głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
unloved_ tobie wystarczył jeden dzień aby zapomniec . zapomniec wszystko co nas łączyło . wymazałeś mnie z pamięci tak jak gumka ołówek . jak korektor długopis . zapomni

unloved_

unloved_.moblo.pl
tobie wystarczył jeden dzień aby zapomniec . zapomniec wszystko co nas łączyło . wymazałeś mnie z pamięci tak jak gumka ołówek . jak korektor długopis . zapomniałeś .
tobie wystarczył jeden dzień aby... teksty

unloved_ dodano: 27 sierpnia 2013

tobie wystarczył jeden dzień aby zapomniec . zapomniec wszystko co nas łączyło . wymazałeś mnie z pamięci tak jak gumka ołówek . jak korektor długopis . zapomniałeś . ty potrafisz . kurwa mać.

Ty nie wiesz jak to jest wstawać... teksty

unloved_ dodano: 27 sierpnia 2013

Ty nie wiesz jak to jest wstawać rano i zastanawiać się czy dziś do mnie napiszesz czy się do mnie odezwiesz. Nie wiesz jak kto jest kłaść się spać ze łzami w oczach bo znowu nie było żadnej wiadomości i żadnego słowa.

takich oczu się nie zapomina.. teksty

unloved_ dodano: 27 sierpnia 2013

takich oczu się nie zapomina..

wiesz jak to jest  kiedy ukochana... teksty

unloved_ dodano: 27 sierpnia 2013

wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest, kiedy wracają... c do domu, masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? nie wiesz? to proszę nie pierdol mi o tym, że czas leczy rany.. no, kurwa...

w jego urodziny  podeszła do niego... teksty

unloved_ dodano: 27 sierpnia 2013

w jego urodziny, podeszła do niego wyrzucając z siebie potok słów. - życzę Ci, żebyś w końcu zauważył, jak bardzo Cię kocham - nie patrzyła mu w oczy. ujął ją pod brodę i zmusił do spojrzenia. - nawzajem - wyszeptał.

Chciałabym móc tak po prostu  bez... teksty

unloved_ dodano: 27 sierpnia 2013

Chciałabym móc tak po prostu, bez zastanowienia zadzwonić. Powiedzieć, tak zwyczajnie, że tęsknię. Wyznać, że chciałabym być teraz przy Tobie. Uświadomić Ci, co czuję.

Czas do przodu leci życie zmienia... teksty

unloved_ dodano: 26 sierpnia 2013

Czas do przodu leci,życie zmienia się,a ty wraz z nim. .Nie ograniczaj się do tego co już minęło,to i tak nie wróci

Wyobraź sobie że zależy ci na... teksty

unloved_ dodano: 12 sierpnia 2013

Wyobraź sobie że zależy ci na kimś tak bardzo że wracając do domu patrzysz czy ten ktoś jest, piszesz do niego czekasz na wiadomość, promieniejesz w każdej sekundzie życia. Myślisz że jest dobrze że w końcu znalazłaś kogoś na kim możesz polegać, kto cie rozumie, myślisz że doczekałaś się czegoś pięknego, prawdziwego.. ale tak jest tylko w bajce, wyobraź sobie to rozczarowanie, że wszystko co mówił, pisał było kłamstwem, okazuje się że byłaś dla niego nikim.. że to wszystko było gówno warte, zwykłe słowa rzucone na wiatr, nic więcej. Boli prawda?

I niszczę psychikę  i mam dość  i... teksty

unloved_ dodano: 7 sierpnia 2013

I niszczę psychikę, i mam dość, i wszystko traci sens, i nie chcę mi się już tu być.

Nadzieja to najgorsze skurwysyństwo... teksty

unloved_ dodano: 7 sierpnia 2013

Nadzieja to najgorsze skurwysyństwo jakie wylazło z puszki Pandory.

Próbowałam zrozumieć  próbowałam... teksty

unloved_ dodano: 7 sierpnia 2013

Próbowałam zrozumieć, próbowałam się odnaleźć. Każdego dnia znajdowałam choć jedną rzecz dla której mogę wstać. Nie jest łatwo. Określając to dość potocznie. Mogę nawet powiedzieć,że jest ciężko. Od jakiegoś czasu jestem swoim największym wrogiem.

Chciałabym żeby wrócił. Żeby... teksty

unloved_ dodano: 7 sierpnia 2013

Chciałabym żeby wrócił. Żeby powiedział, że nawet jeśli teraz jest chujowo to tylko po to, żebyśmy potem mogli się mocniej kochać i doceniać to co prawie straciliśmy. Chciałabym, żeby to jego "na zawsze" jednak coś znaczyło. Chciałabym, naprawdę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV