głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Czuję Twój zapach. A przecież... teksty

wylogowana_20 dodano: 10 czerwca 2016

"Czuję Twój zapach. A przecież nigdy Cię tu tak naprawdę nie było..."

 Przywykła już do samotności... teksty

wylogowana_20 dodano: 9 czerwca 2016

"Przywykła już do samotności, traktowała ją jak swoją przyjaciółkę.. Nie miała żalu do losu, do ludzi, że szła przez życie sama.. Przez większość życia.."

 Każdy koniec oznacza początek. A... teksty

wylogowana_20 dodano: 9 czerwca 2016

"Każdy koniec oznacza początek. A ja uśmiecham się do swojego początku i cieszę się, że wreszcie nadszedł koniec. Do Ciebie się uśmiecham. Jak to dobrze, że Cię mam. Jak dobrze, że jesteś.."

 I dostrzegłam: złe chwile... teksty

wylogowana_20 dodano: 9 czerwca 2016

"I dostrzegłam: złe chwile przyniosły mi też coś dobrego- Ciebie.. Kiedy będziesz spał, będę trzymała Cię za rękę, a kiedy będziemy iść przez Himalaje, bagna, lodowce i pustynie, będę szła za Tobą, by osłonić Ci plecy.. I wiem, że Ty też bez chwili zawahania oddasz za mnie życie.."

 I już wiem  że nie znacząc nic... teksty

wylogowana_20 dodano: 8 czerwca 2016

"I już wiem, że nie znacząc nic, znaczę bardzo wiele.. Że tylko z pojedynczych chwil, których nie widać, bo są transparentne, choć zostawiają w nas ślad, czasem bardzo wyraźny, zbuduję swoje życie.."

 Wiem jak ułożyć rysy twarzy  by... teksty

wylogowana_20 dodano: 8 czerwca 2016

"Wiem jak ułożyć rysy twarzy, by smutku nikt nie zauważył.." - W. Szymborska

 Może mi będzie jeszcze dane? Na... teksty

wylogowana_20 dodano: 8 czerwca 2016

"Może mi będzie jeszcze dane? Na razie moja samotność nie jest aż tak dojmująca, ale kiedy tak na nich patrzę wiem, że człowiek żyje dla drugiego człowieka. Nawzajem. Dla siebie. To podanie herbaty, troska, czułość, dobra rozmowa wypełniająca wieczorną ciszę, możliwość dzielenia się. Tak, to najważniejsze.. Piękno, dramatyzm najlepiej przeżywa się we dwójkę.." - Dom nad rozlewiskiem.

 Dopóki nie ranię siebie ani nikogo... teksty

wylogowana_20 dodano: 8 czerwca 2016

"Dopóki nie ranię siebie ani nikogo innego, dopóty myślę, że w życiu powinno chodzić o wytyczenie sobie własnej ścieżki, a nie podążanie za tłumem. Nawet jeśli ta ścieżka od czasu do czasu prowadzi na manowce..."

 Chociaż dalej byłam w nim... teksty

wylogowana_20 dodano: 8 czerwca 2016

"Chociaż dalej byłam w nim szaleńczo zakochana, z perspektywy czasu powinnam wiedzieć, że nasz związek był skazany na śmierć."

 Dla kobiet istnieje tylko jeden... teksty

wylogowana_20 dodano: 8 czerwca 2016

"Dla kobiet istnieje tylko jeden zestaw odzieżowy ważniejszy od ubioru na pierwszą randkę- strój na zerwanie." - Catherine Townsend "Przygoda na jedną noc"

  Życie nauczyło Cię wielu... teksty

wylogowana_20 dodano: 7 czerwca 2016

- Życie nauczyło Cię wielu rzeczy...- powiedziałam. - Nauczyło mnie, że możemy się uczyć nieustannie. Nauczyło mnie także, że zawsze można coś zmienić. - odrzekł. - Nawet jeśli wydaje się to niemożliwe..

 Potem przez następne miesiące... teksty

wylogowana_20 dodano: 7 czerwca 2016

"Potem przez następne miesiące wydawało mi się, że żyję za karę.. Nienawidziłem poranków- przypominały, że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myślami.. Ze snami było jakoś łatwiej.. Były tygodnie, że nie wychodziłem z łóżka..."

Poprzednia 1
2
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV