głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whitedove Jem truskawki.. czytam miłosne opisy... aż w pewnym momencie patrzę na truskawkę i Ona coraz bardziej przypomina serce... to chyba znak że jednak Ci na mnie zal

whitedove

whitedove.moblo.pl
Jem truskawki.. czytam miłosne opisy... aż w pewnym momencie patrzę na truskawkę i Ona coraz bardziej przypomina serce... to chyba znak że jednak Ci na mnie zależy .
Jem truskawki.. czytam miłosne... teksty

whitedove dodano: 4 lipca 2011

Jem truskawki.. czytam miłosne opisy... aż w pewnym momencie patrzę na truskawkę i Ona coraz bardziej przypomina serce... to chyba znak , że jednak Ci na mnie zależy .

Ktoś na pewno chciałby Cię teraz... teksty

whitedove dodano: 4 lipca 2011

Ktoś na pewno chciałby Cię teraz przytulić, nawet jeżeli jest na drugim końcu świata.

Idąc ulicą zobaczyłam pewną... teksty

whitedove dodano: 4 lipca 2011

Idąc ulicą zobaczyłam pewną dziewczynę, która wyszła na spacer ze swoim kundelkiem. Ubrana była zwyczajnie nie miała markowych ubrań, tony pudru na twarzy, paznokci na 5 cm. Ona była inna, niż laski które spotykam codziennie. Inna - bo szczęsliwa z tego co ma. Po mimo tego że mieszkała w małym mieszkaniu w bloku. Nie ogladała się za chłopakami.. wystarczył jej ukochany kundelek Takie osoby to wzór do naśladowania.

Podobno nic nie dzieje się... teksty

whitedove dodano: 4 lipca 2011

Podobno nic nie dzieje się przypadkiem. Podobno Bóg stawiając na naszej drodze życia jakąś osobę ma w tym konkretny i określony cel. Zastanawiam się dlaczego zderzył nasze dwa światy... I nie znajduję wytłumaczenia. Chciał żebym nikomu już nigdy nie zaufała?

Może za kilka lat miniemy się na... teksty

whitedove dodano: 4 lipca 2011

Może za kilka lat miniemy się na chodniku, a nawet nie będziemy wiedzieć, a może będzie tak, że się do siebie uśmiechniemy, spojrzymy na siebie ze zdziwieniem i po chwili pójdziemy dalej, jakby nic się nigdy nie stało. Może być też tak, że wpadniemy w sobie w ramiona i odnajdziemy gdzieś to szczęście, którego szukamy. Może będziemy sobie obojętni. Może nie będzie już któregoś z nas. Może zapomnimy. Może będziemy mieć się cały czas w głowach. Chęć odnalezienia pozostanie w nas gdzieś. Może być tak, że poznamy się na nowo kiedyś, gdzieś i pokochamy. Może...

Jego oczy  jego bluza  jego mina gdy... teksty

whitedove dodano: 4 lipca 2011

Jego oczy, jego bluza, jego mina gdy mnie widzi, jego głos wyłapywany z tłumu, jego zapach, jego uśmiech, jego urok i ja miotająca się pomiędzy strachem przed odrzuceniem, a wizją bajecznego szczęścia.

Człowiek jest wielki  nie przez to... teksty

whitedove dodano: 4 lipca 2011

Człowiek jest wielki, nie przez to, co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.

.Dobrze  że nie widzisz moich... teksty

whitedove dodano: 4 lipca 2011

.Dobrze, że nie widzisz moich reakcji gdy widzę na pulpicie mrugającą kopertę, a jeszcze lepiej, że nie widzisz tego jak nagle nogi się pode mną uginają, oczy dostają zeza rozbieżnego, a ręce trzęsą się jak u kobiety po siedemdziesiątce, a to wszystko tylko dlatego bo widzę, że ta wiadomość jest od ciebie .

Teraz  w tej chwili  Ktoś jest... teksty

whitedove dodano: 4 lipca 2011

Teraz, w tej chwili, Ktoś jest bardzo dumny z Ciebie. Ktoś myśli o Tobie. Ktoś troszczy się o Ciebie. Ktoś tęskni za Tobą. Ktoś chce z Tobą pozozmawiać. Ktoś chce z Tobą być. Ktoś chce trzymać Cię za ręke. Ktoś chce żebyś był szczęśliwy. Ktoś chce przytulić Cię. Ktoś kocha Cię. Ktoś podziwia Twoją siłe. Ktoś myśli o Tobie i uśmiecha się. Ktoś chce śmiać sie z Tobą na temat dawnych czasów. Ktoś wie, że Twoja miłość jest bezwarunkowa. Ktoś chce powiedzieć, jak bardzo zależy mu na Tobie. Ktoś chce zatrzymać czas z Twojego powodu. Ktoś słyszy piosenke, która przypomina mu o Tobie. Ktoś jest zadowolony, że jesteś jego jedyną, prawdziwą miłością. Ktoś jest tutaj tylko dla Ciebie. Ktoś chce być obok Ciebie.

uwielbiała gdy się przed nią... teksty

whitedove dodano: 4 lipca 2011

uwielbiała gdy się przed nią popisywał, jednocześnie zgrywając skończonego idiotę, ale mimo wszystko było to słodkie, bo robił to dla niej, tylko dla niej ...

Dziś przechodząc przez park... teksty

whitedove dodano: 4 lipca 2011

Dziś przechodząc przez park, zobaczyłam parę staruszków. Na ich twarzy obok zmarszczek widniał delikatny uśmiech, spoglądali czule w swoje oczy a ich dłonie splątane były węzłem wieloletniej miłości. Patrząc na nich zatrzymałam się, a z moich oczu spłynęły łzy, nie wiem jak długo stałam przyglądając im się z zazdrością i uwielbieniem. Jak ostatnia desperatka stałam w środku kałuży i ryczałam jak dziecko, które patrzy na to co jest dla niego nieosiągalne. Dla mnie była to miłość.

dokładnie!! teksty whitedove dodał komentarz: dokładnie!! do wpisu 3 lipca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV