głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
unico są tacy ludzie takie zdarzenia i takie słowa o których nigdy nie zapomnisz. Kocham jesień. Wydaję mi się że wtedy cały świat płaczę razem ze mną i moją niespełn

unico

unico.moblo.pl
są tacy ludzie takie zdarzenia i takie słowa o których nigdy nie zapomnisz.
są tacy ludzie  takie zdarzenia i... teksty

unico dodano: 29 listopada 2011

są tacy ludzie, takie zdarzenia i takie słowa, o których nigdy nie zapomnisz.

Kocham jesień. Wydaję mi się  że... teksty

unico dodano: 29 listopada 2011

Kocham jesień. Wydaję mi się, że wtedy cały świat płaczę razem ze mną, i moją niespełnioną miłością. Drzewa szepczą między sobą o pewnej dziewczynie, która zdecydowała się zaufać i straciła wszystko. A ja stojąc przy oknie i przyglądając się smutnej rzeczywistości, czuję jak po twarzy spływają mi kolejne łzy, idealnie zgrywające się z kroplami jesiennego deszczu na szybie. I właśnie w tej chwili czuję, jak kolejna warstwa, przyklejonych plastrów na moje popękane serce, się odkleja.

Odszedł. Nawet nie zapytał czym... teksty

unico dodano: 29 listopada 2011

Odszedł. Nawet nie zapytał czym teraz będę oddychać.

bardziej od łez nie lubię płakać... teksty

unico dodano: 29 listopada 2011

bardziej od łez nie lubię płakać ze złości, bezsilności i czegoś co jakiś idiota nazwał tęsknotą. nie zagłębiając się w to powyżej : żadnych więcej łez, nie lubię ich, płaczu też.

Zawsze przy nim byłam  zawsze miał... teksty

unico dodano: 29 listopada 2011

Zawsze przy nim byłam, zawsze miał moje wsparcie, zawsze odbierałam telefony, nawet o 3 nad ranem, zawsze starałam się go zrozumieć, zawsze mu mówiłam jaki jest idealny, zawsze! A on i tak wybrał tą sukę, która nigdy się nim nie interesowała i nigdy nie przestawała mieć wy☠☠☠ane.

sobą spełniłeś moje największe... teksty

unico dodano: 29 listopada 2011

sobą spełniłeś moje największe marzenie.

 Wiesz kiedy docenisz co... teksty

unico dodano: 29 listopada 2011

`Wiesz kiedy docenisz co straciłeś.? Kiedy budząc się rano z problemem, po prostu nie będziesz mógł wykręcić mojego numeru, bo będziesz wiedział, że już nie odbiorę.... - A jeśli któregoś dnia zapragniesz wrócić.Przyjdziesz. Zobaczysz mnie. Będę piękna, skromnie ubrana - tak jak lubię. Uśmiechniesz się na mój widok. Spojrzysz tak, jak już dawno nie patrzyłeś, tak, jak za pierwszym razem... A wtedy podbiegnie do mnie chłopczyk, złapie mnie za rękę. - Synku, przywitaj się z panem... Imię dam mu po Tobie. W wózeczku będzie córeczka, o której wiesz, że marzę. Spojrzysz zaskoczony. Uśmiechnę się, ale oczy będę miała smutne, bo ten smutek, żal nie minie. Mimo wszystko podniosę głowę i ... odwrócę się do męża, który doceni to, co miałeś, a odrzuciłeś. - Kobieta potrafi wybaczyć wszystko, oprócz tego, że się jej nie kocha.

przepraszam  że często przeklinam... teksty

unico dodano: 29 listopada 2011

przepraszam, że często przeklinam, dużo palę i jestem kłótliwa. przepraszam, że nie jestem pierwszą lepszą, która wskoczy Ci do łóżka. przepraszam, że wciągnęłam Cię w tą znajomość, rozkochałam Cię do granic możliwości. przepraszam, że mi zależy. przepraszam, że nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie. przepraszam, że kocham.

nastanie taki dzień  że nie zapomni... teksty

unico dodano: 29 listopada 2011

nastanie taki dzień, że nie zapomni o moich urodzinach, naszej rocznicy czy też tym, że istnieje .... na pewno.

nagle ucicha w głowie mała cząstka... teksty

unico dodano: 29 listopada 2011

nagle ucicha w głowie mała cząstka mózgu, która odpowiedzialna jest za racjonalne myślenie, w sercu obumiera element w którym niegdyś znajdowała się miłość i jesteś pustym, kartonowym człowiekiem, który doprowadza innych ludzi do łez, nie boli prawda? zostałaś wrzucona do najniższego stadium człowieczeństwa.

Poranki nie cieszą  rozczarowują noce. teksty

unico dodano: 29 listopada 2011

Poranki nie cieszą, rozczarowują noce.

Nie mam wielu prawdziwych... teksty

unico dodano: 25 listopada 2011

Nie mam wielu prawdziwych przyjaciół, dlatego ci, których mam, są dla mnie ogromnie ważni. Są starannie dobrani i kocham ich wszystkich.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV