głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
unico Jest ciężko. Ale on przynajmniej jest szczęśliwy. Przynajmniej żyje i ma się dobrze. Kocham go na tyle mocno by nie życzyć mu źle. Chcę żeby spełniły się jego w

unico

unico.moblo.pl
Jest ciężko. Ale on przynajmniej jest szczęśliwy. Przynajmniej żyje i ma się dobrze. Kocham go na tyle mocno by nie życzyć mu źle. Chcę żeby spełniły się jego wszystki
Jest ciężko. Ale on przynajmniej... teksty

unico dodano: 7 listopada 2012

Jest ciężko. Ale on przynajmniej jest szczęśliwy. Przynajmniej żyje i ma się dobrze. Kocham go na tyle mocno, by nie życzyć mu źle. Chcę żeby spełniły się jego wszystkie marzenia... Tylko nie chcę się temu przyglądać / fumik

udowodnij szmacie  że jesteś lepsza... teksty

unico dodano: 5 listopada 2012

udowodnij szmacie, że jesteś lepsza, a chujowi pokaż, że popełnił największy błąd rozstając się z Tobą.
Autor cytatu: xfazybum

W końcu mogę zakończony już... teksty

unico dodano: 5 listopada 2012

W końcu mogę zakończony już rozdział mojego życia poświęcony Twojej osobie odgrodzić gruba kreską, a nawet skleić jego strony. Tego już nie ma, to się skończyło i nie wróci , nie chce żeby wróciło i muszę Ci powiedzieć ze dobrze mi z tym.
Autor cytatu: zapachjegoperfum

Obiecałam sobie  że zacznę... teksty

unico dodano: 5 listopada 2012

Obiecałam sobie, że zacznę wszystko od nowa, bez niego. Czy dałam rade ? Na początku było ciężko, bo przecież nie da się tak po prostu zapomnieć. Jednak po jakimś czasie nie było go już tyle we mnie ile na początku, myśli o nim pojawiały się tylko kilka razy dziennie, przestałam nawet płakać. Zdarzały się chwile kiedy myślałam że nie dam razy, jednak przecież musiałam. A teraz ? Jest znacznie lepiej, oczywiście zdarza się że o Nim pomyślę od czasu do czasu, jednak po prostu wspominam. Zaczynam powoli szaleć za innym uśmiechem niż Jego, innym dotykiem i zupełnie innym charakterem. Jedynie zapach Jego perfum jest czymś, za czym wciąż szaleje i gdy tylko go poczuje, wraca wszystko. Ale, jeszcze nauczę się, szaleć za innym zapachem, bo przecież nie poczuję już nigdy go na Jego skórze, nawet możliwe, że Jego samego już nigdy nie zobaczę.
Autor cytatu: zapachjegoperfum

dzisiaj mijając Cię na ulicy czuję... teksty

unico dodano: 4 listopada 2012

dzisiaj mijając Cię na ulicy czuję obrzydzenie. spoglądając w Twoje oczy czuję nienawiść, choć kiedyś tak bardzo je kochałam. patrzę na Ciebie, jak idziesz - z uśmiechem na twarzy, pewnością siebie i głową podniesioną ku górze. ale mimo wszystko znałam Cię lepiej niż te wszystkie laski na ulicy, które się za Tobą oglądają - ja widzę w Tobie rówież strach. ogromne tchórzostwo, które nie pozwala Ci spojrzeć mi w oczy. widzę mężczynę, który charakterem przypomina dzieciaka. rozpieszczonego, bogatego dupka, który myśli, że na wszystko może sobie pozwolić. przechodzę obok, mierząc Cię z góry na dół, a Ty jak przestraszony kundel odwracasz głowę w drugą stronę. i nie, to nie jest wstyd - bo Ty nie wiesz co to słowo oznacza. to po prostu strach- zawsze bałeś się uczuć. / veriolla

Skoro lepiej Ci beze mnie  to... teksty

unico dodano: 4 listopada 2012

Skoro lepiej Ci beze mnie, to odpuszczę i pozwolę Ci odejść. Jednak jeżeli pokażesz że jest jakaś szansa na to żeby jeszcze kiedyś coś było między Nami, wiedz że jestem gotowa walczyć po trupach.
Autor cytatu: zapachjegoperfum

Nie dałam rady  nie mogłam się... teksty

unico dodano: 4 listopada 2012

Nie dałam rady, nie mogłam się dłużej powstrzymywać od tego. Jak gdyby nigdy nic, tak po prostu napisałam do Niego. Niby zwykła rozmowa, ale udało mu się parę razy rozbawić mnie do łez, pierwszy raz od dawna płakałam przez Niego ze śmiechu a nie ze smutku. Tak więc może nie na długo ale jest lepiej, znów odżyłam. Wystarczyła jedna, zwyczajna rozmowa.
Autor cytatu: zapachjegoperfum

Ludzie za którymi kiedyś... teksty

unico dodano: 4 listopada 2012

Ludzie za którymi kiedyś wskoczylibyśmy w ogień, dziś pokazują że nigdy nie byli tego warci.
Autor cytatu: zapachjegoperfum

Nie. Nie pogadam  nie zrozumiem  nie... teksty

unico dodano: 4 listopada 2012

Nie. Nie pogadam, nie zrozumiem, nie dam szansy, nie spotkam, nie wybaczę, nie wpakuje się znowu na własne życzenie w gówno, z którego ucieczka tyle mnie kosztowała, zniknij.
Autor cytatu: niecalkiemludzka

Przyciągali ją chłopacy... teksty

unico dodano: 3 listopada 2012

Przyciągali ją chłopacy nieosiągalni, o których musiała walczyć bez skutku, skurwysyni bez uczuć którzy chcieli się pobawić. Tych dobrych i kochanych odrzucała na starcie.
Autor cytatu: zapachjegoperfum

Inna dziewczyna obok niego sprawia... teksty

unico dodano: 3 listopada 2012

Inna dziewczyna obok niego sprawia, że dostaję szału.
Autor cytatu: zapachjegoperfum

Że mi Ciebie brakuje  że coś... teksty

unico dodano: 3 listopada 2012

Że mi Ciebie brakuje, że coś poczułam, że tęsknie, że wspominam ciągle, że umieram bez Ciebie, że wariuje, że czuję na sobie jeszcze Twój dotyk i tak bardzo Jego pragnę, że prawie zapomniałam smak ust Twoich którego tak bardzo mi teraz potrzeba, że ciągle zastanawiam się co u Ciebie, że gdybym mogła cofnęłabym się w czasie i przeżyła z Tobą każdą z wspólnych chwil po raz drugi, że chyba kocham - tak wiele mam Ci do powiedzenia, gdybyś tylko chciał.
Autor cytatu: zapachjegoperfum

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV