głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wyimaginowanax W końcu się poddajesz. Nie walczysz nie krzyczysz nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to co Cię otacza i nie potrafisz już zrozumieć o co było to zamie

wyimaginowanax

wyimaginowanax.moblo.pl
W końcu się poddajesz. Nie walczysz nie krzyczysz nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to co Cię otacza i nie potrafisz już zrozumieć o co było to zamieszani
W końcu się poddajesz. Nie walczysz... teksty

wyimaginowanax dodano: 17 maja 2013

W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to co Cię otacza i nie potrafisz już zrozumieć o co było to zamieszanie. Nie interesuję Cię już czy ktoś odejdzie albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko.

Co do życia to nie ma tu... teksty

wyimaginowanax dodano: 13 maja 2013

Co do życia to nie ma tu uniwersalnych porad...

Skłamałabym powiedziawszy że o nim... teksty

wyimaginowanax dodano: 13 maja 2013

Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie, a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasypiam i budzę się z jego imieniem na moich ustach. Często łapie się również na tym, że wypatruje jego twarzy w ulicznym tłumie, ale wiem że to nie możliwe żebym ją w nim znalazła. Ale nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie. Ciągle przyciskam twarz do brudnej szyby i moje oczy nadal są wilgotne kiedy 'przypadkiem' przejeżdżam obok miejsc gdzie spędzaliśmy razem czas. Najgorsze są drobiazgi, kiedy usłyszę piosenkę której słuchaliśmy, kiedy ktoś wymówi tytuł filmu o którym rozmawialiśmy. Kiedy poczuję zapach perfum, w które ubierałam się na nasze spotkania, kiedy gdzieś usłyszę jego imię. Ciągle bliskie i ukochane.

Szukam znaku który się okaże... teksty

wyimaginowanax dodano: 11 maja 2013

Szukam znaku który się okaże drogowskazem..

 Przez Ciebie  łamie wszelkie... teksty

wyimaginowanax dodano: 11 maja 2013

"Przez Ciebie, łamie wszelkie obietnice, które sobie postanowiłem"

nie miej do siebie żalu  że nie... teksty

wyimaginowanax dodano: 11 maja 2013

nie miej do siebie żalu, że nie potrafisz o nim zapomnieć. nie potrafisz, bo ten człowiek zbyt mocno odcisnął się na twojej duszy, nie potrafisz, bo musiałabyś zapomnieć najlepsze momenty swojego życia. nie płacz, nikt się na ciebie nie gniewa. nie zapominasz, bo nie możesz.

 Wiedziałaś co zrobić  żebym... teksty

wyimaginowanax dodano: 11 maja 2013

"Wiedziałaś co zrobić, żebym ciągle o Tobie myślał"

Moje życie zaczyna się tam  gdzie... teksty

wyimaginowanax dodano: 10 maja 2013

Moje życie zaczyna się tam, gdzie kończy się szczęście.

Zabawne   że w jednej osobie może... teksty

wyimaginowanax dodano: 10 maja 2013

Zabawne , że w jednej osobie może znajdować się wszystko to co daje Ci szczęście .

Nikt nie potrafi kłamać  nikt nie... teksty

wyimaginowanax dodano: 7 maja 2013

Nikt nie potrafi kłamać, nikt nie potrafi niczego ukryć, jeśli patrzy komuś prosto w oczy. A każda kobieta posiadająca choć odrobinę wrażliwości potrafi czytać z oczu zakochanego mężczyzny. Nawet jeśli przejawy tej miłości bywają czasem absurdalne.

To przerażające  jak łatwo i... teksty

wyimaginowanax dodano: 2 maja 2013

To przerażające, jak łatwo i szybko zaczynam czuć się samotna. Niby mam obok siebie przyjaciół i znajomych, ale w dni takie jak ten, czuję się po prostu pominięta, zapomniana. Nigdzie tak naprawdę nie przynależę, dla nikogo nie jestem numerem jeden, nikt nie myśli o mnie tuż po otworzeniu oczu i tuż przed ich zamknięciem. Może to we mnie tkwi jakiś problem? Może odtrącam od siebie ludzi? Może jestem już na tyle zniszczona od środka, że nikt nie widzi u mnie jakichkolwiek zalet. wiem, że jestem trudna, że mój charakter nie należy do najłatwiejszych, że denerwuję ludzi a moje nawyki są irytujące. Czasami sama najchętniej rzuciłabym to w cholerę i tak zwyczajnie skończyła ze sobą, ale nie umiem. Brakuje mi odwagi, wciąż tli się we mnie iskierka nadziei, że kiedyś ktoś zauważy w moich oczach to, co tak trudno dostrzec. naprawdę nie proszę o wiele. Odrobina akceptacji. Tylko tyle.

Musimy popełniać własne błędy.... teksty

wyimaginowanax dodano: 28 kwietnia 2013

Musimy popełniać własne błędy. Musimy sami się na nich uczyć, dopóki sami nie zrozumiemy, że wiedza jest lepsza niż domysły, że nawet najgorszy, najbardziej nieodwracalny błąd jest sto razy lepszy niż nie podjęcie próby.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV