 |
whitedove.moblo.pl
Nie wiązałam z nim jakiś szczególnych nadziei. Wiedziałam że mamy inny charakter sposób spędzania wolnego czasu inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie ser
|
|
 |
Nie wiązałam z nim jakiś szczególnych nadziei. Wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do jego obecności w swoim życiu, wiele się od Niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno, bo wiem, że już nigdy nie zobaczę jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi go brakuje, tak po prostu.
|
|
 |
po częsci chce sie zmienic.
|
|
 |
Ufam . Być może to wada .
|
|
 |
Tysiące łez i wrzasków i kłotni i nieprzespanych nocy. Miliony wieczórów spędzonych samotnie przy tanim winie i paczce fajek. Setki przesłuchanych piosenek o nieszczęśliwej miłości i upodabniania się z jej głownymi bohaterami. Dziesiątki zerwań i oczekiwań w niepokoju czy nasze drogi jednak się zejdą. I jedna rzecz, jedna myśl, jedno bicie serca które zawsze kierowało nasze życie ponownie na jedną drogę. Najważniejsze, że przetrwaliśmy prawda?
|
|
 |
' i jeszcze z 20 razy pomyśli , czy powiedzieć prawdę i na końcu stwierdzi , że straciła już wszelkie szanse ..
|
|
 |
proszę pamiętaj , że ja czekam .
|
|
 |
nie kochasz mnie , teraz wiem .
|
|
 |
między zauroczeniem, zakochaniem, a miłością, gdzieś.
|
|
 |
i tak wierze w najmniej realne zakończenie.
|
|
 |
że wiesz.
że chcesz.
że tęsknisz.
|
|
 |
NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAPISZ!!!!!!! proszę.
|
|
 |
i siedząc dzisiaj z moją czteroletnią siostrą, dowiedziałam się o tobie więcej, choć ona, taka mała nigdy nie miała z tobą styczności. potrafiła nazwać cię pajacem, bo " dobze wies, że dziefcynka tenskni " . / malynoowa.
|
|
|
|