 |
trail_of_tears.moblo.pl
nienawidzę kiedy ludzie na siłę robią z pierdoły problem swojego życia i oczekują współczucia od całego świata.
|
|
 |
nienawidzę, kiedy ludzie na siłę robią z pierdoły problem swojego życia i oczekują współczucia od całego świata.
|
|
 |
Droga NADZIEJO, z przykrością zawiadamiam, że z dniem dzisiejszym rezygnuję z twoich usług. Mimo twej szczerej chęci pomocy i ogromnej determinacji -poległyśmy. Dziękuję za współpracę i zaangażowanie.
|
|
 |
-wypijmy za błędy! -oo, to się ostro najebiemy.
|
|
 |
-Dawno się nie widzieliśmy. Co tam nowego? -Zmieniłam się. -Na lepsze czy gorsze? -Na słabsze..
|
|
 |
a wiesz co było moim największym marzeniem 31 grudnia? Byś był obok. Byś ten dzień spędził ze mną i moimi przyjaciółmi. Byśmy się dobrze bawili, śmiali, pili, tańczyli, rozmawiali, przytulali, byś w ten dzień powiedział mi że mnie kochasz, bo przecież "jaki sylwester taki cały rok". Ale ciebie nie było./zozolandia
|
|
 |
To będzie dobry rok. Bez rocznic i postanowień, bez wspomnień i rozczarowań.
|
|
 |
kocham Cię. wczoraj, teraz, jutro, zawsze.
|
|
 |
czasami są takie wieczory, że mam ochotę na herbatę i życie z tobą, wiesz?
|
|
 |
Co dalej? Będziemy wciąż udawać, że nic dla siebie nie znaczymy?
|
|
 |
to jest coś, co mówi- możesz wątpić, ale nie możesz odejść.
|
|
 |
Siedziała w klasie podparta ręką, co chwila uderzała rytmicznie długopisem w ławkę, wystukując jakąś melodyjkę. Nie zwracała już uwagi na lekcję, ani na znajomych, którzy co chwila o coś ją prosili. Całe 45 minut wpatrywała się w jeden punkt, a na przerwie przyklejała sobie uśmiech do twarzy, bo przecież...trzeba grać.
|
|
 |
On jest dla niej tak dalekim i tak bliskim. Jest wszystkim.
|
|
|
|