głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whitedove On nawet nie wyobraża sobie jak ja cholernie za nim tęsknię. Jak każdej nocy leżę z telefonem w dłoni czekając na głupi znak że jednak kocha że tęskni że żałuje

whitedove

whitedove.moblo.pl
On nawet nie wyobraża sobie jak ja cholernie za nim tęsknię. Jak każdej nocy leżę z telefonem w dłoni czekając na głupi znak że jednak kocha że tęskni że żałuje. Twar
On nawet nie wyobraża sobie  jak ja... teksty

whitedove dodano: 28 lipca 2011

On nawet nie wyobraża sobie, jak ja cholernie za nim tęsknię. Jak każdej nocy leżę z telefonem w dłoni czekając na głupi znak, że jednak kocha, że tęskni, że żałuje. Twarz nakrywam poduszką, która tak idealnie chłonie łzy i zagłusza mój płacz. Serce boli, a za oknem budzi się nowy dzień.. Co z tego skoro ja nie mam ochoty go przeżyć?

szybko ci sie znudziłam.. teksty

whitedove dodano: 28 lipca 2011

szybko ci sie znudziłam..

Bo bez Ciebie moje życie składa... teksty

whitedove dodano: 28 lipca 2011

Bo bez Ciebie moje życie składa się z czekania.

I tak siedzisz  w głowie kompletny... teksty

whitedove dodano: 27 lipca 2011

I tak siedzisz, w głowie kompletny mętlik, i zastanawiasz się co jeszcze się spierdoli, ale gdy oni pytają co się dzieje to odpowiadasz to kretyńskie " wszystko jest ok"..

obmyślam tysięczny powód  dla... teksty

whitedove dodano: 27 lipca 2011

obmyślam tysięczny powód, dla którego powinnam o Tobie zapomnieć. jednak żaden z nich nie jest w stanie przeważyć tego jednego, który każe mi o Tobie pamiętać. wiesz jaki to powód? miłość, czyli te uczucie dla Ciebie zupełnie obce.

Więc mimo wszystko uwielbiam z Tobą... teksty

whitedove dodano: 27 lipca 2011

Więc mimo wszystko uwielbiam z Tobą rozmawiać, uwielbiam uśmiechać się do monitora jak głupia, kiedy piszesz coś zabawnego pomimo, że Ty tego nie widzisz. Wiesz, to chyba znak, że cholernie mi na Tobie zależy.

Co by było gdyby... ? Tak  zawsze... teksty

whitedove dodano: 27 lipca 2011

Co by było gdyby... ? Tak, zawsze zadaję sobie to pytanie widząc ciebie. Wyobrażam sobie wtedy nas całujących się w parku, nas rozmawiających o szkole, problemach z rodzicami, nas, którzy są w sobie okropnie zakochani...

I to nasze wczorajsze  zupełnie... teksty

whitedove dodano: 27 lipca 2011

I to nasze wczorajsze, zupełnie przypadkowe spojrzenie na siebie. niby nic nie znaczyło, lecz dałeś mi do zrozumienia, że jeszcze o mnie myślisz.

Pamiętam słowa  które zabolały... teksty

whitedove dodano: 27 lipca 2011

Pamiętam słowa, które zabolały mnie tak strasznie . Co czułam ? Nie pytaj , nieważne .

Szczerze mówiąc  jestem cholernie... teksty

whitedove dodano: 27 lipca 2011

Szczerze mówiąc, jestem cholernie ciekawa czy Tobie na mnie zależy... Czy myślisz o mnie tak samo intensywnie jak ja o tobie i czy dla mnie w ogóle jest miejsce w twoim świecie?

Tak wiele rzeczy powinnam Ci... teksty

whitedove dodano: 27 lipca 2011

Tak wiele rzeczy powinnam Ci powiedzieć. Wyliczyć, ile to razy o Tobie śniłam i ile razy nie mogłam przez Ciebie zasnąć. Udowodnić Ci, że mam uśmiech przeznaczony tylko dla Ciebie.. i spojrzenie też takie mam.

Od kilku tygodni udaję  że Cię nie... teksty

whitedove dodano: 27 lipca 2011

Od kilku tygodni udaję, że Cię nie znam. Że jesteś mi totalnie obojętny. Że nie obchodzi mnie, jaką masz na sobie koszulkę, z kim się pokłóciłeś, albo dla kogo są buziaczki w Twoim opisie. Udaję, że Cię nie kocham. Udaję..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV