głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twoje_szczescie patrząc w Twoje oczy boję się tego światła przenikającego przez nie odbijającego się blasku gdzieś w źrenicach uświadamiając mi że z nią jesteś szczęśliwy że te

twoje_szczescie

twoje_szczescie.moblo.pl
patrząc w Twoje oczy boję się tego światła przenikającego przez nie odbijającego się blasku gdzieś w źrenicach uświadamiając mi że z nią jesteś szczęśliwy że teraz t
patrząc w Twoje oczy  boję się... teksty

twoje_szczescie dodano: 29 grudnia 2011

patrząc w Twoje oczy, boję się tego światła przenikającego przez nie, odbijającego się blasku gdzieś w źrenicach, uświadamiając mi, że z nią jesteś szczęśliwy, że teraz to dla niej bije Twe serce a w tych oczach, już nigdy więcej nie zobaczę swego odbicia.

nawet nie wiesz jak cholernie bolą... teksty

twoje_szczescie dodano: 29 grudnia 2011

nawet nie wiesz jak cholernie bolą chwile, w których Ciebie nie czuję już obok, kiedy inni cały czas pytają co się stało, bo zamiast uśmiechu na twarzy jak kiedyś, teraz codziennie widzą łzy. kiedy oddech staje się krótszy, owinięta kocem siedzę w kącie łóżka i uświadamiam sobie, że nie ma Cię już dla mnie, że nie ma nas, nie ma pomiędzy nami tego wspólnego szczęścia, którego może tak naprawdę nawet nigdy nie było..

patrząc na nią  z każdym kolejnym... teksty

twoje_szczescie dodano: 29 grudnia 2011

patrząc na nią, z każdym kolejnym krokiem podziwiasz ją z coraz większą fascynacją. widzisz jak opuszkami palców z twarzy odgarnia grzywkę, uśmiechając się przy tym tak idealnie jak zawsze, ale tym razem już nie dla Ciebie. podziwiasz każdy ruch jej ciała i warg. z daleka czując woń perfum, powoli zaczynasz uświadamiać sobie, że to właśnie ta dziewczyna była przy Tobie za każdym razem, to ją uwodziłeś każdej nocy swoimi obietnicami., kończąc na delikatnych pocałunkach, to jej wmawiałeś swą miłość, za każdym razem przysięgając, że jest jedyną i najważniejszą. zdradzając każdego dnia to tej dziewczynie łamałeś serce, kawałek po kawałku z coraz większą siłą, to Ty byłeś powodem każdej łzy i kropli krwi na jej nadgarstku, zawsze Ty

czasami przychodzą takie momenty  w... teksty

twoje_szczescie dodano: 29 grudnia 2011

czasami przychodzą takie momenty, w których czujemy się bezsilni, nie myślimy o tym co posiadamy ale o tym co chcielibyśmy jeszcze mieć. wspominamy chwile z przeszłości, te cudowne chwile zapisane gdzieś na dnie serca, Ci wszyscy ludzie grający w nich główne role, tak wiele dla Nas znacząc z czasem po prostu zniknęli, chociaż przecież mieli być na to pieprzone zawsze. zwolnione bicie serca, krótszy oddech i łzy napływające do oczu są jedyną oznaką tęsknoty, tęsknoty za tym co kiedyś mogliśmy nazwać osobistym szczęściem.

Ma chwytać mnie za dłoń gdy będę... teksty

twoje_szczescie dodano: 29 grudnia 2011

Ma chwytać mnie za dłoń gdy będę szła tuż obok, śpiewać gdy i ja śpiewam. Uśmiechać się, gdy sama nie mam na to ochoty. Akceptować moje wady, uwielbiać moje zalety. Ma martwić się gdy nie odp. Patrzeć mi w oczy, doprowadzać do szaleństwa, do śmiechu - nie do łez. Troszczyć się gdy zachoruje. Być zawsze obok, Słuchać gdy przeklinam świat, Akceptować moje szaleństwa. Po prostu - Ma mnie kochać.

  A Ty ? Dlaczego sama?   Bo nie... teksty

twoje_szczescie dodano: 29 grudnia 2011

- A Ty ? Dlaczego sama? - Bo nie potrafię być z kimś, dla kogo nie umiem oszaleć z miłości.

Bo widzisz  jak sie kogoś kochało... teksty

twoje_szczescie dodano: 29 grudnia 2011

Bo widzisz, jak sie kogoś kochało naprawdę, wraz z jego wszystkimi przeklętymi wadami i okropnym chrakterem, mimo ciągłych awantur i przepychanek emocjonalnych - nigdy się o nim nie zapomni. możesz mieć nowe życie, możesz wyjechać z miasta, nowe problemy, nowi przyjaciele, nowa praca, nowy związek, tak po pewnym czasie możesz mieć nowy związek, ludzie nie są stworzeni do samotności przecież. ale każdego dnia, gdzieś z tyłu głowy masz obraz Twojej prawdziwej miłości, myślisz o nim, ten obraz nie zniknie, bo jest jak tatuaż w Twojej pamięci. masz wyryte jej oczy i moment, w którym były tylko Twoje. nie mówisz o tym nikomu, tylko Ty to wiesz, nie myślisz o tym obsesyjnie, te myśli są jakby podświadome, ale towarzyszą Ci bardzo często. tak mówię tu o miłości prawdziwej, nie, Ty nie wiesz o czym mowa.

Spotkasz pewnego dnia kogoś  kto... teksty

twoje_szczescie dodano: 29 grudnia 2011

Spotkasz pewnego dnia kogoś, kto całkiem odmieni Twoje życie. Odnowi Twoją wiarę w ludzi, we własne siły, poczucie wewnętrznej siły. Wyciągnie Cie z tego bagna w którym zatapiałeś się od dłuższego już czasu i poprowadzi nową drogą. Co ważniejsze - będzie szedł zaraz obok Ciebie.

Myślę że po prostu jestem... teksty

twoje_szczescie dodano: 29 grudnia 2011

Myślę,że po prostu jestem zmęczona.Myślę, że potrzebuję nowego miasta, by zostawić to wszystko z tyłu.Myślę, że potrzebuję wschodu słońca, mam już dość zachodu....

Co Cię obchodzi  co myślą inni? To... teksty

twoje_szczescie dodano: 29 grudnia 2011

Co Cię obchodzi, co myślą inni? To Ty masz być szczęśliwa czy oni?

Kochając nigdy nie tracisz. Tracisz... teksty

twoje_szczescie dodano: 29 grudnia 2011

Kochając nigdy nie tracisz. Tracisz tylko wtedy, gdy wszystko zachowujesz dla siebie.

Trochę za mało miłości... teksty

twoje_szczescie dodano: 29 grudnia 2011

Trochę za mało miłości, wyimaginowany świat, trochę za dużo naiwności i nadziei brak.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV