głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
unico Nie miej do siebie żalu że nie potrafisz o nim zapomnieć. Nie potrafisz bo ten człowiek zbyt mocno odcisnął się na Twojej duszy nie potrafisz bo musiałabyś zapo

unico

unico.moblo.pl
Nie miej do siebie żalu że nie potrafisz o nim zapomnieć. Nie potrafisz bo ten człowiek zbyt mocno odcisnął się na Twojej duszy nie potrafisz bo musiałabyś zapomnie
Nie miej do siebie żalu  że nie... teksty

unico dodano: 18 luty 2012

Nie miej do siebie żalu, że nie potrafisz o nim zapomnieć. Nie potrafisz, bo ten człowiek zbyt mocno odcisnął się na Twojej duszy, nie potrafisz,bo musiałabyś zapomnieć najlepsze momenty swojego życia. Nie płacz, nikt się na Ciebie nie gniewa. Nie zapominasz, bo nie możesz. /esperer
Autor cytatu: esperer

stanę się wredną  chamską suką... teksty

unico dodano: 17 luty 2012

stanę się wredną, chamską suką, nie miejcie do mnie pretensji o ową zmianę. nie rozpaczajcie z powodu, że jestem taka, a nie inna. przyzwyczajcie się na nowo. tak jak do starej mnie. w końcu to życie mi pokazało jakie potrafi być cholernie demotywujące i bez sensu. to ono zmusiło mnie do tych zmian.
Autor cytatu: definicjamiloscii

chciałabym nareszcie wiedzieć co... teksty

unico dodano: 17 luty 2012

chciałabym nareszcie wiedzieć co właściwie do Ciebie czuję. pragnę abyś mnie zupełnie nie obchodził, lub abym ciągle za Tobą tęskniła, bez przerwy. wiem, że to trudne, ciężkie i nie wiadomo jak dać sobie z tym radę. i wierz mi, jestem pewna, wolę coś takiego niż to nie wiadomo co, które mam obecnie. chcę wiedzieć na czym stoję, znać swoje uczucia. no i ewentualnie z nimi walczyć.
Autor cytatu: definicjamiloscii

Stałeś się naturalną częścią... teksty

unico dodano: 16 luty 2012

Stałeś się naturalną częścią mojego dnia. I nie chcę tego zmieniać.

co w nim jest takiego szczególnego?... teksty

unico dodano: 16 luty 2012

co w nim jest takiego szczególnego? nie wiem ale chcę to sprawdzać do końca życia.

Jest jedenasta w nocy a ja samotnie... teksty

unico dodano: 16 luty 2012

Jest jedenasta w nocy a ja samotnie siedząc na parapecie wpatruję się w gwiazdy popijając gorące kakao. nie czuje się źle z powodu niespełnionej miłości... może i odeszła za szybko, ale wykorzystałam ją w pełni i dzięki temu mam teraz mnóstwo wspaniałych wspomnień o których nigdy nie zapomnę a jeżeli jakaś gwiazda miałaby spełnić moje życzenie to chciałabym znowu znaleźć miłość - tym razem na dłużej.

Nie zgrywaj romea żeby mi... teksty

unico dodano: 16 luty 2012

Nie zgrywaj romea żeby mi zaimponować naprawdę nie jestem wymagająca - wystarczy mi twoja obecność, to jedyne czego pragnę.

Nie załamuj mnie człowieku  nie... teksty

unico dodano: 16 luty 2012

Nie załamuj mnie człowieku, nie można kochać dwóch osób jednocześnie. zdecyduj w końcu z kim chcesz być. wybór jest prosty ona albo ja.

Jego oczy były tym miejscem  gdzie... teksty

unico dodano: 16 luty 2012

Jego oczy były tym miejscem, gdzie spotykała się Jej przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

nie chowam do Niego urazy za tamte... teksty

unico dodano: 14 luty 2012

nie chowam do Niego urazy za tamte panienki. dawałam mu wyraźnie do zrozumienia, że akceptuję Go nawet z tymi wybrykami. niepotrzebnie..
Autor cytatu: definicjamiloscii

nie jestem księżniczką zamkniętą... teksty

unico dodano: 14 luty 2012

nie jestem księżniczką zamkniętą w wysokiej wieży. mam pełną swobodę, pełne prawo wyboru. nie każ mi czekać. sam widzisz jak wielu mam adoratorów. korzystaj z tego, że na razie chcę Ciebie. tylko i wyłącznie Ciebie.
Autor cytatu: definicjamiloscii

zabawmy się. uwodzicielska zabawa... teksty

unico dodano: 13 luty 2012

zabawmy się. uwodzicielska zabawa włosami. zachęcające spojrzenia. kilka rozmów. kilka spotkań. jeden pocałunek. okay, teraz wyryjmy mu na czole 'ZALICZONY'.
Autor cytatu: definicjamiloscii

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV