głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whitedove nie wiem czemu moje serce ma ciche dni. czasami trudno uwierzyć że odchodzi od nas ktoś kto jest dla nas wszystkim. zakochujesz się ze wzajemnością bądź bez. al

whitedove

whitedove.moblo.pl
nie wiem czemu moje serce ma ciche dni.
nie wiem  czemu moje serce ma ciche dni. teksty

whitedove dodano: 6 listopada 2010

nie wiem, czemu moje serce ma ciche dni.

czasami trudno uwierzyć  że... teksty

whitedove dodano: 6 listopada 2010

czasami trudno uwierzyć, że odchodzi od nas ktoś, kto jest dla nas wszystkim.

zakochujesz się ze wzajemnością... teksty

whitedove dodano: 6 listopada 2010

zakochujesz się ze wzajemnością bądź bez. albo jesteś nieszczęśliwa od samego początku albo łudzisz się, że jesteś przez pewien okres czasu. świata poza nim nie widzisz. robisz dla niego wszystko, będąc na każde zawołanie - wkońcu Go kochasz, a miłość wymaga poświęceń. łudzisz się, że będziesz szczęśliwa do końca życia, planując ze swoim wybrankiem ślub. nadchodzi dzień, kiedy okazuje się skończonym dupkiem jak każdy poprzedni. zostawia Cię, a Ty w ramach desperacji cierpisz na bezsenność a opuchnięte oczy i rozmazany tusz, są standardem. w końcu nadchodzi moment, kiedy zaczynasz się zbierać wmawiając sobie, że po prostu nie jest Ciebie wart. starasz się posklejać swoją podświadomość w całość. jesteś gotowa, aby się uśmiechnąć bo zapomniałaś o szczęściu które Ci odebrano. zaczyna Cię na nowo interesować sukienka którą masz na sobie i Twoje włosy podczas wiatru. i co wtedy? On zjawia się ponownie, a sielanka zaczyna się na nowo. nie potrafisz się mu oprzeć, mając świadomość konsekwencji.

nie  wcale mi na tobie nie zależy.... teksty

whitedove dodano: 6 listopada 2010

nie, wcale mi na tobie nie zależy. tylko cholera, po prostu moje serce lepi się do twojego.

Bywają takie dni i noce  które... teksty

whitedove dodano: 6 listopada 2010

Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywają takie rozmowy,(...) które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy sie na nie przygotować. Czyhają gdzieś na nas, zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności..

Nadzieję zostawiam na jutro. teksty

whitedove dodano: 6 listopada 2010

Nadzieję zostawiam na jutro.

poniedziałek to taki dzień kiedy... teksty

whitedove dodano: 6 listopada 2010

poniedziałek to taki dzień kiedy wszystko robię i nie mam czasu nawet by siąść i przemyśleć sobie czy to co robię ma w ogóle jakikolwiek sens...

brakuje mi tych Twoich sms ow. Zawsze... teksty

whitedove dodano: 6 listopada 2010

brakuje mi tych Twoich sms-ow. Zawsze kiedy je czytałam budziły się w moim brzuchu wszystkie motyle, a przecież nic w nich nie było takiego. Mam je nadal, ale dziś już wywołują tylko smutek i ból brzucha jakby wszystkie motyle umierały w jednej chwili.

Czasami mi się wydaje  że mogę bez... teksty

whitedove dodano: 6 listopada 2010

Czasami mi się wydaje, że mogę bez niego istnieć. Że wcale o tym nie myślę i niczego mi nie brakuje. I że to wcale nie jest istnienie połowiczne, niepełne, wybrakowane jak popsuty przedmiot. Chodzę, mówię, śmieję się, czytam, bawię się, myślę. Ale to nie tak. Zawsze przychodzi moment, w którym coś mnie nagle uderza, że mało nie zwala mnie z nóg. Jakaś porażająca, nagła świadomość niepełności, niekompletności, pustki. Jakbym otworzyła drzwi, za którymi nic nie ma.

'Odniosło to przeciwny skutek:... teksty

whitedove dodano: 6 listopada 2010

'Odniosło to przeciwny skutek: podbił moje serce pierwszy mężczyzna, który spojrzał na mnie inaczej. Na szczęście nie poprosiłam go o numer telefonu, nie wiem, gdzie mieszka, mogę go stracić, nie czując się winna, że przepuściłam okazję. A nawet jeśli tak jest, jeśli już go straciłam, zyskałam jeden dzień szczęścia. Świat jest, jaki jest, i każdy dzień szczęścia graniczy niemal z cudem. '

Bo w życiu jest jak z pogodą...... teksty

whitedove dodano: 6 listopada 2010

Bo w życiu jest jak z pogodą... Wydaje Ci się,że istnieje ktoś komu na Tobie zależy. I niezależnie od tego czy będzie padał deszcz czy będzie świeciło słońce,ciągle przy Tobie będzie. Lato,wiosna,jesień,zima - przetrwaliście wszystkie mrozy, wszystkie upały,najgorsze śniegi,ulewne deszcze i uznajesz że skoro daliście radę w takich trudnych sytuacjach nic was nie zaskoczy,a tu proszę. . . Przeżywając 'burzę z piorunami' w swojej duszy, powiewa mały,wiosenny wietrzyk i Twoje 'prywatne słoneczko' odchodzi, zostawia Cię samą z wyrzutami jakie Ci napisało w kilkuczęściowym sms'ie. Na Twoje problemy,zmartwienia,trud ne wybory leje bardziej niż największy jesienny deszcz. I wtedy uświadamiasz sobie,jak bardzo się pomyliłaś i jaki świat jest niepewny,fałszywy - niczym pogodynka zapowiadająca pogodę w sierpniu na przyszłą zimę.

  wiem  że Ci ciężko  ale... teksty

whitedove dodano: 6 listopada 2010

- wiem, że Ci ciężko, ale będzie.. - .. dobrze? jak ma być dobrze, skoro tak nagle straciłam większe pół mojego serca? - rozumiem Cię, ale przecież dasz.. - .. radę? wolałabym sobie dawać radę z problemami w związku. - to co mam Ci powiedzieć? - nic. jeśli chcesz zrobić coś, co mi pomoże, zwróć mi go.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV