głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whitedove miałeś rację znalazłam kogoś lepszego P Napisałeś na chodniku Kocham Cię drukowanymi literami żeby było wyraźniej. Byłam wybrana... do pierwszego deszczu... wie

whitedove

whitedove.moblo.pl
miałeś rację znalazłam kogoś lepszego P
miałeś rację  znalazłam kogoś... teksty

whitedove dodano: 26 lipca 2010

miałeś rację - znalazłam kogoś lepszego ;P

Napisałeś na chodniku Kocham Cię... teksty

whitedove dodano: 26 lipca 2010

Napisałeś na chodniku "Kocham Cię" - drukowanymi literami, żeby było wyraźniej. Byłam wybrana... do pierwszego deszczu...

wierzysz w miłość od pierwszego... teksty

whitedove dodano: 26 lipca 2010

wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, czy mam przejść obok Ciebie jeszcze raz? ;>

Miło byłoby marznąć na deszczu z... teksty

whitedove dodano: 26 lipca 2010

Miło byłoby marznąć na deszczu z Nim. Stać bez parasola. Przemoknięte ubrania. Włosy, przylepiające się do twarzy. Stać tam i marznąć. Marznąć i stać. Ona ukryłaby twarz w jego szyi, a on opatuliłby ją ramionami, przytulając mocniej do siebie. Położyłby swój podbródek na jej głowie i szeptał, że nie musi się już niczego bać.

 miłych snów śnij o mnie.... teksty

whitedove dodano: 26 lipca 2010

- miłych snów, śnij o mnie. - zdecyduj sie. xd

On? Po prostu uczynił mnie... teksty

whitedove dodano: 26 lipca 2010

On? Po prostu uczynił mnie piękniejszą. I wiesz, że nie chodzi mi o wygląd. Inni, którzy zabiegali o moje względy chcieli od razu odkryć wszystkie karty. Poukładać puzzle i prosić o rękę. On tego nie robi. Zadaje pytania, których nikt inny nigdy mi nie zadał. Jego w istocie interesuje to co myślę, mówię, robię, dokąd idę. Kiedy czytam książkę, on chce wiedzieć co czuję po pierwszym rozdziale. Co mi się nie podobało… Co bym zmieniła… Kiedy płaczę nie próbuje mnie rozśmieszyć. Po prostu jest. Tak samo, gdy jestem smutna. Robi mi herbatę, siada naprzeciw mnie po turecku i wpatruję się we mnie tymi swoimi niebieskimi oczami. Polubiłam jego obecność. Stał się częścią tego mojego chaosu w którym żyję.

 jesteś piękna.  a Ty pijany.... teksty

whitedove dodano: 26 lipca 2010

-jesteś piękna. - a Ty pijany. - już dawno nie jestem pijany, a Ty nadal piękna. ;]

Miłość jest kombinacją podziwu... teksty

whitedove dodano: 26 lipca 2010

Miłość jest kombinacją podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma co robić szumu. Jeśli dwa, to może nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. A jeśli już wszystkie trzy, to śmierć nie jest potrzebna. Trafiłeś do nieba za życia.

 Kocham cię jak stąd do księżyca... teksty

whitedove dodano: 26 lipca 2010

-Kocham cię jak stąd do księżyca - wyszeptała i zamknęła oczy. -Ach, to daleko - przyznał. -To bardzo daleko, ale to bardzo daleko. - Pochyliła się nad nim i pocałowała go na dobranoc. On położył się bardzo blisko, tuż obok, i wyszeptał z uśmiechem: -A ja ciebie kocham jak stąd do księżyca ... ... I Z POWROTEM.

Najbardziej lubię gdy opiera mi się... teksty

whitedove dodano: 26 lipca 2010

Najbardziej lubię gdy opiera mi się o kark. Wtedy czuję jego oddech, dreszcz przeszywający mnie po całym ciele. Czas, który ucieka. Czas który się zatrzymał tylko dla nas obojga. Usta szukające siebie, oczy szukające miłości. Obawiam się , że ta chwila może prysnąć jak bańka mydlana. Nie odważam się oddychać, błagam, by trwało to wiecznie.

Jest 6749587428282 ludzi na świecie.... teksty

whitedove dodano: 26 lipca 2010

Jest 6749587428282 ludzi na świecie. Szczęśliwy numerku, CHODŹ DO MNIE.

ojjj tak ciężko jest s ale tacy ludzie sa gdzies rozstawieni po swiecie dlatego trzeba szukac : tyle ze czasem po tym jak osoba ktora myslales ze jest twoim 'przyjacielem' cie oszuka to ciezko znow zaufac..   teksty whitedove dodał komentarz: ojjj tak ciężko jest ;s ale tacy ludzie sa, gdzies rozstawieni po swiecie, dlatego trzeba szukac :) tyle, ze czasem po tym jak osoba ktora myslales ze jest twoim 'przyjacielem' cie oszuka to ciezko znow zaufac.. ;) do wpisu 26 lipca 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV