głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tacokocharap17 Dobra okej. Nigdy nie mówiłeś że będziemy razem. Ale do kurwy nędzy myślałam że codzienne spotkania całusy przytulania sms'y o treści kocham cię do czegoś zobow

tacokocharap17

tacokocharap17.moblo.pl
Dobra okej. Nigdy nie mówiłeś że będziemy razem. Ale do kurwy nędzy myślałam że codzienne spotkania całusy przytulania sms'y o treści kocham cię do czegoś zobo
Dobra okej. Nigdy nie mówiłeś  że... teksty

tacokocharap17 dodano: 12 września 2013

Dobra okej. Nigdy nie mówiłeś, że będziemy razem. Ale do kurwy nędzy myślałam, że codzienne spotkania, całusy, przytulania, sms'y o treści " kocham cię " do czegoś zobowiązują. Nie wiedziałam, że teraz po 7 miesiącach zostawia się dziewczynę z dnia na dzień pisząc " sorry laska, poznałem inną ". Jeśli tak teraz wygląda miłość, to ja dziękuję.

Wiesz co było żałosne ? odchodząc... teksty

tacokocharap17 dodano: 12 września 2013

Wiesz co było żałosne ? odchodząc powiedziałeś : ' trzymaj się, wszystko będzie dobrze'

W mojej historii nie odgrywasz już... teksty

tacokocharap17 dodano: 12 września 2013

W mojej historii nie odgrywasz już żadnej roli, mimo, że byłeś jej głównym bohaterem, na twoje życzenie wypieprzyłam Cię ze scenariusza.

Prawdziwy facet po spieprzeniu sprawy... teksty

tacokocharap17 dodano: 12 września 2013

Prawdziwy facet po spieprzeniu sprawy powie: przepraszam, zjebałem.

Ideałami będziemy później. Teraz... teksty

tacokocharap17 dodano: 12 września 2013

Ideałami będziemy później. Teraz po prostu bądźmy prawdziwi.

Kieliszki pełne  serce zbyt puste... teksty

tacokocharap17 dodano: 12 września 2013

Kieliszki pełne, serce zbyt puste, myśli utopione w wódce.

Odkąd się rozstaliśmy  nienawidzę... teksty

tacokocharap17 dodano: 12 września 2013

Odkąd się rozstaliśmy, nienawidzę swojego telefonu. Najchętniej wypieprzyłabym go do kosza, Wyrzuciła przez okno, spłukała w kiblu,rozpieprzyła młotkiem na miliony kawałeczków. Jak długo on może milczeć? Przez cały dzień ani jednego sygnału przychodzącej wiadomości. Wcześniej nosiłam go ze sobą wszędzie -potrafiłam biegiem wrócić się po niego do domu, chociaż i tak już byłam spóźniona na autobus do szkoły. W domu wyłączałam dźwięk, bo tata dostawał spazmy od ciągłego pikania. Teraz zwyczajnie o nim zapominam. Kładę go pod poduszką z samego rana i wieczorem biorę go do ręki, żeby tylko nastawić budzik. Potrzebny mi jest tylko do sprawdzania godziny, a nie do wymieniania z Tobą grubo ponad setek wiadomości, które mnie budziły, rozśmieszały w ciągu dnia i kładły spać. Boli mnie palec od ciągłego odblokowywania klawiatury w nadziei, że pojawi się zbawienny komunikat: masz 1 nieodebraną wiadomość.

Mówiłeś że zawsze będziesz.... teksty

tacokocharap17 dodano: 12 września 2013

Mówiłeś że zawsze będziesz. Nadal jesteś . Tylko już nie przy mnie.

Każdy z nas ma osobę  której chce... teksty

tacokocharap17 dodano: 12 września 2013

Każdy z nas ma osobę, której chce po­wie­dzieć nie od­chodź. Każdy z nas ko­goś kocha. Każdy z nas przez ko­goś cier­pi, cier­piał, lub cier­pieć będzie. Każdy z nas ma uczu­cia, na­wet jeśli uk­ry­te gdzieś głębo­ko na dnie. Każdy z nas ma wspom­nienia, które, gdy się po­jawiają, przyp­ra­wiają o łzy, mam takich pełno.

Dziewczyna rzuciła wyzwanie swojemu... teksty

tacokocharap17 dodano: 12 września 2013

Dziewczyna rzuciła wyzwanie swojemu chłopakowi, aby przeżył jeden dzień bez niej. Powiedziała, by się z nią nie komunikował, a jeśli nie zawali to będzie go kochać już na zawsze. Chłopak zgodził się przyjąć to wyzwanie. Nie napisał ani jednego sms-a, nie wykonał ani jednego połączenia, tak jakby się nigdy nie znali. Dziewczynie pozostały 24 godziny życia, ponieważ umierała na raka. Następnego dnia poszedł do dziewczyny i chciał powiedzieć "zrobiłem to kochanie" zamiast tego łzy spływały mu po policzkach, ponieważ zobaczył swoją dziewczynę leżącą w trumnie z dopiskiem "zrobiłeś to skarbie. Teraz rób to codziennie. Kocham Cię".

Czego się boję? Boję się stracić... teksty

tacokocharap17 dodano: 12 września 2013

Czego się boję? Boję się stracić ludzi, których kocham. Boję się, że kolejny raz mi się to przydarzy. Boję się samotności. Boję się kiedyś obudzić i zdać sobie sprawę z tego, że nikogo już przy mnie nie ma.

Jeśli Ty jej nie docenisz zrobi to... teksty

tacokocharap17 dodano: 12 września 2013

Jeśli Ty jej nie docenisz zrobi to ktoś inny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV