głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tacokocharap17 Jestem. O każdej porze. Kiedy mam dobry humor albo jestem zmęczona wtedy kiedy boli mnie gardło i wtedy kiedy wieczorami płaczę. Jestem nawet wtedy kiedy nie ma

tacokocharap17

tacokocharap17.moblo.pl
Jestem. O każdej porze. Kiedy mam dobry humor albo jestem zmęczona wtedy kiedy boli mnie gardło i wtedy kiedy wieczorami płaczę. Jestem nawet wtedy kiedy nie mam ocho
Jestem. O każdej porze. Kiedy mam... teksty

tacokocharap17 dodano: 18 luty 2014

Jestem. O każdej porze. Kiedy mam dobry humor albo jestem zmęczona, wtedy kiedy boli mnie gardło i wtedy kiedy wieczorami płaczę. Jestem nawet wtedy kiedy nie mam ochoty z nikim gadać, bo mam wszystkiego dosyć. Dla Ciebie jestem zawsze.

Kocham Go ale...  Ale...?  Ale tracę... teksty

tacokocharap17 dodano: 18 luty 2014

Kocham Go ale... Ale...? Ale tracę już wszystkie nadzieję na to,że mogę być dla Niego tak ważna, jak On jest ważny dla mnie...

Pojawiasz się dopiero wtedy  gdy... teksty

tacokocharap17 dodano: 18 luty 2014

Pojawiasz się dopiero wtedy, gdy przestaję tęsknić. Kiedy nie boli mnie już Twoja nieobecność. Swoim powrotem burzysz wszystko, co tak trudno było mi odbudować. Równowagę. Harmonię. Spokój. Powrót do normalnego życia.

Boję się zostać znowu sama... teksty

tacokocharap17 dodano: 18 luty 2014

Boję się zostać znowu sama...

Co byś czuł  gdybyś wiedział  że... teksty

tacokocharap17 dodano: 18 luty 2014

Co byś czuł, gdybyś wiedział, że osoba, na którą teraz patrzysz za chwile odejdzie na zawsze? Że każdy jej gest jest ostatnim? Że ostatni raz widzisz jej uśmiech, że ostatni raz patrzysz w jej oczy i widzisz w nich te cudowne iskierki, które zawsze dawały nadzieje. Że ostatni raz możesz się do niej przytulić i usłyszeć bicie jej serca. Co byś zrobił?

Wsiadłabym w autobus i jechałabym w... teksty

tacokocharap17 dodano: 18 luty 2014

Wsiadłabym w autobus i jechałabym w kierunku szczęścia, które ktoś nazwał je Twoim imieniem. Wysiadłabym i powoli zbliżałabym się do Twojego domu z uśmiechem na twarzy. Wspominałabym stare, dobre czasy, które nigdy już nie wrócą. Ze łzami w oczach zapukałabym z niepewnością w drzwi. Gdybyś otworzył wykrzyczałabym Ci prosto w twarz, jak bardzo Cię kocham, jak bardzo mnie zraniłeś i jak bardzo mi na Tobie zależy. Następnie wyciągnęłabym nóż z kieszeni i wbiłabym go sobie prosto w serce, które w całości było oddane dla niego.

PRAWDZIWI WOJOWNICY WALCZĄ DO SAMEGO... teksty

tacokocharap17 dodano: 18 luty 2014

PRAWDZIWI WOJOWNICY WALCZĄ DO SAMEGO KOŃCA!!! I JEŻELI KOGOŚ KOCHASZ TO KOCHASZ TĄ OSOBĘ NA ZAWSZE. MIMO WSZYSTKICH NEGATYWNYCH WSPOMNIEŃ.... !!!!! MIŁOŚĆ TO MIŁOŚĆ !!! A ODSTĘPUJĄC OD CZŁOWIEKA Z KTÓRYM CHCIAŁO SIĘ SPĘDZIĆ RESZTĘ SWOJEGO ŻYCIA TO JEDYNIE OZNAKA SŁABOŚCI A CZASAMI NIEPRAWDZIWEGO UCZUCIA TYLKO CHWILOWEGO ZAUROCZENIA !!! WIĘC TAKA AWERSJA DO DROGICH SŁUCHACZY, JEŻELI WYPOWIADASZ SŁOWA " KOCHAM CIĘ" WEŹ TO POD UWAGĘ, ŻE TO JEST ŚWIĘTE SŁOWO.... LUDZIE RZUCAJĄ SŁOWA NA WIATR, NIE ZNAJĄC WAGI ANI ZNACZENIA TYCH SŁÓW !!!

Ci  których najtrudniej kochać... teksty

tacokocharap17 dodano: 18 luty 2014

Ci, których najtrudniej kochać potrzebują tego najbardziej.

Każde wspomnienie ma w sobie coś... teksty

tacokocharap17 dodano: 18 luty 2014

Każde wspomnienie ma w sobie coś, co nie powinno zostać zapomniane. Każda chwila - nawet ta, przez którą staramy się zasnąć i obudzić w lepszym świecie - szuka miejsca w naszych głowach, by nie była pominięta. Sceny z życia są naszą motywacją, nadzieją, a także przyszłością. Obrazem, którego ktoś pochlapał białą olejną farbą i w pewnym stopniu od nas zależy, co namalujemy w miejscu śnieżnych plam i jak potoczy się nasze życie.

Jestem jaki jestem  lecz w środku... teksty

tacokocharap17 dodano: 18 luty 2014

Jestem jaki jestem, lecz w środku miękki Ty. Jedna osoba zna go.. nią jesteś właśnie Ty. Dziś nie wiem czemu wytłumacz mi skarbie czemu tak działasz na mnie, ty się w nim zakochałem. Wiem, że tylko Ty, Ty jesteś tą jedyną, chcę tylko z Tobą być. Chcę dzielić z Tobą szczęście i nie dać go nikomu. Chcę kochać tylko Ciebie, kochać I love you. Nie pytaj czemu skarbie i na tym skończę i jeszcze jedno zależy mi na Tobie.

Nawet nie wiesz skarbie  jak bardzo... teksty

tacokocharap17 dodano: 18 luty 2014

Nawet nie wiesz skarbie, jak bardzo zimno mi, osuszone uczucia, bo czar o Tobie prysł. Nie wiem gdzie już jestem i gdzie jesteś Ty, to, co w sercu zostało to tylko puste sny. Niech zwą mnie złodziejem, niech będzie jak chcą. Ja walczę tu o Ciebie i nic dziwnego, bo chcę Ci zerwać gwiazdy i jeszcze więcej. Zrywam Ci cały świat i moje serce.

Ukradnę Bogom szczęście   ukradnę... teksty

tacokocharap17 dodano: 18 luty 2014

Ukradnę Bogom szczęście, ukradnę wierz mi Ciebie. Zabiorę Ciebie ze mną, tam gdzie nie znajdą nas. Bez Ciebie nie ma mnie, bez Ciebie jest mi źle, Zabiorę Ciebie zrozum i ze mną zostań.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV