 |
wchujutomam.moblo.pl
powiedz mi kurwa czemu nienawidzisz mnie ja jestem wariatem wariat rozpierdoli Cie . dresy ! dresy ! dresy ! ♥
|
|
 |
powiedz mi kurwa czemu nienawidzisz mnie, ja jestem wariatem, wariat rozpierdoli Cie . / dresy ! dresy ! dresy ! ♥
|
|
 |
słyszałam ze jesteś mym wrogiem i ze życzysz mi źle ,wiec ja tez źle życzę Tobie .
|
|
 |
Zjebałeś, gdy się odbić miałeś szansę .
|
|
 |
piję kawę. palę szlugi i czasami po prostu żyje. poza tym staram się ogarnąć to coraz bardziej pojebane człowieczeństwo. zdarza się, że jaram się zwykłą gwiazdką przy dwukropku. a gdy mówię 'zróbcie hałas' to wszyscy kurwa krzyczą .
|
|
 |
choć byś się starał w chuj czasem to wszystko na nic .
|
|
 |
Jestem bogaty już nie musisz się mnie wstydzić. Wszystko co robię robię dla Ciebie. Wszystko co we mnie wyjątkowe zawdzięczam Tobie . / Wielkie nadzieje . ♥
|
|
 |
Proszę dać mi dłoń, wie pani, co to jest? to moje serce.. jest złamane. Czuje to pani ? / Wielkie nadzieje . ♥
|
|
 |
Mogłabym uczynić Cię szczęśliwym, sprawić, że Twoje marzenia się spełnią, nie ma niczego, czego nie mogłabym zrobić, pójdę na koniec świata dla Ciebie, byś poczuł moją miłość .
|
|
 |
I had no idea of the state we were in . - Nie mam pojęcia w jakim stanie teraz jesteśmy .
|
|
 |
Nevermind, I'll find someone like you, I wish nothing but the best for you, too . - Mniejsza o to,
znajdę kogoś takiego jak Ty, i Tobie też nie życzę niczego innego jak tego co najlepsze .
|
|
|
|