zawiści, zazdrości. jak dla mnie to chore jest.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV