głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whitedove Psychicznie chora nienormalnie zakochana.. Każdej nocy jest ktoś kto myśli o tobie zanim zaśnie. “..Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami

whitedove

whitedove.moblo.pl
Psychicznie chora nienormalnie zakochana..
Psychicznie chora  nienormalnie... teksty

whitedove dodano: 1 listopada 2010

Psychicznie chora, nienormalnie zakochana..

Każdej nocy jest ktoś  kto myśli o... teksty

whitedove dodano: 1 listopada 2010

Każdej nocy jest ktoś, kto myśli o tobie, zanim zaśnie.

“..Skłamałabym powiedziawszy że... teksty

whitedove dodano: 1 listopada 2010

“..Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie, a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasypiam i budzę się z jego imieniem na moich ustach. Często łapie się również na tym, że wypatruje jego twarzy w ulicznym tłumie, ale wiem że to nie możliwe żebym ją w nim znalazła. Ale nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie. Ciągle przyciskam twarz do brudnej szyby i moje oczy nadal są wilgotne kiedy 'przypadkiem' przejeżdżam obok miejsc gdzie spędzaliśmy razem czas. Najgorsze są drobiazgi, kiedy usłyszę piosenkę której słuchaliśmy, kiedy ktoś wymówi tytuł filmu o którym rozmawialiśmy. Kiedy poczuję zapach perfum, w które ubierałam się na nasze spotkania, kiedy gdzieś usłyszę jego imię. Ciągle bliskie i ukochane.”

Wystarczy kilka słów i świat... teksty

whitedove dodano: 1 listopada 2010

Wystarczy kilka słów i świat wydaje się piękniejszy..

“..To co że pamiętam dokładnie... teksty

whitedove dodano: 1 listopada 2010

“..To co że pamiętam dokładnie zapach jego bluzy, kształt jego ust i jego czułe ramiona... Tego się nie zapomina nawet po latach... Pamiętam nawet zapach powietrza... I pierwsze twoje kocham...”

“..Bez cierpienia nie rozumie się... teksty

whitedove dodano: 1 listopada 2010

“..Bez cierpienia nie rozumie się szczęścia.”

Jednym spojrzeniem ocieplasz moje... teksty

whitedove dodano: 1 listopada 2010

Jednym spojrzeniem ocieplasz moje uczucia i topisz moją rzeczywistość.

więc mów szeptem  szeptem się nie... teksty

whitedove dodano: 1 listopada 2010

więc mów szeptem, szeptem się nie kłamie .

“ Nie przyzwyczajaj się do mnie .... teksty

whitedove dodano: 1 listopada 2010

“ Nie przyzwyczajaj się do mnie . Nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj, ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty, zapominaj, jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę . Nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju uciekać ...”

“..Spojrzała na niego ujmująco... teksty

whitedove dodano: 1 listopada 2010

“..Spojrzała na niego ujmująco, jak Królewna Śnieżka, tyle że jadąca na kokainie.”

  Nie chce nocą i dniem siedzieć na... teksty

whitedove dodano: 1 listopada 2010

" Nie chce nocą i dniem siedzieć na gg, by mieć nadzieję, że może akurat się odezwie. Nie chcę co dziesięć minut sprawdzać telefonu, bo może akurat napisał .Nie chcę za każdym razem wychodząc ze szkoły rozglądać się we wszystkie strony, bo może on akurat tam stoi. Nie chcę idąc przez miasto trzymać non stop uniesioną głowę, bo może akurat skończyło Ci się kakao i postanowiłeś iść do tego sklepu, obok którego właśnie przechodzę. Nie chcę , to boli. "

“ I nigdy nie mów  że kochasz... teksty

whitedove dodano: 1 listopada 2010

“ I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię, bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne, jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". Proszę Cię, nie kłam. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV