głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
teenage_crazy strasznie uwielbiam się do ciebie przytulać Zrobiłeś mi kochanie wielki mętlik w głowie. Nie wiem co mam z sobą teraz robić nie wiem czy mam wierzyć w twoje sło

teenage_crazy

teenage_crazy.moblo.pl
strasznie uwielbiam się do ciebie przytulać
strasznie uwielbiam się do ciebie... teksty

teenage_crazy dodano: 29 lipca 2012

strasznie uwielbiam się do ciebie przytulać ;*

Zrobiłeś mi kochanie wielki mętlik... teksty

teenage_crazy dodano: 29 lipca 2012

Zrobiłeś mi kochanie wielki mętlik w głowie. Nie wiem co mam z sobą teraz robić , nie wiem czy mam wierzyć w twoje słowa ,które wydają mi się puste.

 Bo skoro nie zna sama siebie to też... teksty

teenage_crazy dodano: 29 lipca 2012

"Bo skoro nie zna sama siebie to też nie wie czego chce. A ja bym chciał o niej wiedzieć wszystko. Poznać ją od stóp aż do czubka głowy. wiedzieć z czego się śmieje, dlaczego płacze.'' Joker.

tak strasznie trudno jest mi ciebie... teksty

teenage_crazy dodano: 29 lipca 2012

tak strasznie trudno jest mi ciebie bliżej poznać wiesz/.

nie potrafię opisać tego... teksty

teenage_crazy dodano: 28 lipca 2012

nie potrafię opisać tego pierdolonego uczucia , które jest tak zajebiste że japierdole kurwa mać .

Dziewczyno ogarnij się . Nie możesz... teksty

teenage_crazy dodano: 28 lipca 2012

Dziewczyno ogarnij się . Nie możesz teraz odpierdalać,bo stracisz coś na czym na prawdę ci zależy. Nie wydaje ci się,że niektóre osoby mogą ci pomóc i starają się o Ciebie. Nie widzisz tego kurwaaa !

Jestem 16 letnią dziewczyną  która... teksty

teenage_crazy dodano: 21 lipca 2012

Jestem 16 letnią dziewczyną, która zagubiła się w tym świecie..Codziennie jest coraz gorzej , jestem coraz bliżej przegranej w tej grze.Nie umiem sama poradzić sobie z problemami ,a przegrałam już przyjaciół.Więc każdy jeden problem staje się coraz większy i mnie przerasta.Zaczęłam uprawiać sex bez miłości z kim popadnie , po to by chociaż przez chwile poczuć się chciana, przez osobę przeciwnej płci.,ludzie nie potrafią mnie zrozumieć,zmieniłam się.moje odbicie w lustrze mnie przeraża, nie jestem sobą .Zostawiałam po kolei wszystkich bliskich mi ludzi tylko po to by się uświadomić sobie ,że są mi oni potrzebni,. Niestety już nie ma żadnej nadziei na to bym mogła znowu być blisko nich,blisko ich problemów. Niektóre osoby nazywają mnie kurwą, ale tak na prawdę nie wiedzą dlaczego tak właśnie postąpiłam ze swoim życiem. Nie potrafie iśc już miastem z uniesioną głową . Teraz chodzę schylona wpatrując się w ziemie. Mimo tego ,że ludzi nie powinno interesować moje życie.

życie? nie ma w nim dla mnie miejsca... teksty

teenage_crazy dodano: 20 lipca 2012

życie? nie ma w nim dla mnie miejsca , każdy się o mnie potyka jak o dużego kamienia na środku zatłoczonej drogi , wpada na mnie i przeraźliwie krzyczy wyzywając mnie od najgorszych . nienawidzę tego krzyku . czasem nie radząc sobie czuję się jak żebrak na ulicy tylko ja nie proszę o pieniądze , proszę o czyjąś obecność w moim życiu , o kogoś kto jest w stanie mi pomóc a nie usuwać na bok jak młodego chłopaka który roznosi po mieście ulotki . chciałabym zniknąć stąd , tak jak teraz tu siedzę , zabrać do torby kilka rzeczy i iść przed siebie , nieważne gdzie , iść i nigdy nie wrócić . czuję się tak piąte koło u wozu , nikomu nie potrzebne i nigdy nie doceniane . / grozisz_mi_xd

Siedziałam w naszym ulubionym... teksty

teenage_crazy dodano: 18 lipca 2012

Siedziałam w naszym ulubionym miejscu do rozmów . Sama z papierosem w dłoni. Myślałam o całym swoim życiu i patrzyłam na te wszystkie pociągi które tam przejeżdżają . Chciałam kurwa stanąć na tych pierdolonych torach i spotkać się chociaż z tym jednym pociągiem twarzą w twarz i przegrać tą walkę wiesz .

Nie potrafię zrozumieć   gdzie... teksty

teenage_crazy dodano: 18 lipca 2012

Nie potrafię zrozumieć , gdzie popełniłam błąd . I dlaczego wszystko wygląda teraz tak jak wygląda . Dlaczego osoby które kiedyś były dla mnie najważniejsze , stały się zwykłym wspomnieniem , które gdzieś tam siedzi w mojej głowie . Dlaczego Ci których tak bardzo kochałam odeszli i zostawili mnie samą , mimo tego , że nadal siedzą w moim sercu . ?Dlaczego przyjaciele stali się wrogami , a wrogowie dobrymi znajomymi ? Dlaczego ja osoba która była pełna uczuć, wrażliwości stała się nieczułą suką ? Dlaczego tak która kiedyś oskarżała kogoś o kurewstwo sama stała się kurwą . Dlaczego wszystko odwróciło się o 180 stopni . ?

I zrozum to   że nie wierze w... teksty

teenage_crazy dodano: 16 lipca 2012

I zrozum to , że nie wierze w miłość . Po prostu za bardzo mnie skrzywdziłeś .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV