głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
unico może wreszcie koniec zabawy? może zakończmy ten chory układ ? pokochaj mnie tym razem tak prawdziwie za to jaka jestem i jaka będę za to że uśmiecham się i płac

unico

unico.moblo.pl
może wreszcie koniec zabawy? może zakończmy ten chory układ ?
może wreszcie koniec zabawy? może... teksty

unico dodano: 16 kwietnia 2012

może wreszcie koniec zabawy? może zakończmy ten chory układ ?

pokochaj mnie  tym razem tak... teksty

unico dodano: 16 kwietnia 2012

pokochaj mnie, tym razem tak prawdziwie, za to jaka jestem, i jaka będę, za to, że uśmiecham się i płaczę, za to, że jestem przy Tobie i z dala, kochaj gdy jesteś mi niezbędny i niepotrzebny, gdy patrzę na Ciebie z czułością lub obrzydzeniem, bo tylko ktoś kto jest w stanie kochać mnie gdy jestem dobra i zła zasługuję na moje serce.

i choćby miało pęknąć mi serce... teksty

unico dodano: 16 kwietnia 2012

i choćby miało pęknąć mi serce, to nie chcę patrzeć na Ciebie już nigdy więcej.

Nie obiecuję ci  że zapomnisz.... teksty

unico dodano: 16 kwietnia 2012

Nie obiecuję ci, że zapomnisz. Nigdy nie zapomnisz, ale nauczysz się żyć z tą świadomością. Będziesz mogła patrzeć na niego i słuchać jego głosu, a później odejdziesz, by pocałować człowieka, który zastąpi jego miejsce... Nie obiecuję ci, że już nigdy nie będziesz o nim myślała. Będziesz, ale ze spokojem... Obiecuję ci, że nauczysz się żyć bez niego. I nie potrzebujesz nikogo, bo sama to potrafisz.

Pochylona nad kłębami wonnej... teksty

unico dodano: 16 kwietnia 2012

Pochylona nad kłębami wonnej herbacianej pary, płakała. Płakała z żalu za przeszłością i ze strachu przed przyszłością.

Szanuj Ją  bo jest jedną z tych... teksty

unico dodano: 12 kwietnia 2012

Szanuj Ją, bo jest jedną z tych, których nie wszyscy mogą mieć.

Spójrz mi w oczy  powiedz  że nic... teksty

unico dodano: 12 kwietnia 2012

Spójrz mi w oczy, powiedz, że nic już dla Ciebie nie znaczę, że mnie już nie kochasz, że tamte słodkie smsy i słówka to były tak tylko dla jaj - wtedy pozwolę Ci odejść, uwierz, nie będę Cię zatrzymywać.. Tylko to kurwa powiedz!

Możesz mnie poniżać  mówić mi... teksty

unico dodano: 12 kwietnia 2012

Możesz mnie poniżać, mówić mi prosto w twarz jaką suką jestem, wyzywać od najgorszych, jakimkolwiek slangiem - spoko. Ale na jedno nigdy Ci nie pozwolę - powiedz słowo na kogoś mi bliskiego, a wtedy nie będzie już tak fajnie. Nigdy nie dam pojeżdzać po przyjaciołach czy rodzinie - nie w mojej obecności, zapamiętaj to sobie.

A może na tym to właśnie polega?... teksty

unico dodano: 12 kwietnia 2012

A może na tym to właśnie polega? Ty musisz przestać kochać żeby jemu zaczęło zależeć.

Upiję się do nieprzytomności i... teksty

unico dodano: 12 kwietnia 2012

Upiję się do nieprzytomności i zadzwonię do ciebie. wyznam ci miłość przez telefon, a ty weźmiesz to całkiem serio. na drugi dzień zapytasz co u mnie kochanie, a ja z uśmiechem na twarzy powiem ci, że robiłam sobie jaja. zobaczysz jak to boli.

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

unico dodano: 12 kwietnia 2012

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jak by Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując, że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz, to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego twojego dnia, każdych twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość.

Kiedyś zobaczysz mnie po drugiej... teksty

unico dodano: 12 kwietnia 2012

Kiedyś zobaczysz mnie po drugiej stronie ulicy, zdejmiesz swoje ciemne okulary, zaklniesz pod nosem i pomyślisz: ona mogła być moja, ale to spieprzyłem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV