głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
takecaree Oprzyj mnie niespodziewanie o ścianę otocz swoimi ramionami i powiedz jak bardzo mnie pragniesz. Wiesz przecież że lubię gdy jesteś stanowczy. mężczyzna powinie

takecaree

takecaree.moblo.pl
Oprzyj mnie niespodziewanie o ścianę otocz swoimi ramionami i powiedz jak bardzo mnie pragniesz. Wiesz przecież że lubię gdy jesteś stanowczy.
Oprzyj mnie niespodziewanie o... teksty

takecaree dodano: 23 września 2012

Oprzyj mnie niespodziewanie o ścianę, otocz swoimi ramionami i powiedz, jak bardzo mnie pragniesz. Wiesz przecież, że lubię, gdy jesteś stanowczy.
Autor cytatu: ciamciaramciaa

mężczyzna powinien zawsze dotykać... teksty

takecaree dodano: 23 września 2012

mężczyzna powinien zawsze dotykać tak, jak gdyby to był pierwszy i ostatni raz.

Raz tylko można być młodym  ale... teksty

takecaree dodano: 23 września 2012

Raz tylko można być młodym, ale zawsze można być niedojrzałym.

Każdego ranka  po przebudzeniu... teksty

takecaree dodano: 23 września 2012

Każdego ranka, po przebudzeniu, otrzymujemy kredyt w wysokości 86.400 sekund życia na dany dzień. Kiedy wieczorem kładziemy się spać, niewykorzystana reszta sekund nie przejdzie na następny dzień. To, czego nie przeżyliśmy w ciągu dnia, jest na zawsze stracone, pochłonięte przez wczoraj. Każdego następnego ranka rozpoczyna się ta sama magia, znowu otrzymujemy taką liczbę sekund życia i wszyscy zaczynamy grać w tę nieodwracalną grę: bank może zamknąć nam konto w najbardziej nieoczekiwanym momencie, bez żadnego ostrzeżenia – w każdej chwili może zatrzymać nasze życie.

Wdzięczność otwiera pełnię... teksty

takecaree dodano: 23 września 2012

Wdzięczność otwiera pełnię życia. Sprawia, że to, co mamy, wystarcza. Zamienia opór w akceptację, chaos w porządek, konfuzję w klarowność. Może zamienić posiłek w ucztę, mieszkanie w dom, obcego w przyjaciela. Wdzięczność nadaje sens przeszłości, przynosi pokój dzisiaj i tworzy wizję jutra.

Miłość jest jak narkotyk. Na... teksty

takecaree dodano: 23 września 2012

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość. / Paulo Coelho

Wszystko  co mam teraz w życiu  jest... teksty

takecaree dodano: 23 września 2012

Wszystko, co mam teraz w życiu, jest wszystkim, czego potrzebuje.

Kobieta ma prawo być zła i... teksty

takecaree dodano: 23 września 2012

Kobieta ma prawo być zła i wyprowadzona z równowagi z każdego powodu, prawdziwego lub wymyślonego, o każdej porze i w kazdych okolicznosciach jakie, w swej jedynie słusznej ocenie uzna za stosowne. Mężczyzna nie może dostać żadnych wskazówek dlaczego kobieta jest zła, lub co ją wyprowadziło z równowagi. Kobieta może jednak podawać fałszywe lub mylne powody, aby sprawdzić czy mężczyzna słucha jej uważnie.

kobieta może zmienić zdanie w... teksty

takecaree dodano: 23 września 2012

kobieta może zmienić zdanie w każdej chwili i z każdego powodu lub w ogóle bez powodu.

rzęsy i spojrzenie pełne miłości. teksty

takecaree dodano: 23 września 2012

rzęsy i spojrzenie pełne miłości.

W życiu   jedno słońce  a tyle... teksty

takecaree dodano: 23 września 2012

W życiu - jedno słońce, a tyle cieni...

Nigdy nie będziesz szczęśliwy... teksty

takecaree dodano: 23 września 2012

Nigdy nie będziesz szczęśliwy, jeśli staniesz się ofiarą własnych nastrojów, niewolnikiem namiętności, więźniem dziecinnych wymagań, usidlonym przez niedorzeczne zachcianki. (Phil Bosmans)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV