głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whitedove co ze mną nie tak? ludzie przychodzą do mnie ze swoimi miłosnymi problemami ja im pomagam są szczęśliwi. żyją sobie jak w tej cholernej bajce z disneyowskiej wy

whitedove

whitedove.moblo.pl
co ze mną nie tak? ludzie przychodzą do mnie ze swoimi miłosnymi problemami ja im pomagam są szczęśliwi. żyją sobie jak w tej cholernej bajce z disneyowskiej wytwórn
co ze mną nie tak? ludzie... teksty

whitedove dodano: 25 sierpnia 2010

co ze mną nie tak? ludzie przychodzą do mnie ze swoimi miłosnymi problemami, ja im pomagam - są szczęśliwi. żyją sobie jak w tej cholernej bajce z disneyowskiej wytwórni - długo i szczęśliwie. rzecz jasna. a kiedy ja mam swoje miłosne rozterki, nikt mi nie pomaga, bo jestem tą 'mistrzowską swatką' która na pewno sobie poradzi, i będzie żyć za siedmioma górami ze swoim wymarzonym księciem.. szkoda, bo nie potrafię. / for SYLWIA77011 mam nadzieję, że chociaż troszkę Ci się spodoba ;) ale nie mam ostatnio weny :-*

cudne!    teksty whitedove dodał komentarz: cudne! ;) do wpisu 25 sierpnia 2010
dziękuję :   teksty whitedove dodał komentarz: dziękuję :-* do wpisu 25 sierpnia 2010
Przytulałeś mnie tak czule.... teksty

whitedove dodano: 25 sierpnia 2010

Przytulałeś mnie tak czule. Mówiłeś, że mnie kochasz. Łaskotałeś. Układałeś nieogarnięte kosmyki włosów. Byłeś taki delikatny. Dbałeś o mnie, chroniłeś. Muszę przyznać - umiesz udawać jak nikt. Boli, że to była tylko zabawa, sposób na zabicie nudy. Boli cholernie.

Najtrudniej było mi się opanować... teksty

whitedove dodano: 25 sierpnia 2010

Najtrudniej było mi się opanować, gdy na pożegnanie całowałeś mnie w policzek.

Faceci to po prostu idioci. kiedy ich... teksty

whitedove dodano: 25 sierpnia 2010

Faceci to po prostu idioci. kiedy ich nie chcemy latają za nami, kupują kwiaty wydają miliony na sms'y. Potem szaleją z radości, że nas zdobyli i na końcu kiedy zależy nam na nich najbardziej na świecie zostawiają i cieszą się z naszego cierpienia. A kiedy na nowo jesteśmy szczęśliwe, zapomniałyśmy oni znowu się pojawiają ze łzami w oczach i wymówkami typu; zrozumiałem co straciłem. I weź ich tu traktuj poważnie.

Codziennie robię makijaż  układam... teksty

whitedove dodano: 25 sierpnia 2010

Codziennie robię makijaż, układam włosy, przybieram swój najpiękniejszy uśmiech, staram się wyglądać idealnie. Czemu ? Ponieważ próbuję przekonać świat i samą siebie, że bez Ciebie też jestem szczęśliwa.

Przecież wiedziałeś jak trudno... teksty

whitedove dodano: 25 sierpnia 2010

Przecież wiedziałeś jak trudno zdobyć moje zaufanie, a mimo to starałeś się. W końcu się w Tobie zakochałam, zaufałam. A teraz wszystko co osiągnąłeś burzysz bezceremonialnie w jednym momencie. Czasem mam wrażenie, że to wszystko było po to, bym cierpiała jeszcze bardziej.

Każdego dnia upajała się nadzieją... teksty

whitedove dodano: 25 sierpnia 2010

Każdego dnia upajała się nadzieją, że gdzieś Go zobaczy. Ubierała jego ulubione bluzki i buty, tylko po to, bo może akurat Go spotka i pokocha ją na nowo.

Podczas każdego tańca  któremu... teksty

whitedove dodano: 25 sierpnia 2010

Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce..

Wołał ją do siebie szeptem... teksty

whitedove dodano: 25 sierpnia 2010

Wołał ją do siebie szeptem, przyciągał uśmiechem, a kiedy złapał ją już za rękę, po kilku minutach stwierdził, że nie jest jego warta, niszcząc doszczętnie jej życie.

poddała się   ale w tym wypadku... teksty

whitedove dodano: 25 sierpnia 2010

poddała się, ale w tym wypadku wygrała więcej niż przegrała.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV