głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
udaję małą dziewczynkę  która... teksty

wpromieniachslonca dodano: 15 września 2011

udaję małą dziewczynkę, która dumnie chodzi po świecie z papierosem w ustach, która nie myśli o miłości, nie jest zraniona, nigdy nie płacze i jest cały czas wesoła... udaję.

poznaj ciemne zakamarki swojej... teksty

wpromieniachslonca dodano: 13 września 2011

poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki . jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim . | Słoń. ♥

A gdybym mogła po raz ostatni Cię o... teksty

wpromieniachslonca dodano: 13 września 2011

A gdybym mogła po raz ostatni Cię o coś poprosić wybrała bym wspólny spacer . Nie koniecznie długi . Nie koniecznie pełen słów . Nie koniecznie w tym miejscy gdzie zawsze razem chodziliśmy . Obojętnie gdzie . a to wszystko tylko po to by zapamiętać Twój sposób poruszania się . to jak przecierasz zmarznięte dłonie . to jak układają Ci sie kąciki ust kiedy kończysz mówić . to jak mrużysz oczy kiedy wiatr zawieje nie co mocniej . to spojrzenie które rzucasz na mnie za każdym razem kiedy palne coś głupiego . ten uśmiech , który tak niesamowicie pokochało moje serce . ten ton głosu , który wielokrotnie doprowadzał moje ciało obłędu . a potem mógłbyś odejść z pewnością , że więcej się w Twoim życiu nie pojawię .

' bo to wcale nie jest takie łatwe.... teksty

wpromieniachslonca dodano: 11 września 2011

' bo to wcale nie jest takie łatwe. zapomnieć o kimś, kogo się kocha to jak zapomnieć jak ma się na imię. '

Żeby sprawdzić godzinę wyjmuję... teksty

wpromieniachslonca dodano: 6 września 2011

Żeby sprawdzić godzinę wyjmuję telefon, a za chwile znowu go wyjmuję, bo za pierwszym razem nawet na nią nie spojrzałam ; pp

Jeżeli dwoje ludzi decyduje się... teksty

wpromieniachslonca dodano: 4 września 2011

Jeżeli dwoje ludzi decyduje się być ze sobą to znaczy, że od tej pory nie liczy się już "ja" lecz "my", liczą się wspólne potrzeby, wspólne plany, wspólne marzenia, wszystko staje się jednością. Z dwóch ciał powstaje jedna dusza, jedno serce. I nieważne czy to jest pierwsza miłość, druga czy dziesiąta, zawsze należy traktować ją jako jedyną, wyjątkową i niepowtarzalną, a przede wszystkim ostatnią.

To niesamowite  że pojawiają się w... teksty

wpromieniachslonca dodano: 3 września 2011

To niesamowite, że pojawiają się w naszym życiu osoby, które potrafią przysłonić nam resztę świata. Osoby, które można porównać do powietrza,bez którego nie mamy szans na istnienie. A jeszcze bardziej fascynujący jest fakt, że własnie ta osoba, którą darzysz tak wielkim uczuciem,jest gotowa wskoczyć za Tobą w ogień i oddać Tobie swoją przyszłość. ♥

' Mamy wypowiadać prawdę  gdy inni... teksty

wpromieniachslonca dodano: 2 września 2011

' Mamy wypowiadać prawdę, gdy inni milczą. Wyrażać miłość i szacunek, gdy inni sieją nienawiść. Zamilknąć, gdy inni mówią. Modlić się, gdy inni przeklinają. Pomóc, gdy inni nie chcą tego czynić. Przebaczyć, gdy inni nie potrafią. Cieszyć się życiem, gdy inni je lekceważą. ' / ks. Jerzy Popiełuszko

Podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

wpromieniachslonca dodano: 2 września 2011

Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje. Podobno jest cholernie wrażliwa, łatwo ja zranić i zniechęcić. Romantyczka? Łatwo ją dostrzec w tłumie a czasem minąć w ogóle nie zauważając. Dla bliskich i przyjaciół jest w stanie zrobić prawie wszystko. Ma swoje zdanie, zasady i zazwyczaj twardo się ich trzyma. Zwykle szybko poznaje się na ludziach. Popełnia wiele błędów, często rani i potrafi sprawić przykrość Ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli. Zamyka się w pudełku marzeń, gdy jest jej źle. Każda łza, która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. Każda życiowa porażka ją wzmocniła. Potrafi być wredna i złośliwa. Buduje szczęście z małych radości. Szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie. Stara się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami jej nie wychodzi. Ma słomiany zapał do niektórych rzeczy. Czasem zachowuje się jak "dorosła" kobieta, częściej jak rozwydrzona, bezmyślna małolata.

wyobraź sobie  że życie jest grą... teksty

wpromieniachslonca dodano: 2 września 2011

wyobraź sobie, że życie jest grą, podczas której żonglujesz pięcioma piłeczkami . są to: praca, rodzina, zdrowie przyjaciele i uczciwość . przez cały czas starasz się utrzymać je wszystkie w powietrzu . nagle pewnego dnia dochodzisz do wniosku, że praca to piłka z gumy . nawet jeżeli ją upuścisz, odbije się i wróci . pozostałe cztery - rodzina, zdrowie, przyjaciele i uczciwość - zostały wykonane ze szkła .gdy któraś z nich upadnie, nieodwracalnie porysuje się, pęknie lub,co gorsza, może się nawet rozbić .

Nie smuć się  po prostu przyjdź  o... teksty

wpromieniachslonca dodano: 1 września 2011

Nie smuć się, po prostu przyjdź, o każdej porze dnia, kiedy tylko chcesz, wszystko co musisz zrobić, to do mnie zadzwonić, a ja będę przy Tobie, bo nie ma rzeczy nie do zrobienia. Jeśli ogarnie Cie smutek, ja zrozumiem, jeśli potrzebujesz czyjegoś ramienia do wypłakania, postaram się, żeby to było moje.

Wiesz kim jest przyjaciel . ? kimś... teksty

wpromieniachslonca dodano: 1 września 2011

Wiesz kim jest przyjaciel . ? kimś kto potrafi wytrzymywać z Tobą 24 h a mimo to jest mu mało, ktoś kto wie o Tobie wszystko a mimo to siedzi obok i Cię kocha..ktoś kto jak zobaczy Cię z płaczem pierwsze słowa jakie powie to ' kogo mam zjebać ? ' ... ktoś kto o 3 rano podniesie słuchawkę i będzie słuchać jak przeklinasz cały świat i Ci przytakiwać.. to ktoś dzięki komu się żyje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV